Zdravie a wellness

Jóga pre plodnosť - 9 pozícií, ktoré zvýšia vaše šance na počatie

Jóga pre plodnosť - 9 pozícií, ktoré zvýšia vaše šance na počatie

Áno! Žijeme vo svete, kde muži a ženy zdieľajú záťaž rovnomerne. Ženy pracujú rovnako tvrdo ako muži na kariérny vpredu a muži pomocnú ruku doma. Ale to len znamená, že myseľ-znecitlivujúce pracovnú dobu, tesný plány, veľa práce, a závod na vrchol, pokiaľ ide o hodnotenie. Znie to perfektné! Nie, kým vy a váš manžel sa rozhodnú založiť rodinu.

Čo je príčinou Pôrodnosť k poklesu?

Predovšetkým stres! Úzkosť, pocit viny, depresie a znížiť len vaše šance na otehotnenie. Dalo by sa snažia otehotnieť niekoľko mesiacov, ale tieto faktory budú brániť svoje pôrodnosť bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíš.

Stres zhoršuje zdravie. Môžete skončiť s bolesti chrbta a trpia záchvatmi únavy. Následky stresované životného štýlu i natiahnuť do vašej spálne. Došlo k nárastu počtu párov, ktorí majú tvrdé a nepríjemné otehotnieť. Stres je obrovský faktor, ktorý bráni svoju plodnosť. Ale rovnako ako u väčšiny vecí, to má riešenie príliš.

load...

Ako sa joga pomôcť zvýšiť vašu plodnosť?

Keď cvičíte jogu, v prvom rade, stres je znížená. Jóga tiež pripravuje svoje telo i myseľ pre tehotenstvo. Hoci poňatie nie je zaručené, vaše šance sú lepšie. Tiež prietok krvi v panvici zvyšuje s niektorými pozícií. To stimuluje žľazy hormónoch výrobu a tiež uvoľňuje napätie postavený vo svaloch.

9 Efektívne predstavuje v joge na plodnosť

  1. Uttanasana
  2. Paschimottanasana
  3. Janu Sirsasana
  4. Baddha Konasana
  5. Viparita karhanie
  6. Setu Bandhasana
  7. Balasana
  8. Salamba Sarvangasana
  9. Jóga Nidra

1. Uttanasana

Táto ásana sa nazýva Stály Forward Ohýbanie Pose. To zlepšuje krvný obeh v oblasti panvy a nervového systému. To robí chrbticu pružnejšie a uvoľňuje stres z brušnej oblasti, čím sa zvyšuje vaše šance na počatie.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: uttanasana

Späť na obsah

2. Paschimottanasana

To Asano dáva hamstringy, dolnej časti chrbta a boky dobrý úsek. To tiež stimuluje reprodukčné orgány, najmä na maternicu a vaječníky. Hladiny plodnosti zlepšiť, a stres je prepustený.

load...

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Paschimottanasana

Späť na obsah

3. Janu Sirsasana

Janu Sirsasana dáva dolná časť chrbta dobrý úsek. Vzhľadom k tomu, dolnej časti chrbta úsekov, je posilnená tiež. To má zásadný význam pri príprave telo na tehotenstvo. To Asano tiež pomáha s uvoľnením napätia. Z tohto dôvodu je to vynikajúci ásany jogy pre plodnosť a počatie.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Janu Sirsasana

Späť na obsah

4. Baddha Konasana

Butterfly Pose je jedným z najúčinnejších jogy predstavuje pre plodnosť, pretože predlžuje triesla, vnútornej strany stehien a kolien. Úroveň flexibility je zlepšená do slabín a bedra regiónov. To všetko robí koncepcie priaznivé, a ak je to Asano je realizovaná až neskôr v tehotenstve, ste povinní mať hladký dodávku taky.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: baddha Konasana

Späť na obsah

5. Viparita karhanie

Viparita karhanie je skvelý ásany do praxe, ak chcete zvýšiť svoje šance na počatie. Keď sa natiahnuť nohy, krv tečie do panvovej oblasti, a tým stimuluje vaše dieťa robiť hormóny. Ak je táto Asano cvičil bezprostredne po pohlavnom styku, máte dobrú šancu mať dve červené linky na tehotenstvo testera neskôr ten mesiac.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

6. Setu Bandhasana

Keď sa predpokladať, tento ásany, zdvihnete panvovej oblasti nahor. Vzhľadom k tomu, panva tyče smerom nahor, je tu lepšie prekrvenie vaječníkov a maternice. To určite zlepší vašu plodnosť, a teda sa zvyšuje vaše šance na získanie tehotná.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Setu Bandhasana

Späť na obsah

7. Balasana

Tento Asano je pokojová póza. Ale keď ju praktizovať, členky, boky a stehná sú natiahnuté a posilnená. Váš mozog je uvoľnená, a preto, stres a únava sa uľavilo. Prietok krvi v panvovej oblasti zvyšuje, a to všetko je nutné zvýšiť mieru plodnosti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Balasana

Späť na obsah

8. Salamba Sarvangasana

Keď sa predpokladať, tento ásany, vyvážiť telesnej hmotnosti na ramená. To spúšťa štítnej žľazy ako hrudnej kosti tlačí na oblasť štítnej žľazy. Dochádza k zvýšeniu prietoku krvi v panvici a maternice oblasti. To zlepšuje mieru plodnosti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Salamba Sarvangasana

Späť na obsah

9. Jogy Nidra

Jóga Nidra alebo Yogic Spánok pomáha vaša myseľ a telo dosiahnuť rovnovážny stav. Toto je pokojová znamenať, že je tak silný, že môže pozdvihnúť svoju myseľ a zmeniť svoj postoj optimisticky. To Asano nie je priamo pomôcť pri zlepšovaní vašej mieru plodnosti, ale to vám dáva v pohode a je neuveriteľné, pre páry, ktoré sa snažia založiť rodinu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Yoga Nidra

Späť na obsah

To môže byť veľmi frustrujúce, aby sa pokúsili každý mesiac a nedarí otehotnieť. S jogou na vašu záchranu, by mali sa veci jednoduchšie. Lipnutie joga pre plodnosť vám môžu pomôcť. Tiež, ak nechcete otehotnieť rok po spustení sa snaží, robiť vyhľadať lekársku pomoc.

load...