Zdravie a wellness

Najlepšie centrá chudnutia - kliniky v Bangalore - naše top 10 tipov

Najlepšie centrá chudnutia - kliniky v Bangalore - naše top 10 tipov

Nemusíte byť štíhla pristane. Krása prichádza vo všetkých tvarov a foriem. Ale obezita nie je nikdy krásna. Byť nadváhu so sebou prináša nepreberné množstvo zdravotných problémov. Príde čas, kedy samotná diéty a cvičiť len netopí libier. To je, keď sa obrátiť na profesionálov! Ak žijete v Bangalore a hľadajú, ako schudnúť, pozrite sa na tento zoznam top 10 chudnutie centier / klinikách v záhradnom meste.

Top 10 centra / kliniky pre chudnutie Bangalore

1. Kolors Health Care India Pvt. Ltd.

Kolors je one-of-a-druhu, organizácia, ktorá má medzeru na odborné znalosti v diagnostike obezity, kožu a vlasy problémy súvisiace. Bola založená v roku 2004 a má pobočky vo veľkých metra v južnej Indii. To sa špecializujú na liečbu problémov s obezitou. Je to tím odborníkov používajú state-of-the-art zariadenia dodávať programy strata hmotnosti prispôsobili jednotlivcom. Tieto programy sú non-chirurgické a nepropagujú crash diéty. Ich úspešnosť je veľmi vysoká, pretože berú do úvahy súčasný zdravotný stav, anamnéza, životný štýl a telesné zloženie jedinca a zároveň rozvíjať individuálny plán chudnutia. Kontaktné číslo: 91 80992 44447

2. Keva centrum Ayurveda Health Care

Keva Ayurveda Health Center Care je jedným z najlepších chudnutie kliník v Bangalore. Ponúkajú autentické a dobre vyskúšané omladzujúce procedúry a Ayurveda kuratívny. Sú nielen najlepšie, pokiaľ ide o obezitu a reguláciu telesnej hmotnosti, ale aj chrbtice a kĺbov procedúry, ošetrenie pre starostlivosť o pleť, úľavu od nespavosti a stresu a Panchakarma.

load...

3. Fitness One

Fitness Jedným z nich je strata hmotnosti centrum cum telocvični, kde si môžete zacvičiť a voľné 4 kg za 2 mesiace. Fitness One poskytuje špeciálnu TRIM vedecké chudnutie plány, ktoré sú štruktúrované v celostnom a jedinečným spôsobom. Môžete schudnúť bez akýchkoľvek vedľajších účinkov tým, že ide prostredníctvom rôznych fázach, ako je vyhodnocovanie fitness, nutričné ​​screening, kontinuálne monitorovanie a vykonávanie správnu cestu. Odborní poradcovia vás prevedú plánu a pomôže vám pri dosahovaní stanovených cieľov na odbúravanie tukov.

4. Talwalkars

Talwalkars Better Value Fitness Limited je jedným z najlepších zdravotných stredísk v Indii. To má viac ako 145 pobočiek v ultramoderné zhruba 75 miest v krajine. Majú špeciálny chudnutie program známy ako Talwalkars znížiť. Je to diéta založená chudnutie program, ktorý pomáha pri cielenej a efektívne chudnutie. Môžete si zacvičiť vo fitness centrá a posilňovne podľa svojho plánu pod vedením profesionálnych chudnutie a fitness odborníkov.

5. Uber International

Uber International je prvotriedny a luxusné med kúpele, wellness kúpele, salón, kozmetika a starostlivosť o pleť klinika. Ponúkajú zníženie vnútorného obvodu alebo strata palca a celulitíde. Tento proces je bezbolestná, bezpečná a účinná v lámaní tukové bunky a dosiahnutie týchto vyrezávali krivky.

load...

6. VLCC

VLCC je jedným z najväčších chudnutie, fitness a kozmetické centrum reťazca umiestnené po celej Indii. Pomáhajú schudnúť a dosiahnuť zdravé a fab telo. Existuje 8 chudnutie a kozmetické centier VLCC nachádza v Bangalore. Môžete si vybrať najbližší stredisko sa pripojili.

7. V3 Slim Starostlivosť:

V3 Slim Care ponúka rýchly a výsledok orientované služby, ako schudnúť a stratou palca. Ponúkajú tiež rôzne ďalšie služby, ako je krása a starostlivosť o pleť riešenie, laserové ošetrenie a riešenia pre starostlivosť o vlasy.

8. Snapfitness India

Snapfitness je jedným z najlepších fitness a chudnutie centier v Bangalore a po celej krajine. To má viac ako 1400 centier umiestnených na celom svete, vrátane USA, Veľká Británia, Kanada, Austrália, Egypt, Mexiko a Nový Zéland. Ponúka, personalizovaná wellness plány ', ktoré zaobstarajú vlastný prístup k zdraviu, fitness a zvýšenie postavu.

9. Gold Gym:

Gold Gym je India je najväčším luxusným telocvičňa a fitnes centrum. Ponúkajú prvotriedne fitnes a wellness centrum. Ich osobné a špeciálne programy chudnutie sú efektívne a na výsledok orientované.

10. Exigo Wellness:

Exigo wellness je starostlivosť o zdravie, fitness a kozmetické centrum pre chudnutie v Bangalore. Ponúka rôzne fitness programy, ako je úbytok hmotnosti, strata palca, Ayurveda masáže, kontrolných celulitídy terapia, kopírovanie tela, korekciu postavy, spevnenie pokožky, výživa a diétne poradenstvo.

 [Čítajte: Chudnutie kliniky Hyderabad]

Nechaj svoje problémy hmotnosti odborníkov. Chodiť s niektorou z týchto chudnutie centrách v Bangalore, pokiaľ v ňom zdržiavali, aby sa stala zdravšie vás. Dúfam, že ste našli tento zoznam informatívny. DO podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...