Zdravie a wellness

Letecká joga - čo je to a aké sú jej výhody?

Letecká joga - čo je to a aké sú jej výhody?

Nie je to fascinujúce lietať vo vzduchu? Nie sme všetci v úžase z trapézových umelcov v cirkusoch, ktorí hop a skok, zatiaľ čo rozptýlené vo vzduchu? Nebolo by pekné niečo také urobiť? Ak vaša odpoveď znie áno, antény jóga je to, čo by ste mali robiť. Svetlo a omladzujúce, je to všetko dobré. Pozrite sa nižšie a zistiť, aké antény jóga je všetko okolo.

Čo je Aerial jogy?

Letecký jogy alebo Anti-gravitácia jóga je kombináciou tradičných jogových ásan, akrobacie a tanečných pohybov vykonaných suspendovaných vo vzduchu za pomoci hojdacia sieť. Bola koncipovaná asi pred desiatimi rokmi by fitness lekárov v New Yorku, aby sa tréningov oveľa príjemnejšie. Aj niektoré náročné jóga pózy, ktoré sú ťažké predpokladať, z toho dôvodu sú oveľa jednoduchšie praktizovať, ak sú zavesené vo vzduchu. Môžete vyskúšať všetky Jóga suspendované vo vzduchu, s niektorými špeciálne upravené pre letecké jogy.

Air Jóga a antigravitačné jóga sú niektoré z ďalších mien Letecký jogy. Praktizovať Letecký jogy, budete potrebovať hojdacia sieť zo stropu nosnými reťaze asi 2 až 3 stôp nad zemou, alebo podľa vášho pohodlia. Nemusíte sa starať o hojdacia sieť trhanie s hmotnosťou vášho tela a tlak vám vnútená neho počas cvičenia, ako to môže trvať hmotnosťou až 300 kg. Hojdacie siete bude pridať odrody do vášho cvičenia jogy a zábavné robiť ásany vo vzduchu je neporovnateľný.

load...

Ako urobiť Letecký jogy (Anti-Gravity jóga)

 1. Procedúra
 2. Bezpečnosť
 3. Tipy
 4. Opatrenia
 5. Výhody

1. Postup

Vezmite hojdacia sieť vyrobenú z nylonového materiálu s vysokou hustotou a odložiť ho od stropu na úroveň vhodnú pre vašej výške. Môžete ho zviazať buď na boky alebo paží. Kúpte si mat taky, ako môžete umiestniť ju na zem pod vašou suspenzie a umiestniť vaše nohy na neho zakaždým, keď sa dotýkajú zeme medzi pozíciami alebo v pozíciách, kde je časť vášho tela sa dotýkajú zeme.

Pozastavenie z hojdacej siete zmierňuje tlak na svojom tele, vytvára priestor v kĺboch, dekomprimuje chrbticu, a robí viac mobilný. Teraz, to je ideálna situácia, keď sa dostanete do praxe všetky ásany, ktoré len ťažko cvičia na zemi. Inverzný predstavuje ako Sirsasana a Halasana oveľa jednoduchšie vo vzduchu. Tam bude žiadny tlak na hlavu a chrbticu, čím sa predíde krku a chrbta. Budete môcť prúdiť cez sériu tradičné jogy predstavuje ľahko, ako Tadasana, Adho Mukha Svanasana, Gomukhasana atď s pridanou zábavy robiť to zavesené vo vzduchu.

Zatiaľ čo robí tieto pózy, uistite sa, že pripojiť svoj dych vašich pohybov, ísť hlbšie do pózy a držať ho na dlhšiu dobu. Ako bude existovať menšia bolesť a tlak na svojom tele, zatiaľ čo vy sa pozastavená, drží pózu dlhšiu dobu sa stáva jednoduchšie, zabezpečenie lepšieho pochopenia Jóga, ktoré môžu byť realizované na zem.

load...

Nasledujúce video vás prevedie procesom.

Späť na obsah

2. Bezpečnosť

Letecký Jóga je v bezpečí tak dlho, ako sa učiť a cvičiť pod vedením certifikovaného jogy inštruktora. Inštruktor vám pomôže vykonať pózy správnym spôsobom, čo vám ušetrí od zranenia. Uistite sa, že nechcete pozastaviť sám príliš vysoko nad zemou, aby sa zabránilo pádu a zraneniu. Tie by mali byť opatrný o množstvo času, ktorý strávite visí dolu hlavou, ako by to mohlo viesť ku komplikáciám.

Späť na obsah

3. Tipy

 • Uistite sa, že ste bosí a nosiť voľné bavlnené oblečenie pre ľahké manévrovanie cez matrac.
 • Vezmite si ľahké jedlo a piť veľa vody, než prax pripraviť na intenzívnom tréningu.
 • Vyhnite sa alkoholu a fajčenie alebo príjmu akýchkoľvek liekov pred letecký jogy.
 • Nenanášajte žiadny krém na ruky, ako by to mohlo znížiť priľnavosť na hojdacia sieť.
 • Nezabudnite odstrániť všetko príslušenstvo a zredukovať svoje nechty pred zasadnutím, aby sa zabránilo škodám na hojdacia sieť.

Späť na obsah

4. Opatrenia

To je najlepšie, aby sa zabránilo Letecký jogy, ak ste tehotná, máte očné ochorenie, nedávno podstúpil operáciu, majú srdcové problémy, problémy kosti, vysoký alebo nízky krvný tlak, protetickej boky a upchatiu nosovej priechod. Ak ste trpia artritídou alebo glaukómom, je najlepšie sa vyhnúť cvičenie.

Tiež, ak trpíte vnútorných podmienok ucha, závratmi, poranenia hlavy, obezita, alebo zranenie alebo majú sklon k omdletie, alebo ak užívate lieky, ktoré môžu spôsobiť závraty, to je najlepšie, aby sa zabránilo praxi.

Späť na obsah

5. Letecké Jóga Výhody

 • Letecký jogy budete pružnejšie a zvýšiť svoje zameranie
 • Posilnia svaly a zbaviť stresu
 • To dáva skúsenosť zdravé cvičenie zapojením všetky svaly
 • Táto metóda je skvelá pre vaše chrbát, a to uvoľňuje napätie v oblasti chrbtice a bedrových kĺbov
 • Cvičenie je anti-aging a odďaľuje nástup srdcové problémy
 • Zlepšuje krvný obeh a detoxikuje váš systém
 • Pojazdné jogy sa tiahne a posilňuje telo
 • To bude budovať silu a mobilitu v tele
 • Uvoľňuje vaše telo a dvíha náladu
 • Prax zlaďuje telo a sústredí svoju myseľ
 • Stavia svoje jadro a hornej časti tela silu
 • Vyrovnáva vašu bytosť a obnovuje energiu
 • Metóda prináša harmóniu a mieru do vašej mysle

Späť na obsah

Teraz, keď vieme, čo Aerial joga znamená, poďme sa pozrieť na niektoré z častých otázok týkajúcich sa praxe.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Budem môcť robiť Letecký jogy v prvej triede?

Áno, s dobrým inštruktorom, budete môcť vybrať spôsob v prvej triede a praktizovať ho úspešne.

Čo by som mal nosiť so sebou na mojom Letecký jogy?

Vezmite fľašu s vodou, pot uterák a otvorenú myseľ, učiť sa a dobre precvičiť.

Ako sa cítite po zasadnutí Letecký jogy?

Budete sa cítiť ľahšie a svieži po zasadnutí Letecký jogy.

Čo keď mám strach z výšky?

V Letecký jogy, ste viac ako 3 palce nad zemou. A väčšinu času, vaša váha je distribuovaná medzi hojdacia sieť a podlahou.

Musím byť jogu praktizujúci urobiť Letecký jogy?

Musím byť jogu praktizujúci urobiť Letecký jogy? Nemusíte mať nutne byť jogu praktizujúci urobiť Letecký jogy. Všetko, čo potrebujete, je ochota učiť sa a praxe.

Letecký Jóga je skvelý spôsob, ako pochopiť vaše telo dynamiku s vozovkou a pri zavesené vo vzduchu. Je to zábavné cvičenie, ktoré vám nikdy predtým zážitok z lietania. Pripojte sa k Aerial jogu a zažiť kúzlo, ktoré bude vyvíjať.

load...