Zdravie a wellness

Jednoduchý diétny plán na zníženie brušného tuku

Jednoduchý diétny plán na zníženie brušného tuku

S rýchla životný štýl a multi-tasking stáva rutinné, spoľahlivosť na balených potravín a nedostatok pohybu sa stal takmer normou. Stále viac ľudí dnes rezignovať na výkon, a to buď z dôvodu nedostatku času alebo z iných dôvodov. Aj keď to nemusí mať vplyv každému rovnakým spôsobom, existuje veľa ľudí, ktorí môžu vidieť rozdiel veľmi skoro, a to najmä okolo pása. Každý, kto chce redukovať tuk z niektorých alebo inej časti tela. A najčastejší problém oblasťou je bruško.

Tu je 6 tipov, majte na pamäti, zatiaľ čo vy ste obáv o svoje brušný tuk:

1. Ako budete cieliť bruško tuku, pokúste sa stratiť prebytočného tuku okolo abs tým kardiovaskulárne cvičenie, ktoré sa zaoberajú viac svalov. Skúste kruhový tréning, ktorý spaľuje väčšie množstvo kalórií za kratšiu dobu.

2. Nie je tam žiadna taká vec ako zníženie bodového keď máte veľkú váhu stratiť. Namiesto toho sa snaží schudnúť, a akonáhle sú dostatočne tenké, zamerať sa na konkrétne oblasti dosiahnuť lepšie výsledky.

load...

3. Získajte viac spánku. Pokiaľ nie je dostatok spánku a len sa sústrediť na cvičenie, budete skončiť cez naťahovacie sami. To bude robiť viac škody ako úžitku. Skončíte jesť viac bojovať proti letargický pocit. Snažte sa získať aspoň 6 - 8 hodín spánku za noc, aby získala v boji proti brušný tuk.

4. Jedzte menej cukru a kalórií. Brušný tuk je ľahko znížená s diétou s nízkym obsahom. Pokúste sa zahrnúť viac bielkovín a vlákniny zeleninu bohaté, ktoré vás udržia v plnej dlhšie, čo má za následok menšiu snacking medzi jedlami.

5. Piť viac vody, pretože to bude držať vás nasýtiť a zabráni pomýli smäd po hladu.

6. Jedzte viac tuku spaľovať viac tuku. Konzumovať zdravé tuky skutočne pomôcť vaše telo spaľovať nežiaduce tuk. Zásobili zdravé tuky, ako je zdravé oleje a ryby.

load...

Diéta plán na zníženie brušný tuk:

Tu je niekoľko možností, potraviny ako diétny plán na zníženie brušný tuk. Hlavná vec je, zamerať sa na potraviny, ktoré majú vysoký obsah mono-tuky (MUFA), pretože pomáhajú spaľovať brušný tuk. Tie obsahujú:

1. Ovsené vločky: Tam je ešte veľa debata, či je to pre vás dobré, alebo nie. Ale faktom je, že ovsené vločky chutí a to vás udrží plnšie oveľa dlhšie, než akékoľvek iné potraviny. To je tiež naplnený vláknami. Uistite sa, že sa rozhodnú pre klzné ovos skôr než ochutených druhov, ako je tento naplnený umelou príchuť a cukrom.

2. Mandle: Sú bohaté na mono-tuky a obsahujú vitamín E. Spolu bojovať brušný tuk a pomáha znižovať hladinu cholesterolu.

3. Olivový olej: Ak ste na varenie, sa snažia zahrnúť viac olivový olej. Hormóny obsiahnuté v olivovom oleji trik váš mozog myslieť, že váš žalúdok plný. Dalo by sa dokonca pokúsiť náročný lyžicu olivového oleja 15 - 20 minút pred večerou, aby sa jesť menej.

4. Zelená zelenina: Vrátane zeleniny, ako je kel, hlávkový šalát a špenát počas svojho obeda a občerstvenia čase, aby bolo cítiť plnšie dlhšie a aby sa zabránilo sa od ísť do niečoho nezdravého.

5. Horká čokoláda: Je naplnený zinkom a ďalšie dobroty, ktoré pomáhajú zvýšiť hladinu sýtosti tela. Len uistiť, že ste získali ten typ, ktorý má nízky obsah cukru a nie je mliečna čokoláda.

6. Menej soli: prestaňte pridávať ďalšie soľ do potravín. Pokúsiť sa pridať menej soli pri varení. Konzumovať viac soli môže vaše telo zadržiava vodu a údiť váš žalúdok.

7. Avocado: Toto ovocie je plná MUFA a obsahuje vysoké množstvo beta-sitosterol, ktoré pomáhajú v boji proti brušný tuk. Pokúste sa zahrnúť viac z tohto plodu v raňajky a vo svojich šalátov, aby zásoby na jeho výhody.

8. Banana: To pomáha telu zbaviť sa prebytočnej vody. Zvláštne množstvo draslíka, že vaše telo dostane pomôže vyvážiť množstvo sodíka. Pomáha tiež vypláchnuť prebytočnej tekutiny, čím sa zníži nafúknutá bruška.

9. Jogurt: Konzumácia normálny jogurt alebo grécky jogurt podporuje rast zdravých baktérií v našom bruchu a odstraňuje všetky baktérie a ďalšie problémy, ktoré spôsobujú nadúvanie, čím dáva plochejšie brucho.

10. Bobule: Sú vlákno bohaté a sú skvelý slim-down desiatu. Antioxidanty obsiahnuté v bobule zlepšujú krvný obeh a pomôže stratiť viac brušný tuk.

Najlepším spôsobom, ako znížiť brušný tuk a zlepšiť celkovú kondíciu, je dávať pozor na to, čo jete. Plánovať svoje jedlo vopred a skúste im variť sami. Jesť do sýtosti, ale uistite sa, že nechcete prejedať. Najlepší čas prestať jesť je, keď máte pocit, takmer plný a len málo bodnutie hladu zostáva.

Ako plánovať svoje jedlo spaľovať prebytočný brušný tuk:

Snažte sa plánovať každý jedlo v predstihu. Kúpiť potrebné ingrediencie, najlepšie čerstvé, alebo jeden alebo dva dni dopredu a robiť svoju prácu prep vopred. To vám dá dostatok času na prípravu, a nebudete musieť starať o nemajú dostatok času na varenie, a tak sa uchýlil k snacking či objednanie jedla. Porozumieť časy deň, kedy máte pocit, najviac hlad. Nikdy v úmysle poprieť sami jedlo v tomto konkrétnom čase a pokúsiť sa "moc cez" na túžia po hodine, pretože to nebude fungovať v dlhšom časovom horizonte. Namiesto toho, uistite sa, že máte niečo zdravé a plniace pripravené na spotrebu v čase, keď váš hlad zasiahne najsilnejšia.

Pri plánovaní svojej jedlo, tu je niekoľko tipov, ako vytvoriť čo najlepší diétny plán na zníženie brušný tuk pre seba:

1. Niečo zdravého Vždy jesť po prebudení a predtým, ako budete pracovať von naštartovať váš metabolizmus a udržať ju Turová.

2. Skontrolujte, šalátov hlavnú hviezdu svojho jedla, pretože zaplní žalúdok a nemajú príliš veľa kalórií.

3. Choďte ľahké na kúpený v obchode obväzy alebo ešte lepšie, preskočiť ju úplne. Vybičovať niečo sami, že je oveľa zdravšie a chutnejšie bez akýchkoľvek prísad.

4. Pite veľa vody po celý deň. Tým sa zabráni zadržiavanie vody a pomôže odplaviť všetky toxíny z tela.

5. Ešte nie celkom vynechať sacharidy. Namiesto toho sa snaží jesť obmedzené množstvo sacharidov každý deň, aby sa vaše telo potrebuje pre sacharidov v šachu. Napríklad, ak sa vám páči roti znížiť ju na 1 roti miesto 2 alebo 3.

6. Vždy ísť svetlo na večeru. Večera je doba, kedy vaše telo začne ukončiť na celý deň, a tak zostali ďaleko od všetkého ťažký. Naplánujte si ľahké jedlo na noc, ako vývar, kúsok kurčaťa s pol šálky šalátu, alebo možno len ovocie alebo poháre mlieka.

7. V neposlednom rade plán na dostatok spánku. Spať skoro, pretože máte ľahkú večeru. Zostať nahor sa budete cítiť zase hlad a budete musieť jesť.

To si vyžaduje značné množstvo času a vytrvalosti, aby sa dosiahlo nejaký druh chudnutia, najmä brucha oblasť. Takže byť konštantná vo svojom odhodlaní a čoskoro sa, že ploché brucho nebude vzdialeným snom.

load...