Zdravie a wellness

Majte sa na pozore! 10 vedľajších účinkov čaju Lemon Myrtle

Majte sa na pozore! 10 vedľajších účinkov čaju Lemon Myrtle

Vedeli ste, že šálka citrónovej myrty čaju znamená viac než len omladiť vaše zmysly? Lemon myrta čaj je bohatým zdrojom energie a užitočných antioxidantov. Má antibakteriálne zložky na boj proti niekoľkým infekciám a podráždenie kože.

Verte tomu alebo nie, to sa stáva!

Ľudia často majú tendenciu sa domnievať, že bylinné produkty alebo ich zložky nespôsobujú žiadne nepriaznivé účinky na ľudský organizmus. Ale toto vnímanie je do značnej miery falošný, a mnoho bylín vytvoria po účinkov na ľudský organizmus nebezpečná. Vo väčšine prípadov vedľajšie účinky sa uskutoční v dôsledku nadmernej týchto bylín alebo bylinných kvapalín.

Vedľajšie účinky Lemon Myrtle Tea:

Lemon myrta čaj je tiež nie je výnimkou, pretože príliš prichádza s niektorými logický. Vedľajšie účinky tohto čaju sú:

load...

1. Dehydratácia:

Lemon myrta čaj je absolútne schopný spôsobiť dehydratáciu v tele, a to sa môže objaviť v dôsledku pitia čaju taký pomerne často. V prípade závažných situáciách, tento druh kvapaliny funguje ako vynikajúci diuretikum. Vytvára časté nutkanie na močenie spustením dehydratácie v ľudskom tele.

2. Zubná erózia:

Lemon myrta čaj pracuje ticho pri rozrušovaní sklovinu vašich zubov. Vzhľadom k tomu, vaše zuby stávajú náchylné na ostrú bolesť a zase citlivý, zatiaľ čo toleruje silné zmeny teploty. Ľudia piť tento čaj pravidelne začnú zobrazovať príznaky smalt erózii zubov.

3. Žalúdočné problémy:

Symptómy dráždivého čreva, žalúdočný vred, konštantný bolenie, hnačka, atď. Sú často problémy s ľuďmi, ktorí konzumujú citrón myrta čaju denne. Ak máte akékoľvek fyzické problémy spojené s žalúdkom, poraďte sa so svojím dietológom o konzumovať tento čaj.

load...

4. Škodlivý Pre malé deti:

Dojčiace matky by mali zostať v bezpečnej vzdialenosti od citrón myrta čaju. Kofeín prítomný v tomto čaji mieša úplne sa do materského mlieka a môže spôsobiť škody na dojčené dieťa. Takže, dojčiace ženy nesmú konzumovať to, aj keď to celkom osviežujúce.

5. Harms tehotné ženy:

Kofeín v citrónovej myrty čaj môže dokonca spôsobiť očakával dáma zažiť nočnú moru ako potrat, keby trvá príliš veľa šálok tohto čaju denne.

6. Heart Burns:

Príliš veľa spotreba tejto osviežujúci nápoj je schopné meniť obvyklú úroveň pH v ľudskom čreve a žalúdku. Následne sa vytvorí kyslý reflux, a vyrobené kyseliny dosiahne až do pažeráka od žalúdka. Postupne začnete zažíva pálenie v hrudníku a bude pocit zvracanie.

7. Osteoporóza:

Osteoporóza je jedným z najnebezpečnejších ochorení u ľudí (1), a to môže dostať spustená citrónovej myrty čaju. Močom, to ticho odplaví veľké množstvo vápnika z tela a robí vaše kosti neuveriteľne slabý a krehký.

8. Rakovina boláky:

Lemon myrta čaj, keď bol spotrebovaný do značnej miery možno ľahko vytvárať problémy havocking vnútri úst. Je zle dráždi sliznice a bohužiaľ, spôsobuje vred vredy.

9. Zvyšuje Šanca Alzheimerovej:

Keď budete konzumovať citrón myrta čaj vo veľkom množstve každý deň, existuje vysoká šanca, že by ste mohli dostať postihnutia Alzheimerovou chorobou v budúcnosti, a to najmä v starobe. Denný príjem tohto meracieho čaju môže spôsobiť nahromadenie plaku v ľudskom mozgu, ktoré priamo spájané s príčinou Alzheimerovej choroby.

10. Ďalšie choroby:

Lemon myrta čaj je tiež dôvod, rôznych iných telesných chorôb a ťažkostí. To spôsobuje viac chorobám, ako je mikrocytárna anémia, aplastickej ochorenie kostí alebo osteomalácie, prechodil hmotu ľavej komory, encefalopatiu, časté infekcie, znížená funkcia myokardu a niekedy dokonca aj náhla smrť.

Nie viac ako šálka!

Na rozdiel od vyššie uvedených zdravotných problémov, citrónová myrta čaj je dodávaný spolu s množstvom výhod, ktoré vám pomôžu udržať zdravé telo. I keď budete hľadať tento čaj veľmi osviežujúce, nespotrebúvajú viac než len jednu šálku denne. V opačnom prípade bude ticho si vystupňoval svoje tendencie klesajúci chorý. A čo je najdôležitejšie, nie piť na lačný žalúdok na začiatku dňa.

load...