Zdravie a wellness

Najlepšie produkty VLCC na zníženie hmotnosti - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty VLCC na zníženie hmotnosti - naše 10 najlepších výberov

Výrobky VLCC sú bylinné a Ajurvédske v prírode. Sú skutočne účinná, a teda milovaný všetkými. VLCC osobnej starostlivosti linka má viac ako 100 starostlivosti o pleť, starostlivosť o telo a vlasovú kozmetiku, ktoré poskytujú spoľahlivé riešenie pre vaše potreby. Tieto produkty sú špeciálne vyrobené zmiešaním rastlinných výťažkov, aromatické oleje a rôzne výživné látky. Ľudia majú veľa viery o produktoch VLCC ako fungujú z bunky na povrchu.

VLCC má rôzne produkty pre všetko, čo súvisí so starostlivosťou o pleť. Poskytuje širokú škálu produktov pre chudnutie príliš. S viac ako milióny spokojných zákazníkov, VLCC prípravky na chudnutie sa ukázali byť hoden svojich pohľadávok. Prvých 10 VLCC výrobky na chudnutie, sú nasledujúce:

VLCC produkty na chudnutie

1. Shape Up Chudnutie Oil:

Cena: Rs. 195

Veľkosť: 100 ml

Formovať zoštíhlenie olej z VLCC bol špeciálne formulovaný pre zníženie celulitídy, zvýšenie elasticity kože a pevnej kože. Tento olej má jedinečnú zmes citrónu a granátového jablka, ktorá pomáha bojovať tvrdohlavý tuku a znižuje mäkká tukové tkanivo, takže hladké a tvarované telo, za sebou.

load...

2. Shape Up pas a bruško Upravený Gel:

Cena: Rs. 600

Veľkosť: 200 gm

Je klinicky dokázané riešenie pre tvarovanie a strihanie svoj pas a brucho. To sa vykonáva pomocou rôznych účinných a rastlinné zložky, ako je čierne korenie olej, Cyprus olej, geraniovej silica, citrónovou kôrou olej, rozmarín olej a granátových jabĺk oleje, ktoré pomáhajú pri uvoľňovaní a poškodí bunkový tuk do spotrebného energiu. To tiež vyplavuje extra-zvyškovú vodu a posilňuje povrch kože, čo je tenký a tónovaný.

load...

3. Shape Up Boky, stehná a ramená Shaping Gel:

Cena: Rs. 395

Veľkosť: 100 g

Vyrobené z Cyprus olej, sezamový olej a iné rastlinné extrakty, toto tvarovanie gél pomáha znížiť celulitídy u žien. To nielen znižuje tvrdohlavý tuku, ale tiež zlepšuje pružnosť pokožky a pritom je pevnejšia a tónovaný.

4. Shape Up Chin & Neck Spevňujúci krém:

Cena: Rs. 495

Veľkosť: 100 ml

Tento špeciálne vyvinutý krém podporuje pevnejšie a mlado vyzerajúci kontúry tváre. To sa vykonáva pomocou bielej roh maku, jazda na hrudníku matice, Cyprus, pomarančová kôra, z pšeničných klíčkov a olivový, ktoré spresniť a sekáč dolnú čeľusť, nižšie tváre, krku a brade.

5. Telo Spevňujúci sprchový gél:

Cena: Rs. 295

Veľkosť: 100 ml

Ide o špeciálne vyvinuté sprchový gél, ktorý pomáha pri spevnenie a tónovanie vaše tvar tela. Hlboko čistí póry a zlepšuje pružnosť pokožky. Pravidelné používanie tohto sprchového gélu poskytuje štíhlejší a tónovaný tvar tela.

6. Štíhlejšie med:

Cena: Rs. 65

Veľkosť: 125 g

VLCC štíhlejšie med je bylinný a Ajurvédske riešenie pre chudnutie. Tento jeden z VLCC prípravky na chudnutie je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí sú ochotní sa schudnúť. Je obohatený k obohateniu mikro-živín, ktoré fungujú dobre na to, aby vaše telo štíhlejší a viac tónovaný.

7. Štíhlejší je Isabgol Lemon:

Cena: Rs. 195

Veľkosť: 100 g

VLCC štíhlejší je Isabgol Lemon je jedinečná vláknina, ktorá je obohatená o dobroty a citrónom Psyllium šupky a ďalších bylín, ako je sladký fenikel, indickej senny a sladkého drievka, ktoré zlepšujú tráviaci systém tela a zároveň podporovať chudnutie.

8. Štíhlejší je Isabgol ananás:

Cena: Rs. 195

Veľkosť: 100 g

To je ďalší variant štíhlejší je Isabgol. Jedná sa o nízkokalorické vlákniny, ktorý je vyrobený s kombináciou ananás psyllium struk a ďalších unikátnych bylín, ktoré pomáhajú pri vytváraní vaše telo lepšiu kondíciu a štíhlejšie.

9. Shape Up Bust Firming Cream:

Cena: Rs. 495

Veľkosť: 100 ml

Ide o jedinečnú spevňujúci krém, ktorý má schopnosť sprísnenie tkaniva, propagáciu pevnejšie, povznesený a plnšie krachy. Spresňuje poprsie kontúry, spevňuje B-Line a zlepšuje tón pleti a textúru.

10. Shape Up Momz popôrodné Oil:

Cena: Rs. 450

Veľkosť: 100 ml

Tento olej z pšeničných klíčkov a avokádový olej pomáha zbaviť strií, získa pružnosť pokožky a robí pleť pevnejšia a tónovaný.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto VLCC produktov na chudnutie? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...