Zdravie a wellness

Má jazda Výsledkom chudnutia?

Má jazda Výsledkom chudnutia?

Beh je prostriedkom pozemného pohybu pre ľudí rýchlo presunúť z jedného miesta na druhé pešo. Skoré predkov moderného človeka funkciu spustenia vyvinula pred štyrmi miliónmi rokov, možno ako prostriedok k naháňať korisť dolu na spotrebu. Beží ako súťažný šport vyšiel z cirkevných sviatkov v rôznych civilizáciách. Najstaršie záznamy o športových pretekoch vrátiť do Tailteann hrách v Írsku v roku 1829 pred naším letopočtom, zatiaľ čo prvý známy olympijské hry konali v starovekom Grécku v roku 776 pred naším letopočtom. Beh sa vzťahuje na iný rôznych rýchlostiach od behania do šprintu. Vykonané s trochou maličkosti o spustení, dajte nám prejsť k téme na dosah ruky, ktorá je spustená, ako schudnúť. Beží efektívne vedie k chudnutiu, existuje asi tento prostý fakt nie je pochýb. Z toho dôvodu, žiadne vysvetlenie potrebné. Avšak, čítajte ďalej vedieť, prečo beh je všetko dôležitou zložkou chudnutia cvičením.

Bežiaci na chudnutie

1. Beh Práca na chudnutie, aj keď nie sú spustené

Nie! Príkaz výška nie je mystický hádanka a Yes! Je pravda, presne to, čo hovorí. Vysvetlíme - beh a ďalšie cvičenia s vysokou intenzitou stimulovať viac "Afterburn" (proces spotreby energie). Pre ďalšie vysvetlenie, to jednoducho znamená cvičenie s vysokou intenzitou ako beh by malo za následok ďalšie úbytok hmotnosti, než chôdza, pretože aj po intenzívnom behu váš oddych výdaj energie zostáva na zvýšenej úrovni. Výskum ukazuje, že beh vedie k 90% viac spálených kalórií, než akého bolo dosiahnuté pri chôdzi.

2. Beh šetrí čas

Beh robí ušetriť čas, a to nielen, keď ste neskoro do práce, ale v skutočnosti to ušetrí čas ísť od bacuľaté na štíhle a čalúnenia telo si prajete. Aerobic, zdvíhanie závaží, jogu, pilates a ďalšie cvičenia rutiny potrebujú svoj čas efektívne zobrazovať výsledky, pokiaľ ide o chudnutí. Avšak, v rovnakom množstve času, môžete spustiť viac a spáliť viac kalórií.

load...

3. Praktické a bezproblémové, alebo len jednoducho zadarmo

Beh je pohodlné a bezproblémové, alebo len proste zdarma. Na rozdiel od väčšiny programov chudnutie v súčasnosti beží, je výhodnejšie z hľadiska času, úsilia a peňazí. Za chodu, nie je potrebné, aby si cestu cez do posilňovne alebo si sami predražené osobného trénera. Žiadne členské poplatky zapojené žiadne striktné časovanie držať, žiadne cvičky, žiadne plavky a žiadny zvláštny a väčšinou predražené posilňovne oblečenie, len dobrý pár bežeckých topánok a dostatočnú dávku nadšenie a ste pripravení k letu s vetra a schudnete v zjednávať. Kto povedal, že nič nie je zadarmo!

4. Happy Feet

Áno! Bežecké stopy sú šťastné stôp. S akýmkoľvek cvičením, je absolútne nevyhnutné, aby si to, aby bolo možné držať sa programu a dosiahnutie výsledkov z vášho úsilia. Štúdia späť to, čo bežci nazývajú vysoká bežec je. Beh môže vám vysoká. Vedci spájajú stredné až vysokej intenzite cvičenia na zvýšenej hladiny morfínu ako v prírode sa vyskytujúcich chemických látok v mozgu zvanej endokanabinoidy Okrem endorfínov. Skutočnosť, že beh môže pozdvihnúť náladu má pomôcť ľuďom, ktorí sa na beh na chudnutie, aby bolo možné držať sa programu, ktorý má konečne dosiahnuť požadované výsledky.

5. Žiadne špeciálne diéty Potrebné

Najčastejšie najťažšie výzvou prekonať, pokiaľ ide o dosiahnutie chudnutí je držať diétu jeden nie je zvyknutý. Aby však bolo možné dosiahnuť chudnutie pomocou prostriedkov chodu, nie je nutná žiadna špeciálna diéta. Inými slovami, nie je nutné, aby hladovať sami. Jesť, čo ste normálne jesť v miernom množstve, a s inými zdravotnými problémami okrem priberanie na váhe v mysli a jazdí pravidelne. Čím viac sa dostanete, tým viac kalórií spálite.

load...

Ako sa rozbehnú

 • Spustite rutinu s rozcvičenie. Vziať svižnej chôdze, keď zadáte svoje susedstve parku. Skúste sa pozrieť okolo seba a teraz zelený zrak.
 • Ísť na trase beh alebo jogging. Potom sa celé kolo. Ak je to možné, zmeniť svoju pravidelnú cestu. Urob to po dobu piatich až ôsmich minút.
 • Ďalšia je tón nohy. Nájsť lavičku. Položte pravú nohu na neho a pomocou svoje svaly na nohách vyskúšať zdvíhanie svoje telo nad zemou. Zatlačte ju tam a späť a pokúsiť sa zapojiť svoje abs taky. Opakujte to isté pre ľavú nohu príliš. Ísť na 10 krát pred prechodom z jednej nohy na druhú.
 • Bežať po dobu 5 - 7 minút znova
 • Je zábavné počúvať svoje obľúbené rýchle soundtrack alebo skladby, pri behu alebo cvičení. Takže nezabudnite nosiť svoj iPod alebo MP3 prehrávač s vami. A nezabudnite pravidelne aktualizovať zoznam skladieb.
 • Teraz sa znovu pozrieť na lavičke. S rukami umiestnený na tej lavici, ísť na 20 dobrých push-up. Ak vám nevadí, že brať trochu špiny na oblečenie, robiť kliky na zemi miesto.
 • Teraz bežať najmenej 10 minút.
 • Je veľmi dôležité, že nosíte džús fľašu alebo fľašu s vodou sami so sebou.
 • Pozrite sa na dobrého spoločníka. On alebo ona môže byť váš sused, váš priateľ, kolega, alebo len kamarát cvičenie, ktorým ste sa stretol v parku. Je dobré mať spoločnosť, zatiaľ čo beží.
 • Je dôležité, aby ste udržiavať rýchlosť vášho behu. Prekročenie rýchlosti môže urobiť vyčerpaný.
 • Miluješ bežať rovno, skúste ísť pár krokov dozadu. Alebo len otočiť a rozbehnú opačným smerom.
 • Je dobré zmeniť skladbu raz za týždeň. Skúste ísť do neďalekej škole bežecké dráhy či iného parku. Snažte sa udržať rozmanitosť, ktorá je, samozrejme, korením života
 • Po spustení po dobu 30 - 40 minút, zastaviť a zhlboka sa nadýchnuť. Zamerať sa na cieľ, čo je približne jedna míle ďaleko od miesta, kde ste sú stále. Až napočítam do 3, utekaj! Spustiť ako, ak používate aplikáciu pre svoj život, beh, ako by si mal zmeškať vlak. Odtiaľ môžete ísť na prekročenie povolenej rýchlosti.
 • Ukončenie vášho režim prevádzky s touto rýchlou behu je naozaj zábava. Skončíte s úsmevom, ako ste dosiahli svoj cieľ.
 • Ak budete mať spustený ako inštitúcia, určite nie je to sranda. Koniec koncov, kto miluje chodiť do školy, a to najmä skoro ráno. Ale ak budete mať spustený ako svojho obľúbeného aktivite, vaše hobby, budete určite radi trávia To ma úväzok každé ráno s plnou chuťou a zápalom.

Beh a chudnutie jednoznačne idú ruka v ruke! Čas začať ten závod smerom k montér a štíhlejšie telo.

load...