Zdravie a wellness

Jennifer Hudson chudnutie Fakty a tipy

Jennifer Hudson chudnutie Fakty a tipy

Jennifer Hudson sa eben speváčka, ju dokázal svetu, že ženy môžu dosiahnuť niečo, ak dali svoj názor na to. Upustila neuveriteľných 80 libier po tehotenstve, a nie žiadnymi havárie diéty. Ona spolupracuje s Weight Watchers a zmenil svoj životný štýl zbaviť tuku. "To nie je diéta, je to zmena životného štýlu," je to, čo radí ženám, ktoré chcú schudnúť. V skutočnosti, rovnako ako mnoho žien, Jennifer tiež prešla bolestivou osobné straty. Ale to go-karierista, postavil proti všetkým protivenstvám a bol jedným z finalistov na American Idol, získal Oscara, Zlatý glóbus, BAFTA, cenu Grammy a taktiež začala žiť zdravý život jej chlapček. Od svojho chudnutie, ona bola cestovanie a inšpirovať ženy, aby si vybrať lepší životný štýl. V tomto článku sa budeme diskutovať o svoje chudnutie tajomstvo a ako vy môžete schudnúť tým, že včlení Jennifer Hudson svoje tipy chudnutie do svojho každodenného života. Poďme začať!

Ako Jennifer Hudson schudla?

Keď Jennifer premiéru svojho fab novú postavu, tam nebol jeden človek, ktorý nechcel poznať jej tajomstvo. Svet bol prekvapený zmenou a chcel vedieť, ako schudnúť ako ona. Študovala s renomovanými celebrity fitness tréner, Harley Pasternak a začal zdravšie vyváženú stravu, ktorá jej pomohla zostať zdravý napriek tomu stratiť nežiaduceho tuku potom, čo jej syn narodil.

Hviezda, ktorá sa stala hovorca Weight Watchers v roku 2016, neverí v diéte a trvá na tom, že jej strata hmotnosti bola kvôli zásadným zmenám životného štýlu. Jennifer je známe, že je otvorený o tom, ako pohodlne sa v nej vlastnej koži, a vyhlásila, že sa jej páči, kto to je potom, rovnako ako sa jej páči, kto to je dnes. Keby len mladé ženy dnes posadnutý jej dôveru!

load...

Čo uchovávané Jennifer Motivovaní?

Schudnúť natrvalo je výzvou najmä ak ste zvyknutí na spôsob života, ktorý vám umožní jesť bez premýšľania a neaktívne. Motivácia je kľúčom, keď chcete schudnúť, bez ohľadu na to, aký program chudnutia si vyberiete. To platí pesničkárky taky! Tu je, ako ona zostala stanovená po celú dobu svojho programu chudnutia:

  • Vzala zodpovednosť za svoje vlastné zdravie, a povedal, že ak naozaj chcete niečo dosiahnuť vy, je potrebné, aby to pre vás, nie pre niekoho iného.
  • Uistila, že jej ciele chudnutie boli realistické, aby pracovali perfektne pre ňu a jej života.
  • Pre ňu, záväzok, vášeň a pohon sú nanajvýš dôležité, ako schudnúť.
  • Urobila významné zmeny v tom, ako si myslela, konal a žil, aby sa ubezpečil, že udržiava nielen svoju novú váhu, ale tiež zlepšil jej zdravie a život.

Jennifer Hudson Chudnutie Tipy

Pozor, čo jete

 Keď Jennifer sa rozhodla schudnúť dostať zdravá, začala vyhýbať výkrm potravín. V rozhovore s Yahoo štýl! Povedala: "Hodím palacinky na druhú stranu miestnosti! Nechcem nechať jedlo zastrašiť ma. "Takže jej posolstvo je jasné, Vyhnite sa zbytočným sacharidy. Jednoduché sacharidy, ako je cukor, sú škodlivé, pretože môže viesť k ostrému zvýšeniu krvnej glukózy, rezistencie na inzulín, prírastok telesnej hmotnosti, diabetes, a vysoký krvný tlak. Najlepšie forma Carb je komplexné sacharidy nájdené v zelenine (brokolica, mrkva, repa, zeler, karfiol, kel, špenát, kapusta, bok Choy, atď.), A celé zrná (jačmeň, pšenica, rozdelené pšenica, cirok, hnedá ryža , atď.). Tiež by ste mali byť opatrní na váš príjem cukru, cez omáčky, kečup, balené ovocné a zeleninové šťavy, limonády a energetické nápoje. Áno, ak chcete schudnúť, mali by ste sa vzdať na všetky vysoké carb potraviny aspoň spočiatku po dobu jedného mesiaca.

Sebamotivácia

Vzhľadom k tomu, Jennifer Hudson bol hovorca Weight Watchers, mnoho ľudí si myslela, že dostávajú zaplatené, ako schudnúť a mal peniaze, čím bola na výživu a tréner. Ale to je to, čo povedala Oprah Winfrey, keď pýtal sa na to. "Je to všetko o self-motivácia, pretože na konci dňa, môžete mať všetky trénerov a všetky peniaze na svete, ale ak nemáte spôsob myslenia, je to (úbytok hmotnosti) nie je možné." A , faktom je, že musíte byť self-riadené alebo čerpať inšpiráciu od tých, ktorí stratili na váhe. Nikto nemôže urobiť za vás. Ak chcete schudnúť, jesť správne, cvičenia, zmeniť svoj životný štýl. Začni teraz!

load...

Vyhnúť havárie diéty

V roku 2017, Hudson povedal ja, "Skôr som zosadiť seba v domnení, že bol zdravý." A dokonca aj po tom všetkom hladujúce, že pribrala namiesto straty. Crash stravy a výstrelok diéty nefungujú dlhodobo. Okrem toho sú tieto diéty sú škodlivé pre vaše zdravie, a budete len stratiť hmotnosť vody. Preto Jeniffer začal sa sústrediť viac na zdravé stravovanie, kompletne hodil myšlienku zbavenie sama potravín v mene "diéty", začali jesť jedál každé 3 - 4 hodiny, a naučil sa ovládať veľkosti porcií.

Variť jedlá domácej

Jeden z mantier úspechu chudnutia Jennifer Hudson je to, že by ste mali variť jedlo doma. Varenie doma vám zabráni konzumovať všetky kalórie, ktoré nájdete na chleba, nápojov, omáčok a tiež budete môcť ovládať dobu varenia, jesť biopotraviny, a jesť rôzne zeleniny, ovocia, zdravé tuky, komplexné sacharidov a bielkovín. Používať olivový olej, olej z ryžových otrúb, alebo varenie sprej variť jedlo. Vyhnúť fritovanie alebo varenie potravín príliš dlho as, ktorý má tendenciu ničiť hodnoty potravín. Navyše, keď budete variť jedlo doma, budete môcť ušetriť peniaze a naučiť sa zručnosť!

Vziať za pomoci znalca

Jennifer Hudson nebol schopný schudnúť, keď sa snažil robiť všetko sama. To je, keď začala v nadväznosti na Weight Watchers. Takže, ak máte nadváhu a potrebujete schudnúť, brať znalca pomoc. Poraďte sa so svojím lekárom alebo dietológom, aby zistili, ako veľkú váhu by ste mali v ideálnom prípade stratiť, ak máte nejaké zdravotný stav, ktorý je príčinou vám na priberanie na váhe, ak ste na nejaké lieky, ktoré môžu brániť vaše chudnutie a celý rad ďalších faktorov, ktoré ovplyvňuje chudnutie. Potom, čo váš nutričný terapeut urobil úplné posúdenie a dal vám diétne graf, riadi sa podľa nej.

Spáliť kalórie

Jennifer povedal Oprah, že na rozdiel od varenie jedla doma, ona tiež vypracoval udržať sama fit a vo forme. Miluje hrať basketbal, a to je to, čo jej pomáha spaľovať kalórie. Jedlo je zdrojom energie pre telo vykonávať rôzne funkcie. Keď sa energia vo forme potravín nie je využitá, sa dostane uložené ako tuk. Cvičenie aspoň 3 hodiny týždenne na začiatku. A potom zvýšiť svojej doby a početnosti cvičením. Vzhľadom k tomu, chudnutie spočiatku je jednoduchšie. To sa stáva ťažšie, ako schudnúť, keď ste v blízkosti vášho ideálnu váhu. Mali by ste tiež urobiť mix kardio a silový tréning sa zbaviť tuku a budovať svalovú hmotu. Ak máte radi tanec, plávanie alebo hranie šport potom sa na čas pre tieto aktivity spáliť kalórie.

Jesť čokoládu, ako poraziť stres

Jennifer povedal, že cieľom upokojiť sa jej čokoládu. "Vždy som mať čokoládu okolo. - je to moja cigareta" Je známou skutočnosťou, že stres môže viesť k priberaniu na váhe a že čokoláda pomáha stimulovať hormón "dobrý pocit". Tak za prvé by ste mali vyhnúť sa stresu, ak chcete schudnúť. A vy môžete mať kúsok horkej čokolády (80% alebo viac kakaa), upokojiť sa dole. Jedenie čokolády bude tiež eliminovať deprivácie faktor, keď ste na diétu.

 S vedomím Eating

Jennifer je veľmi zvláštne o tomto poslednom bode. Hovorí: "Som si dobre vedomý toho, čo som dal vo svojom tele." Ona má rada dbala vedome rozhodnúť, čo k jedlu, koľko jesť a ako často k jedlu. Mali by ste sa tiež vyhnúť sa jesť pred televíziou, aby sa zabránilo sami od bytia lákanie nezdravých potravín reklamy. Navyše, keď ste jedli, pri pohľade na jedlo vám dá lepšiu predstavu o tom, koľko ste zjedli. Vyhnúť sa ísť do junk potravín uličky v supermarkete a zahodiť všetky nezdravé potraviny, ktoré máte vo vašej kuchyni.

Teraz, keď vieme, čo drží Jennifer Hudson vo forme, poďme zistiť nejaké ďalšie zaujímavé informácie o svojom chudnutie v ďalšej časti.

Prečo sa Jennifer Hudson schudnúť?

 Jennifer Hudson sa nikdy neobťažoval o svojej váhe. Avšak, v priebehu tehotenstva, ona sa stala viac vedomá svojho zdravia a chce schudnúť, aby mohla dať jej syn starostlivosť, lásku a zdravý život.

Kto to urobil Jennifer Hudson vlak s schudnúť?

Jennifer Hudson trénoval s preslávené celebrity fitness tréner, Harley Pasternak a začal zdravšie vyváženú stravu, ktorá jej pomohla zostať zdravý napriek tomu stratiť nežiaduce váhu potom, čo jej syn narodil.

Čo je Jennifer Hudson Weight teraz?

Jennifer stratila 80 libier a teraz váži 157 libier. Padla na veľkosti 6 od veľkosti 16, ale nemá v úmysle byť o veľkosti 4 alebo veľkosti 0, ako sa jej páči, že krivky a odvážlivý.

Čo je Jennifer Hudson Chudnutie Diéta?

Jennifer nasleduje veľmi jednoduchý postup. Varí si vlastné jedlo a vyhýba všetky druhy nezdravé potraviny. Ak chcete schudnúť, mali by ste jesť chudé bielkoviny, vlákninu a zdravé tuky. Jennifer tiež zabraňuje preskakovanie jedál a nevyplýva žiadne zlyhania alebo výstrelok stravy.

Ako sa Jennifer Hudson naozaj schudnúť tak rýchlo?

Weight Watchers techniky, disciplinovaný životný štýl a self-motivácia boli hlavnými aktérmi chudnutie Jennifer Hudson. V skutočnosti mnohí odborníci sa domnievajú, že nemusíte počítať kalórie schudnúť, proste zmeniť svoj životný štýl a odstrániť všetky potraviny a nechať odísť návyky, ktoré podporujú zvýšenie telesnej hmotnosti.

 Takže v podstate sa nič magického sa tu stalo. Položila srdce do jej úsilie, nastaviť jej ciele chudnutie, hľadal pomoc v prípade potreby, a konečne dostal subjekt, ktorý dostal hlavy sústruženie. Rovnako ako Jennifer, vy sú mocným žena a môžete schudnúť a inšpirovať ostatných, aby schudnúť. A nemám vám povedať, že obezita je hlavnou príčinou chorôb súvisiacich so životným štýlom a dokonca aj smrť. Nebolo by skvelé, keby si môžete uložiť nie jeden, ale mnoho životov? Takže vstať a načrtnúť plán a podniknúť potrebné kroky na spustenie ubúdanie tuku. Čím skôr, tým lepšie. Veľa štastia!

load...