Zdravie a wellness

Môže vám ricínový olej pomôcť zbaviť sa celulitídy?

Môže vám ricínový olej pomôcť zbaviť sa celulitídy?

Už ste vyskúšali, ako sa zbaviť tých škaredých kúskov tuku sa hromadí v bedrách a okolo pása linky, ale nemohol uspieť? Niekedy, celulitída potrebuje viac než len cvičiť zmiznúť. Aj keď existuje tucet, ktoré sľubujú, aby sa vám vyzerať skvele v žiadnom momente vôbec, zasadzujeme sa všetky prírodné!

Takže, čo máme na sklade pre vás dnes? Ricínový olej celulitídy. A áno, funguje to! Zaujíma vás, ako na to? Pokračujte v čítaní vedieť všetko o ricínového oleja a celulitídy.

Celulitída - Prehľad

S vekom, väčšina žien a mužov zhromažďujú tuk v tele, ale nadbytok celulitídy môže situáciu zhoršiť. Celulitída je možné nazvať ako kožné ochorenie, ktoré postihuje väčšinu dospelých žien (1). Keď sa tvoria v nadbytku pod povlakovej vrstvy, škaredé malé hrudky, tlačí proti povrchu kože. Nemusí to byť ťažké, ale Mars váš vzhľad do istej miery.

load...

Spôsoby, ako sa zbaviť celulitídy

Vo svete, kde sú ľudia posadnutí svojím vzhľadom a krásou než čokoľvek iné, je úplne prirodzené, že celulitída postihnutých Veľa bude uchýliť sa k mnohých možností, ako sa zbaviť tejto hrozbe! Americká FDA odporúča použitie postupu zvaného Endermologie (2) - dômyselný kúpeľná terapia. Výhody cvičenia sú tiež nepopierateľný v tomto ohľade. Avšak, vždy môžete rozhodnúť pre iné prírodné prostriedky na redukciu celulitídy v tele. Jednou z takýchto možností je lokálna aplikácia ricínového oleja.

Prečo používať ricínový olej Pre celulitídy?

Ricínový olej má blahodarné vlastnosti pre kožu, a to bolo použité od staroveku na liečenie kožných ochorení a zlepšiť zdravie pokožky. Táto svetložltá kvapalina možno ľahko získať, a to nestojí veľa jeden.

Aplikácia ricínový olej pomáha zlepšiť funkčnosť lymfatického systému v ľudskom tele. Tento systém hrá dôležitú úlohu pri odstraňovaní prebytočnej tekutiny z tela a vyradí odpadu v tomto procese. Okrem toho tiež pomáha pri odovzdávaní živiny, kyslík a hormóny na bunky. Deficitom lymfatický systém vyplýva nahromadenie tekutiny vo vývoji častí tela a celulitídy. Ricínový olej masáž pomáha stimulovať lymfatický systém v tele a pomáha redukovať celulitídu v priebehu času.

load...

Spôsob, ako použiť ricínový olej

Môžete použiť ricínový olej na časti tela, ako sú boky, stehná a pás - väčšinou v oblastiach, ktoré sa dostanú postihnutých celulitídou. Môžete použiť mierne teplý ricínový olej na postihnutých oblastiach a masírovať pomaly. Niektorí ľudia tiež preferujú miešať ricínový olej s inými typmi olejov, ako je levanduľa a citróna esenciálnych olejov, pretože nemajú radi vôňu ricínového oleja. Môžete sa rozhodnúť pre takúto masáž dvakrát alebo dokonca trikrát týždenne, v prípade potreby.

Čo budete robiť?

Kým aplikácie olejovú masáží ricínového vám pomôže zbaviť sa celulitídy, je potrebné urobiť viac, než že pre požadované výsledky! Okrem toho je potrebné byť trpezlivý o odstránenie celulitídy, ako to vyžaduje určitý čas - neočakávajte cez noc výsledky.

Medzi ďalšie veci, ktoré je potrebné urobiť pamätať:

  • Uchýliť k zdravšiemu a aktívny životný štýl. Jedná sa o gauč zemiaky, a ľudia, ktorí vedú sedavý spôsob života, ktorí dostanú viac celulitídy v ich časti tela. Nemyslím, že olejová masáž ricínový sama vám pomôže zbaviť sa celulitídy. Cvičenie je rovnako dôležité.
  • Je tiež nutné, aby si udržať kartu na to, čo jete. To pomáha, keď ste prestal užívať tuku naložený a spracovaných potravín. Tieto potraviny prispievajú k zvýšeniu celulitíde vrstiev vo vašom tele v priebehu času. Namiesto toho, prejsť na diétu, ktorá má dostatok čerstvej produkty ad chudého mäsa.
  • To pomáha, keď si udržať telo hydratované pre odstránenie celulitídy (3). Piť čistú vodu veľa každý deň. Znížiť na alkohole a sýtených nápojov, ktoré môžu viesť k hromadeniu tuku v tele.
  • Spolu s aplikáciou ricínového oleja, rozhodnúť sa pre masáž celého tela pomocou mäkkej kefy. Získate tieto procedúry v kúpeľoch v dnešnej dobe. To pomáha odstrániť odumreté kožné bunky a nabije lymfatický systém.

Takže, ste pripravení využiť týchto výhod ricínový olej na celulitídu? Rovnako ako si môže nenávidieť myšlienku uplatňovanie tohto lepkavý olej na tele, dôvera v dobrotu tento silný kvapalina má. Niekoľko aplikácií ricínového oleja je všetko, čo potrebujete pre pevnejšie a tónovaný telo.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie.

load...