Zdravie a wellness

Má mrkvová šťava pomôcť vyliečiť rakovinu?

Má mrkvová šťava pomôcť vyliečiť rakovinu?

Vedeli ste, že svetlé, oranžových mrkva sú prevalcovať živín? Jesť čerstvý, šťava je alebo osmažíme im proste chutia chutné! Balíčky s minerálmi, antioxidanty, vlákninu a vitamíny, sú to dobré pre vaše zdravie, kože a dokonca aj vlasy. Je dokonca možné, aby sa predišlo riziku rakoviny u tejto rozprávkovej vegetarián! Nehovorím len o výskumu vykonávaného na potkanoch, ale reálnych životných skúseností, ktorý bude určite stačiť, aby vás presvedčil.

Mrkvová šťava Výhody Cancer 

Mrkva a jej Rakovinové-vytvrdzovania Potential - The Štúdia:

Niekoľko štúdií vykonaných na zeleninu a ovocie, naznačujú, že hojnosť antioxidantov v mrkve mohol skutočne znižujú riziko kardiovaskulárnych chorôb a rakoviny. K dispozícii je v prítomnosti antioxidantov v mrkve žiadny nedostatok. Tieto antioxidanty dodávajú vrodené proti rakovinové vlastnosti. Tu je, ako mrkva dopad na rôzne druhy rakoviny:

1. Rakovine pľúc:

Štúdia vykonaná na fajčiarov navrhol, že ľudia, ktorí zahrnuté mrkva do svojho jedálnička aspoň raz týždenne o 33 percent menej náchylné k vzniku rakoviny pľúc ako non-mrkva jedáci.

load...

Rakovina hrubého čreva 2.:

Podľa štúdie uskutočnenej na Japonca, zahrnutie beta-karotén bohatá mrkvovej šťavy tienený ľudí z rakoviny hrubého čreva.

3. Leukémia:

Štúdia vykonaná v roku 2015 na leukémiu naznačuje, že mrkvová šťava má potenciál vyhladiť rakovinové bunky a dokonca zabrániť metastázovaniu.

4. Rakoviny prostaty:

Štúdia o rakovine prostaty, vykonáva Harvard School of Public Health Department zo výživy poukazuje na to, že mladí ľudia, ktorí oddávali bohaté strave beta-karotén boli chránené pred rakovinou prostaty.

load...
Výskum:

Laboratórne štúdie na potkanoch ukázali, že tieto koreňovej zeleniny sú potenciálnymi zdrojmi proti-rakovinových zložiek. Myši a potkany boli indukované rakovinové bunky v laboratórnych podmienkach. Tie potom boli kŕmené falcarinol, antioxidačné prítomného v mrkve po určitú dobu. Krysy, pri skúšaní po určitom časovom období, bolo zistené, že majú iba 2 - 3. Nádorových buniek. Kým krysa a fyziológie človeka značne líši, je to určite lúč nádeje pre tých, ktorí trpia rakovinou.

V inej štúdii na žien s rakovinou prsníka, zistilo sa, že pravidelná konzumácia mrkvovej šťavy zlepšila hladiny karotenoidov v krvi znateľne. Táto štúdia naznačuje, že prítomnosť karotenoidov vo zvlášť veľkom množstve v krvi by mohla v skutočnosti chrániť osobu od opakujúce sa útoky s rakovinou.

Mrkva je bohatým zdrojom beta-karoténu, antioxidantu, ktorý je nevyhnutný pre syntézu vitamínu A, rovnako ako zeaxantín a luteín (karotenoidy). Štúdia dospela k záveru, že zahrnutie strava bohatá na antioxidanty by mohli výrazne znížiť riziko vzniku rakoviny tým, že bráni radikálnej indukovaného poškodeniu voľného buniek.

Dr. Max Gerson, v jeho liečbe rakoviny (čo činí použitie čerstvé organické mrkvy s jablkovou šťavou v dobrých množstvách), naznačujú, že mrkvová šťava zdieľa molekulárnej podobnosť s ľudskou krvou. Aj keď to znie zaujímavo, to ešte nie je overená. Takže lekárske neziskovom sektore je stále čaká.

Reálnom živote Skúsenosti: mrkvová šťava lieči Rakovina:

Skúsenosti týkajúce sa účinnosti mrkvovej šťavy na rakovinu vytvrdnutí, nepochybne, sa líši od človeka k človeku. Tu je jeden zážitok, ktorý v skutočnosti dokazujú rakovinu mariť potenciál tejto šťavy -

Ann Cameron, alias Barbara Anne Cameron, je známy autor, ktorý napísal asi 15 kníh pre deti. Dňa 6. Júna 2016 podstúpila operáciu pre rakovinu hrubého čreva, stupňa 3, ale nezvolila chemoterapii. Avšak, ako osud by to urobila ona bola diagnostikovaná s rakovinou pľúc 6. Novembra 2016, ktorý vlastne bol metastázovať stupeň 4 rakoviny hrubého čreva. Dostala maximálne 3 rokov a viac k životu.

Bola odporúča podstúpiť chemoterapiu, ale bez toho, aby očakával, že žijú dlhšie ako danú dobu. Ona hltal na internete pri hľadaní alternatívnej liečby rakoviny, ale bol spustošený po príchode cez odporúčania, ktoré v skutočnosti nefunguje. To bolo, keď narazil na list od Ralph Cole. Pán Cole vytvrdí jeho rakovinu krku z dlaždicových buniek s mrkvovej šťavy. Iba 5 libier tohto nápoja denne ho zachránil pred rakovinou a bol pripravený zdieľať svoje skúsenosti. Pokúsil 3 libry za deň spočiatku, ale to mu nedal žiadne výsledky. To bolo, keď sa zvýšil príjem na 5 libier, a to je teraz 7 rokov po tom, čo rakovina vzala svoje desivé pazúry mimo neho.

Cameron začala mrkvová šťava terapiu 17. Novembra 2016. Mrkvová šťava bola pripravená v dopoludňajších hodinách. Ona vyprázdnil jeden pohár ráno a v chladenom priestore ostatné, len aby bol dokončený do konca dňa. Ona nasledovala tento režim bez výnimky, ale samozrejme kymácející od režimu raz za uhorský rok, ako tomu bolo aj urobil Cole. No chemo, žiadne lieky, žiadna radiácia, a žiadne úpravy stravy iné než len 5 libier mrkvovej šťavy denne! To je to, čo je úžasné, že aj jedol zmrzlinu a mäso, raz za čas, samozrejme.

8 týždňov potom, čo začala terapia, išla pre sledovanie a bol spokojný s výsledkami. Rast rakoviny prestala úplne, nádory začali zmenšuje, a došlo k zníženiu počtu opuchnutých uzlov príliš. Pokračovala pitie šťavy po dobu 6 mesiacov a viac, dokonca aj na cestách.

Opäť v marci 2017 podstúpila CT skenovanie, len aby boli svedkami ďalšie pozitívne výsledky. CT vyšetrenie follow-up 20. Júla 2017 ukázal nulový rakovinu v jej tele. Kedysi opuchy lymfatických uzlín boli teraz normálne. Bola to normálne, po 8 mesiacoch!

"Neodporúčam zmrzlinu pre rakovinu, ale len chcem zdôrazniť, že pitie mrkvovej šťavy bola jediná zmena, ktorú som urobil v mojom živote, okrem vďačne prijímať modlitieb a dobrú energiu od priateľov a žiadať o múdrosti a pomoci z Kto je tam hore v Beyond, "hovorí Ann.

Dokonca aj teraz pije mrkvová šťava, ale nie tak silno. Rakovina sa jej vrátil do dátumu.

Bohatá Prítomnosť vlákniny a antioxidantov v mrkve skutočne pomôcť vo výfukovom voľné radikály, ktoré by inak mohlo okysličovanie buniek a vyvolávajú rakovinu. Takže, kto je mrkvovej šťavy denne vo vašej strave a žať svoje anti-rakovinové výhody.

load...