Zdravie a wellness

Najlepšie Acai Berry doplnky k dispozícii - náš top 10

Najlepšie Acai Berry doplnky k dispozícii - náš top 10

Acai bobule, vyhlásil ako ah-vzdych-ee bobule sú nájdené v brazílskych, Strednej a Južnej Ameriky dažďových pralesov. Sú používané od stáročia energie, dobré zdravie a vitalitu. Sú bohatým zdrojom antioxidantov, bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny, vlákninu a základných minerálov. Plody sú malé, okrúhle, tmavo fialovej farby a obsahuje antioxidačné vlastnosti.

Je pomerne ťažké konzumovať potrebné množstvo Acai bobule spôsobené niekoľkými faktormi, ako je cena a dostupnosť. Ale v dnešnej dobe, oni sú ľahko dostupné vo forme acai bobule doplnky v Indii z rôznych známych značiek.

Poďme zistiť niektoré populárne značky Acai berry doplnkov:

1. Acai Berry® India:

Acai Berry® obsahuje mrazené čisté a sušeného ovocia, ktoré sú získané priamo z Amazónie pralesov. Pomáha bojovať a ničiť voľné radikály a tiež zlepšenie trávenia a celkové zdravie čriev. Môžete si vziať 2 kapsule za deň, pretože je 100% bezpečné a prirodzené. Jedná sa o prvý acai bobule doplnok, ktorý príde na myseľ, keď kvalita je ohnisko!

load...

Cena: Rs. 2500 1 fľaša

2. Vitamín Shoppe Acai očistiť a Detox:

Tento jav sa nazýva ako "Super-Food". Vitamín Shoppe Acai zvyšuje vašu vytrvalosť, vitalitu a energiu. Získavajú sa z bujnej brazílskej Amazónii a obsahujú vynikajúce liečivé vlastnosti. Majú zvýšiť vašu energiu, budovať vytrvalosť a iniciovať toxínu evakuáciu z hrubého čreva, znižuje hnačka, zápcha, regulujú pohyb čriev a chudnutie. Vitamín Shoppe Acai očistiť a Detox čistí črevá. Obsahuje tiež mnoho ďalších rastlinných extraktov, ako semien feniklu a zázvoru, aby sa vaše telo zdravé detoxikáciu.

load...

Cena: Rs 1999

3. Vivid Nutrition Premium Acai Berry:

Vivid Nutrition Premium Acai Berry má najvyššie hodnotenie kvality a najsilnejší Acai Berry vzorec. To je veľmi silný, výživný, a 100% prírodné a čistá. To pomáha chudnúť, zvyšuje metabolizmus, tonizuje svaly, splošťuje brucho, bojuje proti voľným radikálom, vyplavuje zlé toxíny, spomaľuje proces starnutia, podporuje trávenie, zvyšuje energiu, zlepšuje silu, vytrvalosť, športový výkon a zlepšuje celkový zdravotný stav. Acai bobule v živých Nutrition Premium sú zozbierané z Brazílie.

Cena: Rs.720

4. Natrol Acai Berry:

Natrol Acai Berry obsahuje Metabolický aktivátor kofeín Blend, ktorá obsahuje kofeín, biely čaj extrakt, Kolesá orech extrakt, extrakt zo zeleného čaju a zelenej kávy. Odporúča sa konzumovať s jedlom. Tento doplnok obsahuje dobrotu želatína, oxid kremičitý, kukuričný škrob, stearan horečnatý, maltodextrín voda, ryžovej múky; že neobsahuje žiadne umelé farby, chuti, cukor alebo konzervačné látky.

Odporúča sa vziať 2 kapsule raz denne s jedlom.

Cena: Rs.870 60 + 15 CAPS

5. Povaha Bounty Acai:

Tieto doplnok mäkké gély sú testované v laboratóriu a neobsahujú sodík, umelé príchute, sladidlá, cukor, laktózu, mlieko, pšenica, lepok, kvasnice, rybí alebo mäso. Obsahuje zložky ako rastlinný glycerín, prírodné farbe karamel, želatína, sójový olej, žltý včelí vosk, sójového lecitínu a oxid kremičitý.

Odporúča sa vziať 2 mäkké gély s jedlom dvakrát denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Cena: 60 mäkké gély pre Rs.750

6. Zenith Výživa Acai Berry:

ZENITH Nutrition je Acai Berry má 10% fenolové obsah kyseliny za dve kapsule porciu. Doplnky sú najvhodnejší spôsob, ako získať výhody Acai Berry. Zenith Výživa Acai Berry má najlepšiu kvalitu výhody. To tiež obsahuje rastlinný želatínu (kapsule), stearát horečnatý.

Môžete si vziať 2 kapsule denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov

Cena: Rs.1980 240 kapslí

7. Vista Strava:

Tento produkt sa privádza priamo zo pralesov v Brazílii, ktorá obsahuje vysoké antioxidačné vlastnosti v kvapalnej forme mäkkého gélu. Obsahuje dobrotu rastlinného želatíny (kapsule), stearát horečnatý.

Môžete si vziať 2 kapsule denne alebo ako sa to navrhuje.

Cena: Rs.1108

8. Zdravie Acai Aid Ace:

Tieto doplnky obsahujú mnoho prospešných živín, ktoré sú bohaté na antokyanov, aminokyseliny, flavonoidy, polyfenoly, rastlinné steroly, ďalšie vitamíny a minerály. Tie pomáhajú udržiavať celkovú zdravé telo, ideálnu váhu, podporuje rast, opravovať telesných tkanív; neutralizuje voľné radikály, chráni srdce, zvyšuje imunitu, stimuluje biele krvinky, udržuje rovnováhu glukózy a cholesterolu, reguluje krvný obeh a čistí telo. Tento produkt je pšenica zadarmo, mlieko voľný, bez lepku, sója zdarma, rybie zadarmo, bez cukru, škrobu zadarmo, sodíka a kukurica zadarmo.

Cena: Rs.1430

9. Amazonia - Prírodné Superfood stravy - Acai Berry (vegan):

Amazonia - Natural Superfood doplnky sú divoké zhromaždili, surový, bezlepkové a vegánskej. Sú zmrazí a vysuší sa pri teplote -40 ° C uchovávať maximálne živiny a má prémiového açaí buničiny.

Odporúča sa vziať 6 kapsúl denne.

Cena: Rs.1800

10. Acai Berry z ekologického praskla:

Organické Burst kapsuly sú 100% organické, čistý, mrazené a vysuší Acai bobule. Neobsahuje žiadne plniva alebo spojiva a má vysokú antioxidačné obsah. Môžete si vziať tri kapsule denne dve hodiny ráno a jednu kapsulu s vodou pred spaním. Chráni a opravy vaše telo pred poškodením voľnými radikálmi. Ide o organické, vysoko účinný a výživné.

Cena: Rs.1900 po dobu 90 vegánskej kapsule

load...