Zdravie a wellness

Najlepšie aerobikové videá pre chudnutie - naše top 10 tipov

Najlepšie aerobikové videá pre chudnutie - naše top 10 tipov

Takže ste sa konečne dostala na túto stránku! Výborne! Myslím to vážne, pretože to znamená, že ste naozaj, ale naozaj pripravení vyjsť zo svojej ulity (nadváhy) a rozhodli sa dať chudnutie vykonáva výstrel. Hľadáte spôsob, ako vziať aeróbne cvičenie na chudnutie, ako si zbraň voľby. To je príliš veľký! Poviem vám prečo.

Prečo Get, Fyzický 'S aerobik?

To vám pomôže v týchto frontoch:

  • Strata váhy
  • Lepší zdravotný stav svalov
  • Silnejší imunita
  • Lepšie srdcovej funkcie
  • Stres mlátiť

Keďže som hlavne zástancom učenia prostredníctvom konania, tu sú niektoré skvelé aerobic videa pre chudnutie.

load...

Aerobik Video na chudnutie: Poďme Streaming

10. Dobrá vec na tomto videu je to, že je k dispozícii prostý dievča-nasledujúcej-dvere kotvu, ktorý je povzbudzujúci pre aeróbne nováčik! Nechcem, aby sa odradiť prvýkrát videl tvarovaný model, veď ma v cvičení. Navyše, je to len 10 minút cvičenia; preto tiež skvelé pre začiatočníkov.

9. Pre tých, ktorí chcú začať s dlhšou kardio tréningu, toto video je skvelý. To vám dáva sprievodcom 37 minút cvičenia, vrátane zahriatie cvičenia.

8. Ak ste do trasie nohu, to 30 minút videa robí aerobiku zábavu tým, že budete tancovať. Tanec s cieľom spaľovania telesného tuku, je veľmi povzbudzujúce a spaľuje kalórie veľký čas.

load...

7. Dancing nefunguje pre vás (žiadna slovná hračka určená)? No, toto video je 20 minút cvičenia, ktoré má zvláštny nízky vplyv cvičenia pre tých, ktorí chceli ísť pomaly a stabilný.

6. Toto video je špeciálne navrhnutý tak, aby zamerať bruško tuku (všetci vieme, že plochejšie bruško nám dáva pocit vyššia o indexe nádhera). Jedná sa o krátke video, ktorá sa zameriava len na pár cvikov a funguje skvele hodí pre tých, ktorí sú ľahko zahltení mnohých drví a pohybov. Dobrá vec je, že tieto stránky má aj mnoho ďalších takýchto videí, ktoré možno odkazovať na neskôr.

5. Rovnako ako v predchádzajúcom videu, to 20 minút videa sa zameriava aj na obzvlášť problematické oblasti - zbrane! Začať s týmto videom a začať orezávanie tie ochabnuté paže dať ľuďom, že Hollywood červenom koberci rameno vlna; nosiť strappy šaty, ktoré ste skrýva v skrini a cítiť oveľa istejšie!

4. Ak je to vaše nohy, ktoré vás trápia najviac, a to najmä v lete, vyskúšať tento krátky 10 minút kardio cvičenia pre vaše nohy a stehná. Vyhýbať nič viac od slabín a krátke sukne, akonáhle ste tónovaný nohy s týmto cvičením.

 [Čítať: aeróbne cvičenie, ako znížiť brušný tuk]

3. To je konečný mimoriadne krátke video pre spaľovanie tukov cez aerobiku. Je to jednoduché, zábavné a dokonale robiť-schopný! O šesť minút na dĺžku, sa zameriava na spaľovanie telesného tuku - horiaci problém všetkých ľudí s nadváhou.

2. Prajete si cvičenie aerobiku videá, ktorá poskytuje kompletný balík? Tu je 60 minútové video, ktoré sleduje celý priebeh. Jeden beh za deň a tie sú všetky nastavené na spaľovať tuk, tón svaly a čalúnenie mäkká tukové tkanivo.

1. Dôvodom, prečo som dal túto na číslo 1 je, že vodný aerobik je prínosom nielen pre zdatných ľudí, ale aj pre tých postihnutý artritídy, bolesti chrbta, roztrúsená skleróza a fibromyalgia. Pre týchto ľudí, chudnutie nie je len výstrelok, je to nutnosť. Vodný aerobik umožňuje im, ako schudnúť, bez toho aby spôsobili viac škôd ako úžitku. Tento 20 minút cvičenia je vhodné a bezpečné pre všetkých (a to je veľa zábavy).

No, tu to máte. Tu je môj výber najlepších aerobik videá k chudnutiu. Vyberte si, stratiť mäkká tukové tkanivo a získať nejaké abs! Nezabudnite nám zanechať komentár nižšie.

load...