Zdravie a wellness

Koľko litrov vody by ste mali denne piť, aby ste schudli?

Koľko litrov vody by ste mali denne piť, aby ste schudli?

Vy ste na programe chudnutie? Chcete sa dostať späť do svojho najtenšom seba tak rýchlo, ako je to možné? Dobre, ale rovnako ako väčšina z nás, tiež by mohla byť má rad pochybností vo vašej mysli. A jeden z nich bude množstvo vody, ktorú by mal byť v ideálnom prípade piť.

Ak tomu tak je, čo to je, potom tento príspevok je ten pravý pre vás. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o celej dohode!

Voda na chudnutie:

Vody, čo predstavuje približne 66 percent celkovej telesnej hmotnosti, je tiež jedným z najväčších pomôcok, ako sa zbaviť nadváhy.

load...

Zaujíma vás, koľko litrov vody na pitie za deň na chudnutie? Existujú rôzne must-následná pravidlá, pokiaľ ide o spotrebu vody, a najnovšie vydesiť je o nadmernej spotrebe vody. Predpokladá sa, že nadmerné pitie vody môže spôsobiť nerovnováhu v obsahu soli v organizme. Hladiny draslíka tiež získať narušený. Dohromady to vedie k vracaniu, únava, nevoľnosť a bolesti hlavy.

Takže, čo je ideálne množstvo vody na pitie, aby sa schudnúť? Pokračovať v čítaní!

Koľko vody piť denne po dobu chudnutia?

Je vždy lepšie sa riadiť pravidlom 8 × 8. Podľa tohto pravidla, 8 pohárov 8 uncí vody je to, čo by malo byť konzumované jednotlivcom. To predstavuje 2 litre vody. Ale vedci hovoria, potrebujeme 4 litre vody denne.

load...

To je, keď aj ďalšie faktory, ako je vaše telo typu, svojej fyzickej kondícii, vaša strava a spánok prísť do obrazu.

Vzhľadom k tomu, ste na ceste beztiaže, to je bezpečné predpokladať, že robíte vaše tréningy rovnako. Takže, uistite sa, že ste dobre hydratovať pred a po tréningu. Dehydratácia po cvičení vedie k bolesti hlavy a závraty. Ak je to možné, môžete tiež piť vodu medzi tréningu.

Tiež si uvedomte, že to nie je len voda, ale džúsy, káva a čaj, ktorý budete mať, že tiež pridať do celkovej spotreby vody. V skutočnosti, dokonca aj ovocie a zelenina, ako sú uhorky, paradajky, broskyne, melóny, pomaranče atď obsahovať vodu. Takže, je považujú tiež zmerať príjem vody.

Tu je spôsob, ako zistiť, koľko vody vypiť každý deň pre chudnutie poslanie:

  1. Vezmite si váhu do úvahy - všeobecným pravidlom je ťažšie ste, tým väčšie množstvo vody potrebnej na pitie. Je zrejmé, že vodné potreby ľudí líšiť od seba navzájom.
  2. Previesť svoju váhu na libry. Približne 1 kg = 2,20 libier.
  3. Vynásobte svoju váhu v librách o 2 - 3. Takže ak si váži 200 libier, potom násobiť 200 o 2 - 3. To vám dáva približný údaj o 133. Tie by mali byť pitná okolo 133 uncí vody denne.
  4. Teraz je, keď vezmeme do úvahy množstvo cvičení robíte. Ak ste cvičenie po dobu tridsiatich minút denne, potom by ste mali piť extra 12 uncí vody.

Majte na pamäti, že tieto výpočty sú vykonávané na základe veľmi veľké a generalizované vzorky ľudí. Hlavné pravidlá by ste mali mať na pamäti, bude:

  1. Piť vodu, aj keď nie ste smäd. Pocit smädu znamená, že vaše orgánové systémy vyslal signál do mozgu, a to znamená, že ste už trochu dehydrovaná. Takže piť vodu vedome celý deň. Môžete využiť mobilné aplikácie, ktorá vám pripomenie, aby sa napili vody každú hodinu.
  2. Ak máte cvičenia, budete potrebovať viac vody. Len uistite sa, že nikdy prehltnutie právo na vodu po práci von. Len popíjať vodu a nechajte ho navlhčiť ústa.
  3. Ak vám čistá voda nudí, použite citrón, mäta alebo dokonca citrusové plody na ochutenie.

Bol ste si vedomý toho, koľko vody na pitie za deň na chudnutie pred? Postupujte podľa nasledujúcich tipov a zaistenie pijete správne množstvo vody každý deň! Ako ste našiel článok? Podeľte sa o svoj názor s nami v komentároch!

load...