Zdravie a wellness

Najlepšie programy na zníženie hmotnosti - naše top 10

Najlepšie programy na zníženie hmotnosti - naše top 10

Ste usilovne snaží schudnúť? Máte v pláne sa rozhodnúť pre program chudnutia? Všetky programy chudnutie nemusí byť bezpečné alebo nemusí pracovať pre vás. Z tohto dôvodu, identifikovať chudnutie program, ktorý je bezpečný a lieči problémy s hmotnosťou a ďalšie typy problémy účinne.

Tu je zoznam špičkových programov, strata hmotnosti 10 pre ženy:

1. VTRON CTS ™ podľa VLCC:

Tento úbytok hmotnosti program je 3-in - 1 riešenie, ktoré zahŕňa telesných tvarov a uťahovacie kožu. Pri tomto postupe sa kolagénu a elastínu vlákna kože sú mierne zahrieva, čo vedie k zmršťovanie vlákien a objem tukové bunky, ktoré nakoniec obnoví pružnosť a krvný obeh. Používajú podtlakovú terapiu do hĺbky, rýchle a účinné ošetrenie celulitídy, obvodové znižovanie a kože sprísnenie naraz. Program je klinicky preukázané, rýchly a dlhotrvajúci, ktorá dáva viditeľné výsledky od prvého ošetrenia. Je to 100% jednoduchý, bezpečný a neinvazívne riešenie pre tela a tváre čelné, obvodové redukcie, celulitíde a utiahnutie kože. To je najlepšie chudnutie program v krajine!

load...

2. Zdravie Total Anjali Mukherjee:

Tento úbytok hmotnosti program pracuje na prírodné tela cyklu v unikátnom štyri kroky:

Detoxikácia: To pomáha zbaviť nahromadených toxínov v tele pre lepšie vstrebávanie živín a zlepšiť biologickú dostupnosť. Toxíny môžu byť dôsledkom nesprávne stravovacie návyky, znečistenie, hormonálne zmeny, stres, nedostatok pohybu, atď

load...

Omladenie: Toto je krok vedľa detoxikáciu, ktorá naznačuje omladzujúci jedálniček obnoviť vitalitu a aby ste sa cítili aktívna.

Výživa: zotavil telo má optimálne metabolizmus. To v kombinácii s pravým stravou pomáha riešiť problémy hmotnosti a ďalších zdravotných problémov.

Údržba: Tento proces je pomôcť vám udržať fit telo celý svoj život.

3. Dr. Rekha Chudnutie Program:

Ako ich motto je "Welcome to ľahší strane života", majú nádherný program, ako dostať svoje telo v perfektnom stave. Pomáhajú definovať charakter, tvorí aura alebo príkaz dôstojnosť. Dobre tvarované teleso je najdôležitejšou súčasťou ich charakteristickým znakom, ktorý je spojením 4 metodík. Ich alchymisti bude pracovať na svojom tele, analyzovať každý aspekt a vyrezávať vás. Budú dávať správne poradenská sedenie s odborníkom na výživu, motiváciu a fyzioterapeuta.

4. PRETTY Slim Clinic:

Ich chudnutie program vám môže pomôcť:

 • Strata palca
 • Abdominoplasty
 • Arm zastrčiť
 • Stehenné zastrčiť
 • Telo tónovanie
 • Proti celulitíde liečba
 • Post-delivery utiahnutie pleti
 • Spot zníženie tuku / stehennej hrče
 • Trvalé chudnutie
 • Medical, životný štýl a Prakriti analýza
 • Analýza odchýlka
 • Ovládanie Stimulus
 • Stabilizácia
 • Dvojitá brada
 • Korekcia Bio-stat
[Čítajte: tipy na chudnutie]

5. Radiant zdravie:

Oni navrhli programu chudnutia, ako udržať v kondícii, stratiť mäkká tukové tkanivo a udržiavať dobré zdravie tým, že ste si vedomí svojich stravovacích návykov, stravovacie návyky, spánku časovanie a rekreáciu. Robia to postupne v priebehu 2½- 4 mesiacov.

 • Plán A- Prvá konzultácia zdarma + 3 + 2 konzultácie koučovanie hovory
 • Naplánovať konzultačná B- First ZADARMO + 4 + 4 konzultácie koučovanie hovory

6. Fit and Fine:

Tento program vám ponúka zdravé chudnutie plánu a pomáha minimalizovať prebytok a trvalého telesného tuku. Môžu vám pomôcť s rýchlejším chudnutie a umožní vám zbaviť off kilá navyše postupne bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, crash diéty, liekov a telesné cvičenia. Ich program zahŕňa osvedčenú chudnutia techniku ​​pre dobré zdravie, chudnutie, fitness, krásy a anti-aging. Pomáhajú vám rozvíjať hlbší motiváciu stratiť nadmernej telesnej hmotnosti s kompletnou prírodné riešenie a liečebné masáže pre pomernej zoštíhlenie objemného tela a zvýšiť niečí krásu. To tiež sa stará o Vata, Pitta a Kapha.

7. Fath klinika:

Ich hmotnosť je program pod lekárskym dohľadom tímom fyzioterapeutov, lekárov, dietológov a pedagógov o pacientoch, ktorí môžu venovať náležitú starostlivosť o vašom zdravotnom stave a potrieb. To zahŕňa vlastné cvičenie, pravidelné monitorovanie postupné a trvalé chudnutie. Tento program sa vykonáva individuálne s osobnú pozornosť a môže trvať viac ako 6 mesiacov až 1 rok.

8. Talwalkars:

Talwalkars je India je najväčšia sieť telocviční. Majú chudnutie program známy ako, znížiť ', ktorá zahŕňa vlastné jedlo plány s nízkymi kalórií, vysoký obsah vlákniny a nutrične vyváženej stravy. To je vynikajúci program pre chudnutie, ktoré sa perfektne hodia do akéhokoľvek člena rutinné a rušný životný štýl.

9. Forever Slim India:

Tento program vám dá špeciálne nízkym obsahom sacharidov diétny plán, aby sa cítite viac energický. Oni dokonca vám ponúkame program údržby po tom, čo ste stratili svoje cieľové váhy, takže si nikdy znova váhu.

10. La Belle:

Zaručujú chudnutie v rámci tohto programu s pravidelnými zasadnutiami a pokynov. Táto strata hmotnosti je trvalý, poskytuje udržiavať kalórií rovnováhy, vyváženú stravu a zabezpečiť pravidelné fyzické cvičenie. Neexistujú žiadne vedľajšie účinky, lieky či injekcie podieľajú.

Dúfam, že ste našli tento článok informatívne. Dajte nám vedieť svoje myšlienky.

load...