Zdravie a wellness

Najlepších 10 produktov na získanie hmotnosti

Najlepších 10 produktov na získanie hmotnosti

Priberanie na váhe môže byť ťažké. A nie je schopný na priberanie na váhe môže cítiť bezmocní. Musíte sa vaša výdrž byť v rozmedzí od pravého hmotnosti a byť zdravý. Samozrejme, že existujú rôzne druhy cvičení, ktoré si môžete vyskúšať na priberanie na váhe. Ale ak hľadáte niečo iné, ktorý vám pomôže, dobrý nápad je ísť na zvýšenie telesnej hmotnosti produktov, ktoré sú užitočné pri získavaní svalovej hmoty. Tieto telesnej hmotnosti doplnky sú najlepšie, aby získali tie kilá navyše bezpečným spôsobom, ako tieto vám viac kalórií a pomôže zosilnenie svalov, bez škodlivých vedľajších účinkov.

Priberanie na váhe Produkty v Indii

Tu sú top 10 Zvýšenie telesnej hmotnosti výrobkov, ktoré môžete použiť na získanie, že toľko potrebnú váhu.

1. Musashi Bulk Mass Gain Protein Blend

Musashi Bulk Mass Gain Proteín Blend je doplnok, ktorý je obohatená o minerály a vitamíny. Obsahuje 26 g proteínu a 22 g sacharidov, ktoré pomáhajú vytvoriť svalovej hmoty. Obsahuje kvalitné kalórie, ktoré sú bezpečné budovať pevné svalovej hmoty. Vitamíny a minerálne látky v tomto produkte absorpcii pomôcť živín a výsledok v zdravom tele. Tento produkt, vyrábaný firmou Nestlé Austrálii, je vhodný aj pre športovcov, olympionici, futbalistov, krikete a ragby hráčov. Musashi Objemová hmotnosť Gainer stimuluje rast buniek a zastaví svalovú hmotu.

load...
Musashi Bulk Mass Gain Proteín Blend dávka pre Priberanie na váhe

60 g prášku s 500 ml mlieka, dvakrát denne.

StyleCraze Rating

5-5

cena

₹ 2450

Kde kúpiť Musashi Bulk Mass Gain

Amazon.in

2. British živín Xtra Mass

Britský živín Xtra Mass - Banana je vynikajúci zdravotný nápoj, ktorý pomáha pribúdajú na váhe. Jedna porcia obsahuje 73% sacharidov a 20% vysoko kvalitný srvátkový proteín. Je tiež s prídavkom glutamínu a kreatínu pre syntézu proteínov. To má tiež ďalšie minerály a vitamíny. To dáva rýchle výsledky a obsahuje veľmi kvalitné srvátkové bielkoviny pre tuku bez svalov. Tento produkt poskytuje energiu pre svalovú nahromadenie a dobrom zdravotnom stave. Vskutocnosti. Značka uvádza, že môžete získať 16 kg za 2 mesiace.

load...
Britský živín Xtra Mass dávka pre Priberanie na váhe

2 - 3 lyžice prášku s šálkou mlieka dvakrát denne.

StyleCraze Rating

5-5

cena

₹ 1365

Kde kúpiť British Nutrition Xtra omšu

Britishnutritions.in

3. SNT Xtreme Gainer

SNT Xtreme Gainer je nápoj pre masové zisk, ktorý prichádza v lahodnej čokoládovej chuti. Tento produkt pomáha pri získavaní svalovej hmoty a energie počas tréningu. To pomáha budovať svalovú hmotu a pomáha vám cítiť reenergized. To je tiež užitočné, ako sa zbaviť únavy. Tento dodatok posilňuje svaly a je bezpečný spôsob, ako pribúdajú na váhe.

SNT Xtreme Gainer dávka pre Priberanie na váhe

2 kopčeky prášku s šálky vody dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4-5

cena

₹ 540

Kde kúpiť SNT Xtreme Gainer

Amazon.in

4. Matrix Nutrition Mega Mass 4600

Matrix Nutrition Mega Mass 4600 je formulovaný pre telesnej hmoty budovy a je k dostaniu v lahodnej vanilky, čokolády a jahodové chuti. Tento obsahuje bielkoviny, sacharidy, minerály, vitamíny a je obohatená glutamínom, kreatínu a taurínu. Zo 100 g tohto priberanie na váhe doplnok, získate 21 g bielkovín. Produkt poskytuje efektívne energie pre cvičenie na priberanie na váhe, rast a obnovu.

SNT Xtreme Gainer dávka pre Priberanie na váhe

2 kopčeky prášku s šálkou vody dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4-5

cena

₹ 2220

Kde kúpiť SNT Xtreme Gainer

Amazon.in

5. Endura Double Gain

Endura Double Zisk je jedným z najlepších zisk kvality hmotnosť doplnkov na trhu. To má srvátka, kazeinát a sójové bielkoviny, ktorá sa ľahko vstrebáva v tele a pomaly uvoľňuje energiu. Je to proteín a maltodextrín zmes, ktorá je obohatená BCAA. Je to skvelý spôsob, ako pribúdajú na váhe, spolu so získavaním energie a znižuje únavu.

Endura Double Gain dávka pre Priberanie na váhe

2 - 3 odmerky prášku s šálkou mlieka dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4,5-5

cena

₹ 899

Kde kúpiť Endura Double Gain

Amazon.in

6. Planet Ayurveda telesnej hmotnosti vzorec

Planét Ayurveda priberanie na váhe formule je 100% prírodný doplnok, ktorý poskytuje zdravú priberanie na váhe. Ide o zmes Ashwagandha a ďalších bylín a je úplne želatína a neobsahuje žiadne umelé farebné chemikálie, konzervačné látky, a steroidy. To dáva vitalitu, posilňuje imunitu a je vhodný pre mužov na priberanie na váhe.

Planét Ayurveda váhový prírastok Formula dávka pre Priberanie na váhe

1 - 2 čiapka s šálkou mlieka / voda / šťavy dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4,5-5

cena

₹ 1215

Kde kúpiť Planet Ayurveda priberanie na váhe vzorec

Shophealthy.in

7. Venkyho je Mass Gainer

Venkyho výživa Mass Gainer napomáha rýchlemu priberanie na váhe. Tento obsahuje vyvážený pomer bielkovín a sacharidov v pomere 1: 3, pre vývoj svalov a sily. Je to vegetariánska formula a obsahuje mliečny proteín a stopové prvky, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny. To je k dispozícii v 5 variantoch, ktoré obsahujú sacharózu pre okamžitú energiu, ktorá je potrebná pre vaše cvičenie. Venkyho je Mass Gainer stimuluje ako biochemické reakcie na výrobu energie a znižuje únavu pri tréningu.

Venkyho je Mass Gainer dávka pre priberanie na váhe

1 odmerka prášku s šálkou studeného mlieka dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4-5

cena

₹ 879

Kde kúpiť Venkyho je Mass Gainer

Amazon.in

8. Labrada Pre V60

Labrada Pre V60 je proteín doplnok Multi-Purpose. To je vynikajúci a ľahko použiteľný doplnok proteín, ktorý spĺňa vaše dennej potreby príjem bielkovín. To obsahuje vysoké množstvo bielkovín, bude absorbovať asi 30 g proteínu na jedle. Je s nízkym obsahom sacharidov, ktorý stimuluje priberanie na váhe efektívne.

Labrada Pre V60 dávka pre priberanie na váhe

3 odmerky prášku s šálkou mlieka dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4,5-5

cena

₹ 5185

Kde kúpiť Labrada Pre V60

Healthkart.com

9. Univerzálny Ultra Mass 4500

Ultra Mass 4500 je preslávený hmotnosť výherca značkou Universal Nutrition. To vám dáva tónovaný a svalnaté telo. To pomáha pri zvyšovaní svalovej hmoty s kalórií a perfektné cvičenia programy. Univerzálny Ultra Mass 4500 obsahuje niektoré z najlepších kvality kalórií, vlákniny a sacharidov, ktoré poskytujú rýchlu energiu počas tréningu. V jednej porcii dostanete 22 g bielkovín a ďalších nevyhnutných živín. To pomáha spaľovať telesný tuk a buduje svaly. To je nízky obsah tuku, ale poskytuje výdrž pre telo.

Univerzálny Ultra Mass 4500 dávka pre priberanie na váhe

3 odmerky prášku s šálkou mlieka dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4-5

cena

₹ 5699

Kde kúpiť Universal Ultra Mass 4500

Healthkart.com

10. Sci-MX Mass System

Sci-MX Mass System je chvenie, ktorý je určený pre svalovú zisk. To zvyšuje veľkosť svalov, hmotnosti a energie a pomocných látok v svalovej regenerácie a rastu. Má BCAA a glutamín, ktoré poskytujú okamžitú energiu pre telocvične cvičenie, športovcov a hráčov. Tento doplnok má tiež proteín, Aminogen a kukuričný a je k dispozícii v 2 variantoch.

Sci-MX Mass System dávka pre priberanie na váhe

2 kopčeky prášku s šálkou mlieka dvakrát denne.

StyleCraze Rating

4,5-5

cena

₹ 5250

Kde kúpiť Sci-MX Mass System

Healthkart.com

Tieto produkty zisk 10 hmotnosť vám pomôžu získať svalovú hmotu. Uistite sa, že budete jesť zdravo a pravidelne cvičiť. Tiež, poraďte sa so svojím lekárom, než začnete niektorý z týchto produktov. Veľa štastia!

load...