Zdravie a wellness

Najlepší odborníci na výživu v Hyderabáde - našimi prvými 10 výbermi

Najlepší odborníci na výživu v Hyderabáde - našimi prvými 10 výbermi

Zdravie vedomej ľudí po celom svete neustále usilovať o dosiahnutie zdravého a fit telo. Po výživnú stravu je palec pravidlo pre zdravé bývanie. Jeden by mal vždy konzumovať vyváženú stravu bohatú na všetky životne dôležité živiny, ktoré pomáhajú pri liečbe a vyživuje telo výstižne.

Sa uchyľovať k rôznym diétnych programov, konzumovať doplnky stravy a produkty sa stal populárnym praxou v týchto dňoch. Avšak ideálne nutričné ​​grafu a diétne predpisy, ktoré dokonale vyhovujú jednotlivca cieľov, fitness, zdravotný stav a celkovú pohodu najlepšie poradí výživu. Pomáhajú ľuďom žiť a zostať zdravý tým, že spotrebováva prírodné stravy a nápravné opatrenia. Niektorí dobre známej výživu v Hyderabad sú nasledujúce.

Kto z nasledujúcich môžete povedať, je najlepšie výživu v Hyderabad?

1. Dr Stephen Sujatha Govada:

Jeden z najznámejších výživu Hyderabad so skúsenosťami 12 rokov pod opasku je Dr Sujatha kto verí v terapeutických konceptoch výživy. S jej pozoruhodné odbornosti v oblasti výživy, Dr Sujatha pomohol mnohým dosiahnuť svoje kondičných cieľov a zlepšiť ich celkový zdravotný stav hoci jej nutričné ​​plány.

load...

Adresa: Nutrilicious, New Dilshuknagar Colony, Dilshuknagar, Hyderabad - 500.060

2. Dr. Jyoti Chabria:

Táto horná zárez dietológ a odborník na výživu radu jej pacienti na osobné báze a uľahčiť im ich zdravotných problémov pomocou prírodných a účinných potravinových zdravotníckych riešení.

load...

Adresa: Dámske Care Clinic, 09, prízemie, Golden Hawk Complex, PG Road, Secunderabad - 500003

Telefón: +91 92461 18485

3. Dr. S. Lall:

Dr. Lall uplatňuje svoje odborné vedomosti z psychológie, výživy, diéty, prírodnej medicíny a fitnes vytvoriť nutričné ​​systém, ktorý vzdeláva pacienta o dôležitosti, základu a obsahu vyváženej stravy. Nutričné ​​systém pomáha ľuďom rozvíjať zdravé stravovacie návyky a životný štýl vhodné, aby zostali fit a dobre v dlhodobom horizonte.

Adresa: Dr. Lall je jasné Clinic, 201, Shreya Nest, 21, RKNagar, Attapur, Hyderabad - 500.048

Telefón: +91 9052173717

4. Dr. B. Janaki:

Tento svetovo preslávený odborník na výživu poskytuje najnovšie a najpokročilejšie diétne recepty a poradenstvo k obom pacientom trpiacim a fitness nadšencov. Tím pomáha svojim klientom efektívne dosiahnuť svoje nutričných cieľov.

Adresa: Diaita jesť správne Clinic, blízko ICICI Bank, Skorts multi špeciálne kliniky, Vengalrao Nagar, Hyderabad - 500 038

Telefón: + 91 40 65403789

Mobil: +91 98481 95081

5. Dr. P. Prabhavathi:

Dr Prabhavathi je skúsený dietológom, odborník na výživu a pediater so sídlom v Secunderabad, Hyderabad. Ona robí správne stravovacie a výživové riešenia jej pacientov a pomáha im jesť správne a zdravé, aby zostali fit a jemné.

Adresa: Prabhavathi Clinic, plukovný bazár, Opp Secunderabad nádražie, Hyderabad - 500.004

Telefón: + 91 40 23747971

6. Dr. Suresh Kumar:

Kvalifikovaný lekár, odborník na výživu a myseľ-telo wellness praktický lekár, Dr. Suresh Kumar venuje 12 rokov svojej kariéry, aby pomohol ľuďom zostať zdravý a fit. Je spoluzakladateľom výživy prác, špecializované reťazce výživy kliník a poskytovateľom podnikového wellness služby.

Adresa: Panacea Výživa Works, # 8 - 2 - 703, AG Heights, Road # 12, Banjara Hills, Hyderabad.

Telefón: +91 95 73 996755

7. Dr. Chanddramouli.M:

Dr Chanddramouli je dietológom, odborník na výživu, akupunkturista a alternatívnej medicíny praktík. Ona účinne lieči svojich pacientov prostredníctvom diétnych predpisov a prírodných liečiv a ich liečby.

Adresa: 2nd Life viac Špeciálne klinika 1, 1. Poschodie, nasadnúť Nasir Complex,

Blízko Ravindra Bharthi Auditorium RBI Road, Lakdikapul, Saifabad, Hyderabad.

8. Dr. Mamatha Vuttaradi:

Je dobre známe, myseľ a telo na výživu a spoluzakladateľ všeliekom výživy prác v Hyderabad. Dr. Vutturadi so svojimi prírodnými prostriedkami zabezpečuje komplexné hojenie jej pacientov a pomôže im dosiahnuť ich ciele, fitness a wellness.

Adresa: Panacea Výživa Works, # 8 - 2 - 703, AG Heights, Road # 12, Banjara Hills, Landmark: Near Amrutha Valley, Hyderabad

9. Dr. Mayur Aavula:

Tu je ďalší najlepšiu výživu v Hyderabad, ktorý začal vo svojej praxi len pred asi dva roky, ale podarilo sa stať jedným z popredných odborníkov na výživu v Hyderabad. So svojimi najnovšie techniky a moderných poznatkov, že spĺňa jej pacientov s najúčinnejších výživových riešenie zodpovedajúce ich zdravotné potreby.

Adresa: Reva zdravie a pleť, cesty č.4, 3. Poschodie, Merchant Towers,

Banjara Hills, Opposite GVK One Mall, Hyderabad.

10. Karen Campos Bhatia:

Karen je odborník na výživu, životný štýl poradca, fyziológ a zakladateľ Vigor Health Consulting. Vigor Health klenie cez 5 krajinami, ktoré ponúkajú výživu a wellness poradenstvo pre ľudí zo všetkých oblastí života od roku desaťročia.

Adresa: Vigor Health Consulting, Jubilee Hills, Hyderabad, Andhra Pradesh

Boli ste na niektorú z týchto odborníkov na výživu v Hyderabad skôr? Budete teraz poradiť im? Podeľte sa o svoj názor s nami.

load...