Zdravie a wellness

Manthena Satyanarayana Rajuova strava tipy na chudnutie

Manthena Satyanarayana Rajuova strava tipy na chudnutie

Máte obavy o svoje rastúce pasu? Hľadá pre efektívne chudnutie diéta? Pozrite sa na Manthena Satyanarayana Raju Diéta pre chudnutie. Bolo dobre známe, štúdiami, že obezita a došlo k zvýšeniu hmotnosti sú jedným z najväčších epidémií dnes. Ľudia všetkých vekových kategórií a spoločenských vrstiev sú priberanie na váhe, ako nikdy predtým. Časť a hŕstka ľudí sú stále veľmi dobre vedomí o týchto meniace návyky a životný štýl, a urobiť vedomé úsilie, aby zostali zdraví.

Mnohí z nás sú dosť vedomí toho, ako naše nezdravé denné stravovacie návyky a sedavý zdravotné režim prispievajú k priberaniu na váhe. S viac a viac technológií do našich domovov a kancelárií, naša úroveň fyzickej aktivity klesá každý deň, čo nás hrubšie, ako inokedy.

Riešenia a spôsob, ako Chudnutie:

Je dôležité si uvedomiť, že zvýšenie telesnej hmotnosti prináša celý rad ďalších problémov tiež. Ak sa človek cíti jeho / jej váha ide hore, jeden by mal prijať okamžité kroky k chudnutiu. Niekoľko jednoduchých palec pravidlá pre toto sú uvedené nižšie:

load...
  • Znížte príjem kalórií a uviesť ho do súladu s dennej potreby 1200 kilo kalórií.
  • Zvýšenie fyzickej aktivity spáliť prebytočné kalórie.

Jadrom všetkých druhov zdravotných programov, diét a akýkoľvek iný program chudnutia je rovnaký.

Skúste Manthena Satyanarayana Raju stravy na chudnutie:

Ak jeden sa snažia schudnúť na dlhú dobu, je tu diétny program, Dr Raju, slávny naturopath v Indii. Strava bola prijatá mnoho celebrít a tiež odporúča stránkach Lance Armstronga. Ak máte nejaký zdravotný problém, poraďte sa so svojím lekárom pred začatím akejkoľvek ďalšej s touto diétou.

Jedlo je všade okolo nás, príliš spracované, vyprážané a spracováva všetkými možnými spôsobmi, aby ju udržali v bezpečí v pôvodnom obale. Ak je v balení, nejedzte ju. To je základný základný princíp tejto diéty a programu pre chudnutie. Dr. Raju, ako on je obyčajne známy jeho nasledovníkov, odporúča držať sa prirodzenej príjmu potravy tak ďaleko, ako je to možné.

load...

Princípov Dr Raju stravy na chudnutie:

  • Voda je váš najlepší priateľ. Odporúča piť 5 - 6 litrov vody denne. Vyhnúť pitnou vodou najmenej 30 minút pred akýmkoľvek jedlom počas dňa. Nepite vodu aspoň 3 hodiny po požití jedla.
  • Voda je najlepšie olovrant príroda ponúka. Ak chcete jesť medzi alebo hlad, piť vodu.
  • Vstávať skoro v 5 hodín a napije sa vody; Piť takmer 2 litre pred 7 hodín ráno. To umožní metabolizmus vášho tela je impulz a vypláchnuť toxíny von. Obličky zaistí lepšie čistenie krvi.
  • Raňajky by mala spočívať predovšetkým zeleniny. Táto zelenina nie sú k varenie vôbec, ani sypané akéhokoľvek druhu korenia a korenia. Č cukor, soľ alebo olej, ktoré sa dopĺňajú. Majú zeleninu vo svojej surovej podobe. Konzumovať paradajky, mrkva, fazuľa, huby atď., Sú spôsob, ako ísť!
  • Obed by mal pozostávať zo všetkých druhov orechov a fazule. Zjesť všetky tieto potraviny surové, opäť bez akejkoľvek okrem svojich prírodných chuťou a chuťou, aby sa zabránilo kontaminácii potravín a jesť, ako sa vyskytujú v prírode. Sójové bôby, arašidy, kešu orechov, mandle atď., Sú veľké možnosti.
  • Večera by mala byť doručená, a jedol pred 6 hodín a mal by pozostávať z ovocia. Pokiaľ nie je veľa možností ovocie, banány sú najlepšie plody ku konzumácii.
  • Ak jeden má zdravotný stav, je najlepšie sa poradiť s lekárom pred prijatím túto diétu.

Manthena Satyanarayana Raju Diéta nie je výstrelok strava s veľkými nárokmi. Tento jednoduchý, ale účinný diétny plán môže byť váš najlepší kamarát, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele chudnutie.

load...