Zdravie a wellness

Najjednoduchší spôsob, ako odstrániť kokosové telo z Shell do 30 sekúnd

Najjednoduchší spôsob, ako odstrániť kokosové telo z Shell do 30 sekúnd

Čo je najťažšie vec, ktorú zlomiť v tomto svete?

Je to diamant? Alebo možno je to korytnačka shell?

A čo je druhý najťažší?

Think.think.

Áno! Máš to správne. Je to kokos.

Skúšal som lámanie kokosové orechy; tak veľa z nich byť dosť úprimný. A znovu a znovu moje úsilie prinieslo svoje žiadne ovocie. Buď kokosový vykĺzne z mojej ruky alebo som zraniť ma za ruku. Ale shell nikdy rozbil na dve časti.

load...

Ale potom som narazil na toto video a ponechala svoje sklamanie na uzde. Jedným z najjednoduchších videí nájdete na, umenie 'lámajúcich kokosových orechov, povedal by som. Chcieť pozrieť sa na to? Stavím sa, že áno.

Tento proces nie je žiadna veľká veda. Dokonca aj piatej triede dieťa by sa to pochopiť. K dispozícii sú 3 jednoduché a jednoduché kroky zapojené.

  • Ukladať kokos vnútri mrazničke po dobu 12 hodín pred použitím vo vašej kuchyni.
  • Po 12 hodinách odstrániť kokos z chladničky.
  • Použite kladivo ľahko udrieť kokos, ako si ju otočiť. Extrémny chlad v mrazničke by urobili kokosové škrupiny tvrdé, ale krehké a ľahko sa láme s niekoľkými ľahkými údermi.

Nech sa páči! Pridajte kokosové mäso do svojho obľúbeného pokrmu a vychutnať si ho. A nie je vôbec trápili kokosové orechy znovu.

load...

Poriadku. Takže máte k dispozícii úžasne nekomplikovaný spôsob, ako prelomiť kokos. Čo budeš teraz robiť? Len kombinovať ich s vami preferovaného jemnosťou, sedieť a užívať?

Je to všetko? Vážne? To je všetko, čo sa chystáte urobiť?

Prepáčte mi moju nejednoznačný hovoriť, priateľovi. To všetko je len snaha predstaviť vám rôzne iné, jednoduché ', ale nerealizované použitie kokosových orechov. Potom, čo ste urobil čítanie tohto, nebolo by divu, aj keď máte v pláne kúpiť kokosový sad.

Škrupinky kokosových orechov...

... Môže byť použitý pre návrh krásnych remesiel. Môžu byť taktiež použité ako misy a príbory. A hele, kedy hral na hudobný nástroj? Existuje šanca, že telo svojho hudobného nástroja by mohli byť štruktúrované pomocou kokosové škrupiny.

Vlákien kokosových kokos...

... Nie je nič iné ako kolekcia nespočetné množstvo prírodných elastických vlákien. Môžete použiť ako plnka pre matrace, alebo laná a reťazce. Štetce a koberčeky môžu byť tiež z toho. A v prípade, že máte vo zvyku rybolovu, kokos kokosové vlákno môže byť použitý na utesniť svoje rybárske siete.

Teplota vody v Coconut...

... Je najlepší nápoj môžete nájsť v okolí kozmu. Kokosová voda poskytuje okamžitý občerstvenia a teraz je nepostrádateľnou zložkou energetických nápojov urobených hviezdnych športovcov.

Listoch Coconut...

... Sa používajú na výrobu metly, košíky a rohože. Používajú sa aj v kuchyni ako špajdle.

The Meat kokos...

... Používa sa spôsoby, ktoré ste už možno viete (inak by ste sa hľadajú spôsoby, ako rozbiť kokos). Ale napriek tomu mi dovoľte, aby som sa moje trochu!

Produkty ako kokosové mlieko a olej sa extrahujú z mäsa. Kokosový miazga môže priniesť končeky víno, kokosový cukor alebo palmový cukor a sladký sirup.

Kufra Coconut...

... Sa používa výhradne na výrobu nábytku a v niektorých krajinách, dokonca aj domov. Na Havaji, batožinový priestor sa používa na výrobu bicie, kanoe a kontajnery.

Napokon, The Roots kokos...

... Sú používané ako farbivo. V niektorých častiach sveta, sa zistí, použitie ako ústna voda.

Niet divu, že kokos je nesporným kráľom, pokiaľ ide o zdravie a robustnosť. Množstvo, nefalšovaných 'živiny, ktoré obsahuje môže významne ťažiť niečí zdravie.

Rozhodol som sa konzumovať kokosové orechy v nejakej forme denne. A tak by ste mali!

load...