Zdravie a wellness

Môže Senna čaj pomôcť pri chudnutí?

Môže Senna čaj pomôcť pri chudnutí?

Snažíte sa schudnúť, ale nedostal veľa výsledok? Ak existuje jediná zložka, ktorá môže pomôcť vaše úsilie chudnutie? To bolo veril, že Senna čaj môže vyriešiť vaše chudnutie strasti. Ale potom, koľko z toho je pravda? Tento príspevok má odpovede. Čítajte ďalej.

Senna čaj - Prehľad

Senna, bylina sa prírodné preháňadlo zlúčenín, sa používa ako liek pre získanie úľavu od zápchy. To bolo schválené FDA ako Nepredpísané preháňadlo (1). Avšak, to bol tiež používaný ako prostriedok na odstránenie toxínov z tela a stimulovať chudnutie. Senna čaj sa vyrába varením listov Senna bylina.

Senna má žiarivo žlté kvety a struky (2). Strom rastie v púšti. V rôznych krajinách sa používa už od vekov na liečbu zdravotných podmienok, ako sú poruchy trávenia, kožné ochorenia a ochorenia dýchacích ciest. Zástancovia Senna verí, že má silné laxatívne účinky, ktoré zvyšujú proces likvidácie odpadu v našom tele.

load...

Zatiaľ čo mnoho ľudí používa listy stromu priamo, aby sa čaj a piť (3), bolo by to lepší nápad kúpiť Senna čaj na trhu k dispozícii. Čajové vrecúška a čaj sú prosté živíc alebo znečisťujúce látky, ktoré môžu byť prítomné na listoch.

Senna čaj a chudnutie

Neexistuje žiadna rozsiahla vedecká štúdia o Senna čaj, ktorý možno použiť na podporu svojej chudnutia výhody. Nie je teda schválený tradičné lekárskej komunity ako aktívny doplnok chudnutie (4). Avšak, používať Senna môže určite pomôcť pri odstraňovaní odpadu, ktorý je súčasťou zdravého metabolizmu. Hromadenie toxínov v tele dláždi cestu k priberaniu na váhe. Toxín ​​odstránenie môže pomôcť pri zmarenie obezity. Takže nakoniec, pitie čaju môže pomôcť v procese chudnutia.

Spôsoby, ako využiť Senna čaj

Ak chcete byť na bezpečnej strane, môže si vziať Senna čaj rozšíriť proces chudnutia. Avšak, budete musieť naučiť, ako ju používať správne.

load...
  1. Môžete nájsť veľa variantov Senna čajových lístkov na trhu v súčasnej dobe. Nájdete ho v niekoľkých prírodných potravinových obchodov. Mnoho internetových obchodov tiež predávajú tieto produkty. Uistite sa, že kúpiť bez kofeínu zmes. To nebude mať vplyv na spánok. Kým forma kapsule Senna je tiež k dispozícii, čaj forma dostane vstrebáva v tele ľahko.
  1. Spočiatku budete musieť variť vodu. Umiestnite čajové vrecúška, ktoré obsahujú Senna čaj do vriacej vody. To môže byť varené po dobu 5 minút alebo tak. Niektorí ľudia používajú citrónovú šťavu pridať k chuti. Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek medu na neho z rovnakého dôvodu.
  1. Môžete piť Senna čaj dvakrát denne po dobu efektívne výsledky.
  1. Keď pijete Senna čaj, jesť správne potraviny pre maximálnu účinky. Tie by mali v ideálnom prípade jesť potraviny, ako je kuracie mäso, ryby, šalátov a ovocia. Piť veľa vody celého dňa je tiež potrebné. Tým sa zvýši proces trávenia.
  1. Práca von, zatiaľ čo budete piť Senna čaj sa odporúča. Neexistuje žiadny pevný vzorec, ale 30 minút cvičenia denne by mala byť dobrá. Môžete si vybrať formu cvičenia, ktoré vám vyhovuje.

Čo je treba mať na pamäti,

Keď sa uchýliť k akýmkoľvek jedla alebo produkty pre stráca nadváhy, môže byť potrebné prijať niekoľko opatrení. To isté platí aj pre Senna čaj. To predsa má niektoré nepriaznivé účinky na zdravie, a vy by ste mali byť vedomí z nich.

Nie je k dispozícii o vplyve použití Senna čaj na dlhodobú spotrebu veľa informácií. Avšak, NIH neodporúča užívať ho na dlhú dobu. Jeho použitie v kuse po dobu dvoch týždňov by mali byť bezpečné, podľa NIH. Dlhodobý príjem Senna čaj môže spôsobiť nadmernú aktivitu čriev (5). Ďalšie možné vedľajšie účinky môžu zahŕňať svalovú slabosť, poruchy srdcovej funkcie, a poškodenie pečene. Avšak, tieto sú zvyčajne spôsobené, keď človek konzumuje Senna čaj v obrovských množstvách po veľmi dlhú dobu.

Niektorí ľudia tiež hlásené trpia hnačkou a závraty po použití čaju po dlhú dobu. V každom prípade by ste mali dávať pozor na také vedľajšie účinky, a ak sa objavia, okamžite prestaňte piť čaj.

Môže alebo nemusí mať žiadny pre-existujúce zdravotný stav. Avšak, nemali by ste brať Senna čaj bez súhlasu lekára. Poraďte sa so svojím lekárom alebo diétna expert o bezpečnosti užívania tohto čaju a potom, čo dostal kývnuť, môžete začať jeho použitia.

Rad ľudí sa môže po vypití čaju Senna vyvinúť kŕče v bruchu. K tomu vyhnúť, môžete si dovoliť, aby ponoriť pol dňa a potom ho vypiť. To umožní, aby akýkoľvek zvyšok, ako je živica, zhromaždia na dne hrnca, a riziko vedľajších účinkov bude minimalizované.

Ženy, ktoré majú koncipované by nemali tento čaj bez lekárskeho súhlasu z bezpečnostných dôvodov. To isté možno povedať o ženy, ktoré sú v laktácii.

Zhrnieme-It Up

Celkovo možno povedať, môžete získať nejaké výhody pri chudnutí konzumáciou Senna čaj. Avšak vzhľadom na to, že neexistuje žiadny vedecký dôkaz o tom pracovať ako silný úbytok hmotnosti zlúčeniny, a jeho hlavnou úlohou ako preháňadlo, by ste nemali spoliehať výhradne na bylina. To môže v najlepšom prípade byť použité na doplnenie režim chudnutie alebo diétu. Tiež je potrebné premýšľať o všetkých existujúcich zdravotných problémov pred začatím jeho príjem. Okrem toho, mali by ste sa poradiť s lekárom pred použitím ho prvýkrát. Môžete využiť možnosť čítania recenzií populárnych čajové produkty Senna a kúpiť vhodný variant.

Už ste niekedy používa Senna čaj na chudnutie? Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...