Zdravie a wellness

Najlepší odborníci na výživu v meste Chennai - naše top 10 tipov

Najlepší odborníci na výživu v meste Chennai - naše top 10 tipov

"Jesť zdravo, žiť zdravo" sa stala mantra dnešnej zdravotný vedomej populácie. Každý, kto sa snaží mať dokonalý, zdravý, fit a energetické telo. Tento sen môže byť zhmotnil iba po zdravý životný štýl a vyváženú nutričné ​​stravu. S týmto pochopením naberá na obrátkach, ľudia na celom svete sa obracia na výživu pre efektívne vedenie a poradenstvo, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich zdravie a fitness cieľov.

Niektoré veľmi slávnych výživu v Chennai sú tu vymedzené.

Odborníci na výživu v Chennai

1. Dr. Deepa Agarwal:

Ona je klinickým výživu cvičenie na Ústavu Bariatrics, Apollo nemocníc, Chennai. Ona poskytuje optimálnu lekárske nutričné ​​terapia pre rad chorôb, ktoré postihujú ľudí zo všetkých oblastí života. Ona sa tiež podieľa na dobročinné práce, ako je vedenie komunitný dielne pomôcť ľuďom pochopiť, že je dôležité zdravé a pravej výživy pre všetky vekové kategórie.

load...

Adresa: bariatrickej Institute, Apollo nemocnice 21 Greams Lane, Chennai 600006

Telefón: +91 7299952999

2. Dr. Dharini Krishnan: 

Jeden z najznámejších dietológa a výživu Chennai, Dr.Krishnan je cenený pre svoje výživných liečbach pre liečbu chorôb a zabezpečenie všeobecnej kondície a pohody. Vďaka jej vynikajúcej diétne poradenstvo a jej diétny program DIGEST, táto dáma má vyrytý jej znamenie pre nutričné ​​a zdravotné aréne v priebehu rokov.

load...

Adresa: Lakshmi Nemocnice, 15, PS Sivasamy Salai, Mylapore, Chennai - 600 004.

Telefón: +91 9282131040

3. Pán Ryan Fernando:

Tento vysoko uznávaný celebrít športovú výživu je spoluzakladateľ a generálny výživu na výživu kliniky reťazca - Qua Nutrition. Ryan, so svojím tímom špecializovaných odborníkov na výživu, ponúka najlepšie nutričné ​​riešenia a stratégie pre ľudí všetkých vekových kategórií pre vybudovanie fit a jemné telo.

Adresa: Qua Nutrition, No. 265, 3. Poschodie, TTK Road, Alwarpet, Chennai - 600018

Telefón: + 91 9551630000

4. Dr. S. Vijaya:

S jej neporovnateľné skúsenosti v oblasti fyzioterapie, strave a výžive a športovom lekárstve, Dr Vijaya je špecialistom v liečbe bolesti chrbta a krku a artritída prostredníctvom zdravej výživy a cvičenia. Ona sa uzdravil a vytvrdí obrovský zoznam ľudí a má im učil, že je dôležité jesť zdravo a žiť zdravo, aby zabezpečili celkovej pohody.

Adresa: Vijaya fyzioterapia klinika # 53 New No. 125, Medavakkam Tank Road, Kilpauk, Chennai

Telefón: +91 44 26401214

5. Dr. E Shanmugam:

Ona je odborník na výživu, akupunkturista a alternatívnej medicíny praktík. Dr.Shanmugam, s jej prirodzeným a holistický prístup, podporuje celkové zdravie a blaho jednotlivca prostredníctvom svojich nutričných stratégií a plánov.

Address: 6th Sense Hospital, 34, 3. Cross, 3. Main, Kannan Nagar, Madipakkam, Chennai

6. Dr. Susan Kripa Verghese:

Dr. Verghese sa domnieva, že zdravá strava, správne cvičenie režim a celkovej pohody sú základom pre dobré zdravie a kondíciu. Ona obhajuje zásadu, alebo správna strava a žiť pravý ako mantra zostať fit a jemné v každom veku. Jej diétne liečba a nutričné ​​poradenstvo pomohla mnohým ľuďom k dosiahnutiu ich zdravie a fitness cieľov.

Adresa: Qua Nutrition, No. 265, 3. Poschodie, TTK Road, Alwarpet, Chennai - 600018

Telefón: + 91 9551630000

7. Dr. Shaila Yadav:

Dr. Yadav, v jej nutričné ​​kariéry 5 rokov, pracoval v hornej zárez zdravotníckych zariadení a nemocníc, ako je Paras nemocnice, Gurgaon. Táto klinická výživu verí v terapiu, lekárske a celostný nutričné ​​prístup, ktorý zlepšil zdravie a životy mnohým ľuďom.

Adresa: Nekonečno Diet Clinic, C - 410, Mantra Synergy, Padure, Old Mahabalipuram Road, Chennai, Chennai

8. Dr. Suhasini Vishwanathan:

Táto detská výživu sa špecializuje na deti a detskej výživy. Ona zaobchádza s deťmi so špeciálnymi zdravotnými problémami, ako je rakovina, autizmus, atď tým, že im s účinnými nutričných riešení na podporu ich celkové zdravie a pohodu.

Adresa: Qua Nutrition, No. 265, 3. Poschodie, TTK Road, Alwarpet, Chennai - 600018

Telefón: + 91 9551630000

9. Dr. Saroj Raghavan:

HOD a senior manager-intenzívnej starostlivosti a výživy na Dr Mohan je diabetes Špeciality Centre, Dr Raghavan je jedným z najskúsenejších a najlepších výživu v Chennai. Ona prináša tie správne stravovacie a nutričné ​​riešenia jej pacientov a pomáha im jesť správne a žiť zdravo tým účinne plniť svoje zdravie a fitness cieľov.

Adresa: Dr Mohan je diabetes Špeciality Center, 6B, Conran Smith Road, Gopalapuram, Chennai, v blízkosti SATJAM divadlo, Chennai

10. Dr. Shona Prabhu:

Ona je vysoko kvalifikovaná športovú výživu, ktorý pracuje s rôznymi športovci z rôznych športových disciplíny. Jej bezkonkurenčné odborné znalosti v oblasti výživy a dietetiky pomohla jej poskytne účinnú výživu a fitness riešenie pre mnohých na podporu dosiahnutia ich zdravie a fitness cieľov.

Adresa: Qua Nutrition, No. 265, 3. Poschodie, TTK Road, Alwarpet, Chennai - 600018

Telefón: + 91 9551630000

Teraz všetko, čo potrebujete urobiť, je vziať si stretnutie!

load...