Zdravie a wellness

Moderná denná jóga - urobte to súčasťou vášho života

Moderná denná jóga - urobte to súčasťou vášho života

Jóga ako spôsob života je interpretovaný rôznymi spôsobmi rôznymi ľuďmi. Je to niečo, čo zlepšuje fyzickú aj psychickú silu, alebo sa jedná o nástroj, pomocou ktorého môžete pomáhať druhým? Alebo je to niečo úplne iné? Choďte do toho a objavovať svet moderných jogy tu.

Jóga a vy:

Vieme, že cvičenie jogy vznikla pred stovkami rokov v Indii. Tiež vieme, že nám umožňuje, aby sa zasadila pauzu na naše chaotické životy. Jóga je upokojujúce spôsob, ako vyvážiť svoju myseľ a telo. Mnoho z nich dokonca našiel lepší spojiť s prostredím, a tým získať väčšiu jasnosť s tými okolo nich.

Jóga je neustále sa meniace subjektu, kde každý učiteľ aj žiak, resp učí a učí sa to inak. Pozrime sa prečo.

History Of Modern jogy:

Veľmi málo vedia, že staré a moderné jogy sú takmer rovnaké. Moderné jóga je malá odnož starovekých, ozajstné praxi. Pred tisíc rokmi, askéti používa jogu na zvýšenie svojej fyzickej a duševnej sily, ale s veľkým dôrazom na splynutie s božským. Fyzický aspekt bol iba jediný list pripojený k veľkému stromu.

load...

Moderné jóga vznikla v roku 1900 s, Hatha joga 'ako svoje základne. To je jeden z ôsmich pobočiek, ktoré sa zameriavajú výlučne na ásan. Historicky významné ľudí, ako Swami Vivekananda a Krishnamacharyou hral úlohu v predstavovať jóga pre ostatné. Kým bývalý učil spirituality cez jogy, druhá podporovať budovanie fyzickej sily a vytrvalosti.

Neskôr, joga transformovala do dnešného moderného štýlu, ako sa šíri svoje krídla. Moderné jóga má zreteľný vzťah s západných gymnastiku a nemá žiadnu väzbu na božstvo.

Význam jogy v modernom živote:

Cez zmeny, výhody modernej jogy sú bez povšimnutia. Jóga hrá dôležitú úlohu v našom živote v mnohých ohľadoch.

Jóga,

  • Spojí vás s vašimi emóciami
  • Umožňuje pochopiť svoje vnútorné ja
  • Prebudí vaše zmysly
  • Prináša šťastie v rýchlom tempe života
  • Zlepšuje pružnosť, silu, vytrvalosť
  • Znižuje stres a úzkosť
  • Prispieva k vhodnosti
  • Výsledky v chudnutí

Nikto nemôže poprieť, pozitivitu, že joga prináša do našich životov cez tieto výhody. To nie je o nič menej ako zábavnejšie svoje upokojujúce ásan a dýchacie techniky.

load...

Význam v modernom živote:

Jóga, v modernom svete, je neustále mení art. Tieto ásany, ktoré dávajú takú rovnováhu našej mysle a tiel riešenie moderných problémov v koreňovom adresári. Máte nejaký zdravotný problém? Jóga môže postupne sa budete fit. Ste obézni? Chudnúť sa cvičenie jogy. Tiež zdôraznil? Viete, kde nájsť riešenie.

Existujú rôzne druhy jogy, zamerané na špecifické problémy. Máme meditačné verziu, ktorá prináša mimo svoju spiritualitu. Potom je tu fyzickej jogy, ktorá je lepšia ako akýkoľvek telocvični rutiny.

Meniace sa životný štýl nám dali veľa možností, ale veľmi menej uspokojenie. Ak chcete obnoviť svoju energiu v tomto technologickom a náročnom prostredí, jóga je prístupná všetkým spôsobom študentov prostredníctvom videa. Títo študenti sú tehotné ženy a deti taky. Milióny urobili jóga ich spôsob života, radostne spojenie s seba a svojich blízkych.

Globálne Presence Of jogy:

Ako už bolo spomenuté, joga nie je len o pomoci seba aj ostatných. Je to oveľa viac. Je to rastie, žije a dýcha priemyslu. Odhaduje sa, že takmer 10,3 miliardy $ sa vynakladá na jogu a vykonáva sa samotnými viac ako 20 miliónov ľudí v Spojených štátoch. Stále väčší počet ľudí, ktorí sú tiež učia jogu ako svoju kariéru.

V posledných 30 rokoch, moderný jóga prijal svet útokom. Každý, vrátane kresťanov, Židia, a dokonca aj ateistov ho praktizovať. V nedávnej dobe, v praxi sa premenil v globálnej jav, ktorý má veľmi málo čo do činenia s samotných hinduistami.

Urobiť moderné jóga časť svojho života a taky nájsť pokoj medzi chaosu. Máte niečo sa podeliť o tento post? Prosím zanechať komentár.

load...