Zdravie a wellness

Najlepšie klinické kliniky v Hyderabáde - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie klinické kliniky v Hyderabáde - naše 10 najlepších výberov

Každý, kto chce mať rozprávkové a dobre tvarované telo. Ale prevalencia obezity v poslednej dobe urobila, že túžba zdať pritiahnuté za vlasy. Nielen, že obezita znížiť dôveru osoby, ale tiež môže spôsobiť vážne zdravotné problémy, ako sú srdcové choroby, cukrovka, vysoký krvný tlak, a dokonca aj rakovinu. Takže ak žijete v meste Hyderabad a plánuje sa dostať fit a štíhla, potom je tento článok je určený pre vás. Tu je zoznam 10 najlepších chudnutie kliniky / centier v Hyderabad, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu požadovaného dokonale tvarované telo.

Top 10 Chudnutie centra v Hyderabad

1. Kolors Health Care India Pvt. Ltd.

Kolors bola založená v roku 2004 s poslaním pomáhať ľuďom objaviť ich vnútorné a vonkajšie krásu a dosiahnuť pevné zdravie a kondíciu. To ponúka to najlepšie z liečby, pokiaľ ide o problémoch spojených s obezitou. Jeho state-of-the-art zariadenia zaistí holistický zdar jednotlivcov. Má pobočky sú rozložené veľkých mestách južnej Indii. Jeho tím skúsených odborníkov zaistenie osobné pozornosť na každom jednotlivom prípade, s prihliadnutím k životnému štýlu, anamnézu a telesné zloženie. Kolors silne obhajuje non-chirurgické a holistický prístup k chudnutiu. Nenapomáha crash diét alebo ťažké cvičenie. Kontaktné číslo: 91 80992 44447

2. La Belle

La Belle bola založená v roku 2000. S viac ako 11 rokov skúseností v oblasti liečby obezity, La Belle je jedným z najlepších chudnutie kliník v Hyderabad, rovnako ako v Indii, ktorá zodpovedá medzinárodný štandard. Rôzne terapie, ako je strata palca, mezoterapiu, telo tónovanie, tripolip štíhly terapia, korekcia obrázok a gélové lyoplytic terapie sú ponúkané klientom. Ošetrenie patrí diétne poradenstvo, neustále konzultácie a lekárske vyšetrenie.

load...

Kontakt: 040 - 66313599

3. Dr. Lall výživa a chudnutie Clinic

Dr Lall klinika je dobre známy pre svoje profesionálne, špecifické a vynikajúce služby. Dr S. Lall je zakladateľ kliniky. Jeho klinika poskytuje tajný systém, ktorý pomáha pri chudnutí veľmi rýchlo. Môžete ľahko prísť o 1 až 2 kg týždenne 10 minút ľahké a zábavné cvičenia denne. Budete tiež vedieť, ako si môžete nastaviť perfektné chudnutie plán pre seba. Dr. Lall vám povie spôsoby, ako zvýšiť váš metabolizmus a tiež pracuje na svoje stravovacie návyky.

Kontakt: +91 9959730418

4. VLCC

VLCC chudnutie, fitness a kozmetické centrá sa nachádzajú po celej Indii. VLCC kliniky nielen vám pomôže schudnúť a dosiahnuť perfektné in-tvar tela, ale aj premeniť svoj životný štýl do zdravého jeden. Existuje 8 VLCC kliniky v Hyderabad. Vybral ten najbližší k vám, a pozor, aby si fab telo!

load...

5. Herbalife

Váhový úbytok Herbalife sa nachádza v meste Dilsukhnagar. Ponúka rôzne chudnutie programy, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu tohto požadovaného dokonalý vzhľad a štíhle telo. Oni tiež motivovať k zdravému životnému štýlu a udržať si kondíciu.

Kontakt: + (91) - 9492062931

6. Sri Sai Sanjeevini Nature Care Clinic

Sri Sai Sanjeevini klinika je jedným z najlepších chudnutie kliník v Hyderabad. Ponúka 7-dňový strata hmotnosti, strata palca a brucha obloženie program. Používajú prírodnej liečby na chudnutie, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Je umiestnený v Banjara Hills a je otvorená 7 dní v týždni.

Kontakt: + (91) - 40 - 66624549

7. Nestarnúci

Nestarnúci India je kompletná starostlivosť o krásu a telo chudnutie centrum, ktoré ponúka rôzne programy chudnutie. Môžete skrátiť vaše bruško aľ 5 palcov za 55 minút! Môžete znížiť 10 Liter hmotnosti do 5 týždňov. To sa nachádza v IT centrom mesta-Hi-Tech.

Kontakt: + (91) - 9000233344

8. Sanjeevini Nature Cure a fyzioterapia klinika

Sanjeevini príroda liek ambulancie je ísť na miesto, ak chcete schudnúť a prejsť od tuku do fab. Ponúkajú veľmi cenovo dostupné balíčky, ktoré obsahujú masáž celého tela s parným kúpeľom a olivovým olejom spolu s chudnutie sedenie. Osobné pozornosť je venovaná každému klientovi.

Kontakt: + (91) - 040 - 40204552

9. Obrázky N Funkcia

Figúrky N Funkcia sa nachádza v SP Road a je medzi najlepšie chudnutie kliník v Hyderabad. Ponúkajú rôzne cenovo dostupné a efektívne chudnutie relácií, ktoré zahŕňajú pokročilú segmentové analýzy zloženia tela. Pred vymenovanie je povinné.

Kontakt: + (91) - 040 - 66204604

10. Vibes

Vibes je chudnutie a chudnutie centrum, ktoré má štyri kliniky v Hyderabad. Tie sú umiestnené v Secunderabad, Kukatpally, Madhapur a Banjara Hills. Ponúkajú rôzne chudnutie, telo tónovanie a spevnenie tela programy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť štíhle a fit telo.

To bol zoznam 10 najlepších chudnutie kliník v Hyderabad. Takže, neskrývajú krásne vám za vrstvami tuku. Odbavenie na niektorý z týchto kliník odhaliť nové ťa!

Ak máte niečo zdieľať, alebo máte nejaké otázky, neváhajte a spojte sa s nami prostredníctvom akéhokoľvek kanála sociálnej siete alebo cez sekcii Komentáre nižšie.

CallSend SMSAdd na SkypeYou'll potrebovať Skype CreditFree cez Skype

load...