Zdravie a wellness

Joga nad hranicami

Joga nad hranicami

Amanda Bicuum, wellness tréner a zdravie križiak sa mení svet, jeden jogy sedenie naraz. Z bezstarostného mladíka do vedomého jogy a fitness sprievodcom, Amanda Bicuum má za sebou dlhú cestu. Prekonanie osobné krízy prostredníctvom dobra jogy, Amanda sa rozhodla rozšíriť svoje úžasné výhody. V tomto prenasledovaní, ona cestuje značne cez južnú Áziu, stretnutia jogy učitelia a guru, porozumenie a učenie zdravotné poňatie dávnych čias.

Všetci 25 rokov, Amanda stavia proti sebe tradičné liečebné metódy s modernými ošetrenia tak, aby vyhovovali súčasnej občana. Nedávno vymyslel jednoduchú a zdravú "Power Yoga pre chudnutie" technika a STYLECRAZE dohnal ju na jogy dielni v Goa o tom hovoriť. Tu sú niektoré výňatky z rozhovoru s ňou. Pokračuj v čítaní.

STYLECRAZE: Prečo si myslíte, Power Yoga je ideálny pre chudnutie?

Amanda: Aby sme pochopili váhu, musíme sa najprv pozrieť na to, čo to je. Hmotnosti je príznakom nerovnováhy v tele. Jóga je nástroj, ktorý sa používa už tisíce rokov, aby pomohla nájsť jednotu a rovnováhu vo vnútri. Jóga je metóda uvedomenie pohybu. Power joga bol vyvinutý na pomoc odborníka na získanie čo najviac zo svojho času stráveného na podložke. Zasielaním skutočné vedomie do všetkých častí tela, je možné presmerovať tok energie vytvára rovnováhu medzi mysle, tela a ducha. Ásana praxe pomôže tón, predĺžiť a posilniť svaly.

load...

STYLECRAZE: Môžeš nám povedať niečo o svojej osobnej ceste chudnutie pomocou jogy?

Amanda: Yoga prišiel ku mne v čase, keď som ho najviac potreboval. Bol som v depresii, strate a fyzicky odpojený od môjho tela. Som pribrala a zanedbané potreby svojho tela. To všetko sa zmenilo, keď som spáchal sám do každodennej praxe jogy. Moje návyky boli už nie deštruktívne. Začala som jesť lepšie a ctí moje telo. Kázaná Aj návyky, ktoré slúžili mojej najvyššej SELF skôr než zvyky mojich rovesníkov, ktorí ma obklopovali.

STYLECRAZE: Aký je váš štýl výučby a aké štruktúre sa budete riadiť, aby pomohol svojim klientom prostredníctvom procesu hojenia?

Amanda: Môj štýl výučby jogy je založený detail. Zameriavam sa na zarovnanie a uvedomenie si vlastného tela. Mojím cieľom je, aby sa nedostala študent mať najlepšie vyzerajúce ásany, ale naučiť sebauvedomenie skrze vozidlo svojho tela. Môj štýl výživy je podobný. Sústredím sa na to, aby malé zmeny životného štýlu, ktoré podporujú celkový cieľ. Aj vzdelávať študentov, učím je, čo je za čo, a to im dáva k dispozícii nástroje pre prejsť procesom, akonáhle som už fyzicky prítomný, aby ich viedol.

load...

Kliknite tu kúpiť Amanda výlučnú právomoc Jóga pre weightloss Course

STYLECRAZE: Povedz nám niečo o transformáciu svoje osobné klienti prešiel tým, že táto sila jogy cestu.

Amanda: Študenti, ktorí zostali so mnou za tie roky aj naďalej, pretože si uvedomujú hodnotu, ktorú táto prax má, a to nielen na svojom tele, ale ich život ako celok. Pochádzajú z rôznych oblastí niektoré s túžbou znovu so svojim telom, niektorí lepšie porozumieť svojej mysli. Táto prax pomáha im nájsť rovnováhu vo vnútri. Na Západe, jóga je považovaná iba fyzické cvičenia. Štruktúrované som tried takým spôsobom, kedy sú zvýraznené fyzické a psychické aspekty jogy. Prostredníctvom fyzických môžeme lepšie porozumieť mysli, keď sme sa presunúť mimo myseľ, sme sa preniknúť do našich najvyšších ja.

STYLECRAZE: Akú radu by ste dal niekomu, kto má problémy sa dokonca začiatkom prvého týždňa Power Yoga pre chudnutie kurzu?

Amanda: Jóga je prax; to si vyžaduje čas a trpezlivosť. Najdôležitejšia vec pre každého jednotlivca brať tento kurz je zaviazať. Zaviazať sa objavovať každý deň, bez ohľadu na to, ako je unavený a bolí je vaše telo. Na konci dňa, robíte to pre vás. Nie je to o tom, ako dobre budete vykonávať na podložke ten deň; to je asi objavovať. Pokiaľ ide o potraviny, stanoviť pevný zámer, prečo chcete, aby sa táto zmena (či už je to chudnutie, životný štýl, atď.), Byť úprimný so svojimi nástrah a mať systém nastavený na mieste, ktoré vám pomôžu prekonať svoje slabé stránky. Jediná vec, ktorú nás brzdí v dosiahnutie našej najvyššej a najlepšie potenciál je sami. Akonáhle to sa rozumie, stávame zadarmo.

STYLECRAZE: Čo odlišuje svoju programu chudnutia na rozdiel od ostatných režimoch chudnutie na trhu k dispozícii?

Amanda: Keď pracujem s mojimi klientmi, nemám sústrediť na samotné hmotnosti; Aj sústrediť na príčinu hmotnosti, ktoré môžu byť odlišné pre každého. Beriem prístup bio-individuality, čo znamená, že nikto osoba je totožná. Hmotnosť môže byť vyvolaná fyzicky (z dôvodu úrazu, choroby či nerovnováhou hormónov), duševne (kvôli túžbe ovládať alebo pocit z ovládania) alebo emocionálne (pričom zdôraznil, alebo depresia). Môj prístup k chudnutiu je jedinečný ako môžem pomôcť klientom zistiť, prečo je hmotnosť je tam na prvom mieste. Nemôžete vyriešiť problémy hmotnosti v dlhodobom horizonte, ak nemajú pochopenie toho, čo to spôsobilo. Nemyslím sústrediť na detaily, ako sú NO. Kalórií, druh jedla k jedlu. Skôr som sa sústrediť na pomoc jedinec zistiť, čo sa im ponúka najlepšiu technikami povedomia.

Kliknite tu kúpiť Amanda výlučnú právomoc Jóga pre weightloss Course

STYLECRAZE: Ako myslíte, že joga pomáha pri riešení problémov moderného životného štýlu, ako je stres?

Amanda: Stres je moderný deň choroby. Pochádza predovšetkým z mysle. Každý človek vníma stres differently- čo môže zdôrazniť jeden jednotlivec sa môže byť vzrušujúce do druhého. Do učenia sa porozumieť sami cez praxi jogy lepšie, môžeme rekondičné svoju myseľ a učí nie sme mysle a že máme schopnosť pohybovať mimo myseľ.

Myseľ je nástroj, ktorý nám pomáha v tejto fyzickej realite; to môže byť naším najlepším priateľom, alebo naším najväčším nepriateľom. Pamětlivosti techniky nám pomáhajú vám jasnejšie vidieť a rekonštruovať svoje vzory, viery a zvykov, ktoré vytvárajú novodobé chorobám, ako je stres, úzkosť a depresia.

STYLECRAZE: Aký druh ľudí prišiel na sedenie? Ako reagujú na alternatívne metódy liečenia, ktoré sa šíria?

Amanda: Ľudia, ktoré som pracoval s pochádzajú zo všetkých oblastí života. Úspešných podnikateľov, ktorí sú mimo zdôraznil, zažíva nadobličiek únava, črevné nerovnováhu a celoživotné dielo nerovnováhy, na osobu, ktorá sa snaží pomôcť pri chudnutí, hormonálna regulácia a celkovú duševnú a fyzickú wellness. Mojím najväčším prianím je vidieť ľudia uspieť, začnem pomaly a vykonávať drobné zmeny, ktoré je možné získať. Aj veľa pracovať na návrate do minulosti a pochopiť, ako predchádzajúce skúsenosti často vytvárajú návyky, ktoré sú problematické pre klienta. Sťahujeme pomalý a vykonať drobné zmeny, ktoré majú trvalý účinok. Väčšina klientov nie vždy chápe svoju metodiku, ale po týždni praktizovania, začnú vidieť výsledky a sú odhodlané k ceste, na ňom.

STYLECRAZE: Ako sa spojiť východné a západné predstavy o cvičení a uvedomenie do svojho wellness programy a ako sa tieto formáty dostal po celom svete?

Amanda: Na Západe, naše hlavné zameranie je na vedecky individualizácie a špecializácie pohyblivých častí, ktoré tvoria celok. Na Východe, hlavným cieľom je opak. Ide o to pri pohľade na všetky časti v totality sa snaží pochopiť, ako každý ovplyvňuje druhú.

Môj program je o zapojenie mysle, tela a ducha. Cez praxi jogy Asan, ponoríme do povedomia tela a potom objavovať vzory a zvyky mysle. Potom sa presunieme mimo myseľ a ponoriť sa do hlbín duše, čo je priestor, ktorý nás všetkých spája. Môj program využíva vedomosti som získal zo západu pochopenie vedy o tom, ako telo funguje a kombinuje ju s múdrosťou som získaných štúdiom filozofie Východu.

Kliknite tu kúpiť Amanda výlučnú právomoc Jóga pre weightloss Course

STYLECRAZE: Sú vaše tetovanie ovplyvnený vašej indickej jogové cesty? Čo vás inšpirovalo, aby ste si ich urobiť? Povedzte nám príbeh.

Amanda: Áno, niektoré z nich sú. Zakaždým, keď som sa zaviazala k sebe prostredníctvom zlepšovania svojich štúdiách v joge / bdelosti, to bolo monumentálne moja cesta pokračuje. OM na mojej ľavej nohy sa mi to pripomínať meditovať viac. Dostal som to po svojom výcviku prvej predmetov.

Na Západe, jóga bolo všetko o ásany, ale vedel som, že skutočná prax bola oveľa hlbšie ako to. Keď sedím v Padmasana je Om hrozí až mi pripomínal mojej cesty. Vzhľadom k tomu, študoval v Indii, uvedomil som si, že uvedenie posvätný symbol pod kolenom je považovaný za bezbožný. Vážim si, že viera a pochopiť, kde to pochádza, kultúrno.

Na Západe, telo je telo; žiadna časť je významnejšia ako ostatné (Som zmes východu a západu.) som navrhol môj zadný diel, akonáhle som sa rozhodol, aby sa zaviazali po mojom Dharmu. Je to kombinácia Dharma kolesá (budhistický symbol predstavujúci 8 ušľachtilé pravdy), slnko a mesiac reprezentovať ženskú a mužskú energiu, ktorá je v každom z nás. A lotosový kvet predstavuje kontinuálny výkvet krásy do osvietenia.

STYLECRAZE: Vo vašich videí, odporučiť UVEDOMUJÚC jesť, povedzte nám, čo to obnáša. Ako sa dá začať s ním? A čo podľa vás je ideálna strava?

Amanda: S vedomím stravovanie je, rovnako ako to vyzerá, že si vedomý / vedomá toho, čo jete, ako jete a koľko jete. Tiež, prečo jete. Stravovanie je taký spoločenský, čo môžeme stratiť v ňom. Jeme preto, že sa nudí, pretože všetci ostatní to robia, pretože je to tam atď.). Kontrola sa pred jedlom niečo je najlepšou cestou vpred.

Opýtajte sa sami seba na otázku "Je to to, čo moje telo potrebuje práve teraz?" Spomaľte, keď budete jesť, aby vaše telo čas tráviť a signál do mozgu, keď sú plné. Týmto spôsobom nebudete prejedať. Check in potom, čo jesť a uvidíte, ako sa cítite, budete prekvapení, koľko vecí, ktoré jeme, ktoré nám neslúži.

STYLECRAZE: Ako začleniť indické korenie do vášho jedla? Povedz nám pár obľúbené recepty, ktoré obsahujú indickej / organických prísad.

Amanda: Milujem kardamom, zázvor, klinčeky a pre trávenie! Používam im veľa v mojich čajov (mám jedinečnú značkou vyjde čoskoro použitie adaptogénne byliny, ktoré boli vytvorené, keď som žil v Indii). Ja tiež použiť kurkumu na takmer všetko. Je to neuveriteľné pre bojové zápalu, ktorý je príčinou väčšiny ochorení. Používam ju v dezertov, raňajky, čaju a ďalšie! Vytvoril som špeciálne jedlo kit pre všetkých zákazníkov, ktorí kupujú tento program pomôcť im uspieť v tomto procese.

Všetky tieto recepty boli vyvinuté, keď som žil v Indii s použitím potraviny, ktoré boli k dispozícii na miestnom trhu (všetky potraviny, ktoré budú ľahko nájsť v západných trhoch.) Osobne som zamestnaná žena, ktorá nemá tony času tráviť v kuchyni. Avšak viem, že význam a hodnotu, ktorá varí jedlo môže mať na celkovú pohodu a vitalitu. Celý balík má 21 jednoduchým a recepty, ktoré trvať 30 minút alebo menej, aby sa aj sa zvyčajne vykonáva v 3 krokoch alebo menej! Každý si môže nájsť tieto recepty tu: amandabiccum.com

STYLECRAZE: Čo robíte vo svojom voľnom čase? Ako si oddýchnuť?

Amanda: Hrám veľa ACRO jogy, robiť akupunktúru, variť, čítať, počúvať podcasty, tanca a dohnať s priateľmi na Skypu (ako mnoho mojich priateľov sú často po celom svete). Mám rád trávi čas na pláži, pokiaľ je to možné, a som vášnivý cestovateľ.

STYLECRAZE: Aký je váš názor na minimálnu a životné prostredie vedomého života?

Amanda: Minimalizmus je kľúčové, pokiaľ ide o pomôcť životnému prostrediu. Máme viac ako musíme v tomto svete, ktoré konzumujeme WAYYYY moc ako spoločnosť ako celok. Žil som na Západe, mal som "všetky veci", potom som žil na východe a mal takmer nič. Zo skúsenosti, že to nie je to, čo som mal, že najviac záleží, je to, že ľudia, ktorí ma obklopujú, ktoré robia rozdiel.

Byť si vedomý svojich možností, čo si kúpite, kde a prečo je rozdiel. Snažte sa podporovať miestnu produkciu, rovnako ako je to možné. Skúste použiť menej a podporných firiem a značiek, ktoré robia dobré nielen pre svoje vlastné vrecká, ale na celom svete. Jóga značky Dávam prednosť sú bodky a mrkva Banana Peach.

STYLECRAZE: Ako sa máte v pláne rozšíriť svoje organizácii? Máte plány na vydanie svoju značku a sadu zdravotných produktov?

Amanda: Ach výborná otázka! Práve teraz, ja začínam off usporadúvaním akcií a ustúpi po celom svete, aby sa ľudí na transformačnej skúsenosti podobne ako tie, ktoré som sa dostali do tej doby som bol na cestách. Sú to o vytvorenie zmysluplnej skúsenosti pre ľudí prostredníctvom postupov zapojenie komunity, technik osobného rastu (joga, meditácia všímavosť dielne) a pripojenie k internetu a podobne zmýšľajúcimi jednotlivcami. Ďalej mám rad zdravotných nápojov, ktoré som vytvoril (ako je uvedené vyššie) s použitím ajurvédskej byliny pomôcť ľuďom zlepšiť ich vitalitu a pohodu! Tie budú k dispozícii, aby sa ľudia objednávať a robiť doma!

Kliknite tu kúpiť Amanda výlučnú právomoc Jóga pre weightloss Course

load...