Zdravie a wellness

Jeden jedlo denne Diet - Ultimate Guide

Jeden jedlo denne Diet - Ultimate Guide

Je diétny plán, ktorý po ísť podľa plánu? Ak tomu tak nie je, možno budete chcieť zvážiť zmenu ju na jedno jedlo denne Diéta. V súčasnej dobe na výživu odporúčajú používať to ako spôsob, ako k splneniu vlastných cieľov chudnutie. To sa stáva populárny trend, ako veľa ľudí, najmä obéznych, majú problémy s týmto diétny plán, ktorý je vopred definované alebo vykonávanie cvičení režim.

Tento post hovorí o jednom jedno jedlo denne diétny plán, ako aj spôsoby, ktorými to môže mať prospech. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej!

Jedno jedlo denne Diéta - prehľad

Prerušovaný pôst, ako jeden jedlo strave, spočíva v praxi vylúčiť alebo obmedziť príjem potravín a nápojov, v určitých obdobiach dňa alebo dní v týždni. Veda za tento druh pôstu nie je zložitá. To jednoducho znamená, že v priebehu nalačno, ukladajú tuk je neustále v členení podľa vášho tela a dostať premenený na energiu. To je situácia, ktorá je ideálna pre chudnutie a dlhodobej liečbe hmotnosti ako celkovej schopnosti vaše telo na spaľovanie tukov sú obrovsky maximalizovaná.

load...

Existujú rôzne typy občasné hladovanie, ktoré možno prijať. Ten, ktorý bude pracovať pre vás najlepšie, závisí na vašom životnom štýle a harmonogram (1). Tie najobľúbenejšie patria denné pôst, alternatívne-dňový pôst - ktorý je tiež známy ako každý iný-dňový pôst, dvojdňové pôst a samozrejme často praktizuje jednodňové pôst.

Najvýraznejší typ prerušovaným pôstu je denná pôst (2). Keď sa prijať tento druh pôstu, aby ste sa zdržiavali úplne od potravín i nápojov počas dňa. Je dovolené jesť len v noci. Čo robí denný pôst tak jedinečný, medzi mnohými prerušovaných typov nalačno, je skutočnosť, že nemusíte ísť cez celý deň bez jedla. Je to všetko o udržanie načasovanie jedla. Táto diéta je skvelé, ako vaše telo nemá prísť o dôležité živiny, ktoré potrebuje na deň-to-dennej báze.

Aká je základná myšlienka jedno jedlo denne Diéta?

Základnou myšlienkou diétny plán jedným jedlo je pomerne jednoduché. Každý deň, budete jesť jedno veľké jedlo, najlepšie v noci, a rýchlo po celý deň. Môžete jesť jeden alebo dva kúsky ovocia, a ak sa učíte, môžete dokonca zahŕňať proteínový prášok. Základnou myšlienkou je, aby sa v hlavnej časti požadovaných kalórií počas jedného jedla. To znamená, že sa dostanete k jedlu, rovnako ako sa vám páči, a to zase cítite viac nasýtiť.

load...

Je prirodzené, že skúsenosti bodavá bolesť z hladu, kedy budete musieť prejsť celý deň bez jedla jedinú vec. Ako už bolo spomenuté, ak máte pocit, trochu hladný počas dňa, 1 alebo 2 kusy ovocia je povolené. Je len potrebné, aby sa ubezpečil, že to, čo jete neprekročí 200 kalórií. Odborníci odporúčajú dve veľké jablká, pretože je bohaté na vlákninu a má vysoký obsah vody, čo oboje pomôže udržať si nasýtiť.

Môžete piť limonádu, ak sa vám páči; Len uistite sa, že má nulovú kalórií. Káva má tiež dostal zelenú, ako to funguje veľmi efektívne ako potláča chuť do jedla.

Kroky k Follow The One-Stravovanie

Ako všeobecné pravidlo, že najlepší spôsob, ako schudnúť, je jesť niekoľko malých jedál po celý deň. Ak je vaše telo zbavené dostatok kalórií, váš metabolizmus spomalí, a proces spaľovania tukov v tele zastaví. Avšak, tam sú časy, kedy jesť len jedno jedlo denne je práve riešenie, ktoré potrebujete, aby Jumpstart vaše chudnutie plán.

Tu sú kroky, ktoré musíte dodržiavať, aby naštartovať jedno jedlo denne Diéta:

Krok 1

Ako vždy robiť plány k jedlu raňajky, obed a večera. Krútenie bude, že dve jedla by mala byť vyrobená z tekutých jedál, skladajúci sa zo šťavy z ovocia a zeleniny, vývary a polievky, a proteínové koktaily a bylinných čajov. Piť toľko, koľko potrebujú cítiť nasýtený a zabezpečiť, aby je udržovaná konštantná hladina energie. Výskum ukázal, že pitie prírodných látok je prospešné, pretože vám dáva výdrž. Repa šťava je skvelý, pretože zvyšuje vytrvalostný výkon vášho tela. Tiež sa môžete rozhodnúť pre ovocné mliečne koktaily, ktoré sú bohaté na sacharidy a sú s nízkym obsahom tuku, čo vaše telo, aby sa dosiahlo optimálneho výkonu počas tréningu. Prírodné prostriedky sú odporúčané odborníkmi na výživu, aj keď nie ste na diétu požívajú celkový celkový zdravotný stav, bez ohľadu na pohlavie a vek.

Krok 2

Vyjadrite svoj jedno jedlo dňa počas obeda alebo večere času. Odborníci však odporúčajú používať toto jedno jedlo v noci, pretože je vhodnejšie pre plán jedným jedlom. Uistite sa, že budete jesť chudé bielkoviny, ako je kurča alebo ryby, a že jedlo nemá vysoký obsah tuku alebo tuku. Tiež sa vyhli vyprážané potraviny. Mali by ste tiež pamätať pridať aspoň šálku zeleniny, ktoré sú non-škrobnatých a jeden až dva celozrnné porcií aj k svojmu jedlu. To vám pomôže vaše telo si lepšie zoznámia s potravinami, ktoré sú zdravé.

Krok 3

Je dôležité, že budete piť dostatok vody po celý deň. By ste mali vypiť aspoň 8 pohárov denne; môžete zvýšiť počet, ak si nie ste piť príliš veľa šálok inými tekutinami, ako je čaj. Voda je nevyhnutná, pretože pomáha udržať váš metabolizmus aktívny, udržanie hladiny hydratácie a odplavovanie toxínov, ktoré sa uvoľňujú v procese diéty.

Krok 4

Je dôležité nájsť spôsob, ako sa vysporiadať s nízkou spotrebou energie a chute. Je zrejmé, že jesť len raz denne nie je jednoduché úsilie, a to môže urobiť slabý a závraty. Môžete tiež nájsť sústrediť ťažké. Nespoliehajte iba na kofeín, aby vám energiu; namiesto toho, udržať si aktívny cítiť energický. Vždy aby bolo miesto, aby malé občerstvenie, rovnako ako niekoľko orechov, aby sa vaša energia je čerpaná až pred začatím cvičenia.

Tu je niekoľko ďalších tipov, ktoré vám pomôžu s jedným jedlom stravy:

  1. Svojho lekára: Ako už viete, že je dôležité, ako začnete sledovať žiadne diéty poradiť so svojím lekárom. Profesionálny bude schopný dať vám odborné poradenstvo na základe svojich fyzických schopností. Napríklad, ak trpíte chorôb, ako je diabetes, bezpečnejšie priebeh tohto diétny plán bude odporučené, aby vás.
  1. Vyhnite sa alkoholu a cigariet: Netreba hovoriť, že je dôležité, aby sa zdržali z látok, ako sú alkohol a cigarety (3). To vám pomôže pri udržiavaní zdravého životného štýlu. Vyhnúť sa týchto látok bude tiež prínosom pre vás ohromne, pretože vás udrží viac zameraná na svoje ciele chudnutie.
  1. Opt U ľahké cvičenie: Namiesto toho, aby robil namáhavé cvičenie, ísť na tie, ktoré sú ľahšie, ako je jogging. Prechádzky a robiť iné svetelné aktivity pomáhajú udržať svoju myseľ na veci, ktoré sú produktívnejší. To tiež robí to pre vás jednoduchšie sledovať tento diétny plán.

Prečo jedno jedlo denne Diéta fungovať tak dobre?

Tu je 5 dôvodov, prečo je jedno jedlo denne Diéta je výborný plán, ako riadiť, keď sa snažíte schudnúť:

  1. Dáva vám Energy: Už ste jedli obed a cítil absolútne unavený pár hodín neskôr? Je toho názoru, strašné! Tam je viera, že obed vám energetickú podporu a môže tak urobiť pre niektorých ľudí. Avšak, veľké percento ľudí, ktorí hovoria, že spadajú do po obede prepadu, čo má nepriaznivý vplyv na ich produktivitu. U jedného jedla stravy, nemusíte sa starať o to, ako pôst po celý deň vám energetickú vlnu, ktorá vydrží celý deň.
  1. Necíti nedostatok jedla: Hlad je jednou z hlavných príčin zlyhania, pokiaľ ide o diéty. Napríklad, keď sa budete držať diétu, ktorá vyžaduje, aby ste jesť 6 malých jedál denne, všetko, čo musíte prežiť na už niekoľko sto kalórií za niekoľko hodín. To ponecháva cítite nespokojní na konci dňa. Je iróniou, že jesť jediné jedlo každý deň rieši tento problém pre mnoho ľudí. Keď sa rýchlo po celý deň, vaša chuť k jedlu je potlačená, a keď sa konečne dostanete k jedlu na konci dňa, budete cítiť spokojný a plný.
  1. Dáva vám dostatok času na Vyššia produktivita: Už ste niekedy premýšľali o tom, koľko práce ste mohli stihnúť, ak ste nemali premýšľať o svoje denné jedlo a občerstvenie? Keď sa rýchlo počas dňa, budete mať viac času a to zase umožňuje zvýšiť produktivitu. A keď je vaším cieľom na iné ako potraviny veci, nemáte čas premýšľať o tom, či máte hlad. Mnoho ľudí tvrdí, že jeden-jedlo diéta pomohla im štát efektívnejšie a produktívnejšie, a s praxou, pomyslenie na jedlo sotva prekročí svoju myseľ počas dňa, pretože sú tak zaneprázdnení.
  1. Všetko, čo chutí oveľa lepšie: To je len prirodzené, že ak nebudete jesť celý deň, vaše telo túži po potravinách na jeho konci. Keď sa konečne urobiť sadnúť k jedlu v noci, zistíte, že všetko, čo jesť chutí lepšie. Tie ocenia všetko, čo jete spôsobmi, ktoré ste nikdy predtým. Mnoho ľudí tvrdí, že najlepšie jedlá, ktoré majú niekedy jedli v ich živote sú tie, po dlhej rýchlo. Radosť z jedla je dôležité, keď ste na diéte a s týmto, budete určite dostanete zažiť to.
  1. Viac Ovládanie: Chcete väčšiu kontrolu nad vašej hmotnosti? Ak áno, je jedno jedlo denne Diéta je určite pre vás. Ak ste na tejto diéte, aby si rozhodnutie o tom, koľko kalórií budete chcieť vziať na každý deň. Nájdete tu tiež, že nie je ťažké sa držať s množstvom kalórií, ako máte len jedno jedlo pracovať. Vaše chute môžu byť tiež znížená, ako ste schopní spotrebovať veľa kalórií. Či už chcete schudnúť, alebo ho udržiavať, úpravou množstvo kalórií, ktoré užívate v oveľa jednoduchšie, pretože množstvo kalórií, ktoré môžu pracovať s viacerými a držať sa stranou tie otravné bodavá bolesť z hladu, ktoré vás obťažovať v noci.

Pre mnoho ľudí, táto diéta plán funguje najlepšie, a to je všetko, z dôvodov uvedených vyššie. Keď sa snažíte schudnúť, po diéte, ktorá má príliš veľa obmedzení alebo obmedzenia môže byť niekedy pracovať proti vám. S jedno jedlo denne Diéta, môžete si užívať rôzne druhy chutných potravín, ak sú na živiny bohaté a udržiavať načasovanie jedla.

Aké sú nevýhody tohto Diéta?

Jeden jedlo denne Diéta prichádza s pomerne málo výhod, a to najmä, ak chcete efektívne schudnúť a ešte jesť chutné pokrmy. Táto diéta nemá konkrétny zoznam potravín, ktoré by ste mali alebo nemali jesť. Ale rovnako ako u akéhokoľvek iného typu diétny plán na chudnutie, ale tiež prichádza s niekoľkými málo nežiaducich účinkov. Medzi ne patria nasledujúce:

Zvýšenie krvného tlaku a hladiny cukru v krvi: V dvoch štúdiách, ktoré boli vykonané v roku 2007, v strednom veku účastníkov s normálnou váhou dostali jedno jedlo denne, ktorý mal rovnaké množstvo kalórií ako alternatívny stravy plán, ktorý sa skladal z troch jedál denne (4). Vedci zistili, že účastníci, ktorí konzumujú iba jedno jedlo denne mali krvný tlak a hladinu cukru v krvi vyššia, než tých, ktorí konzumujú tri jedlá denne.

Nižšia imunitné funkcie: V roku 2017 bola vykonaná štúdia na strednom veku ľudia s normálnou váhou zistiť účinky jedného jedla stravy (5). Dostali jedlo, ktorý bol navrhnutý tak, aby majú rovnaký obsah kalórií ako alternatívny jedlo plán, ktorý sa skladal z troch malých jedál denne. Vedci zistili, že účastníci, ktorí jedli len jedno jedlo denne boli imunitné systémy, ktoré boli menej efektívne, než tí, ktorí boli na dennom tri jedlá stravy. Štúdie sú neustále vykonávané sa dozvedieť viac o účinkoch jeden jedle diétny plán na zdraví. Výskumní pracovníci sú stále neisté, prečo konzumovať jedno jedlo denne, môže mať nepriaznivé zdravotné účinky. Sú aj naďalej objavovať rôzne teórie o možných príčinách.

Jedno jedlo denne Diéta pre Chudnutie a údržba

Pre mnoho ľudí dnes, jesť len jedno jedlo denne môže zdať nepredstaviteľné. Môžete si dokonca myslí, že to je nemožné alebo príliš ťažké udržať. Avšak, nie je to tak ťažké. Ak sa pozriete späť do histórie, je to, ako sa čoskoro ľudia jedli. Ich dni trávili hromadiace jedlo a lov a na konci dňa, mali veľký sviatok. Nemali problémy s nízkymi energetickými hladinami alebo pomalé metabolizmu. Oni tiež nemal obezitou báť. Ak si myslíte o tom, jedno jedlo denne, je najprirodzenejší spôsob, ako k jedlu.

Keď budete jesť jedno jedlo denne, to vám pomôže jesť menej, pretože zvyk jesť stále je prerušené. Vzhľadom k tomu, diéta vám umožní jesť, kým sú plné, nie je ťažké držať krok s ním. Na rozdiel od diétny plán šesť jedlom, nezanecháva budete chcieť jesť viac. Môže dôjsť k strate 10 libier jesť šesť malých jedál po celý deň, ale ak nie ste spokojní, je pravdepodobné, že budete jesť viac, ako ste mali. To umožní, aby vám pribúdajú na váhe, miesto stráca to, ako by ste v pláne.

Keď sa budete riadiť jedno jedlo denne diéta, vaše telo bude schopný eliminovať plytvanie a detox správne, keď nejete. To pomáha zbaviť sa nadváhy vody, ktorá nielenže pridáva ďalšie, nechcené libier, ale tiež robí vaše telo vyzerať objemné. Táto diéta nevyhovuje všetkým, ale ak ste urobil s tým posadnutá jedlom a jedle neustále, alebo ak máte pocit, že stravovací plán, ktorý práve tieto nie je vám pomôže efektívne schudnúť, možno budete chcieť, aby to skúsiť.

Jesť jedno jedlo denne, je to skvelý spôsob, ako schudnúť, pretože keď sa spotrebuje menej potravy, žalúdok, v postupnom spôsobom, začne zmenšovať prirodzene. Keď sa rýchlo celý deň a robiť večeru si nielen jedlo, vaša veľkosť žalúdka je znížená, čo činí jesť malé množstvo jedla menej výzvou.

Sledovať svoj príjem kalórií

-Li schudnúť, je vaším cieľom, sledovanie množstva kalórií, ktoré užívate v je oveľa jednoduchšie, keď budete jesť len jedno jedlo denne. Udržať kontrolu na príjem kalórií je menej komplikovaný, než to je, keď budete jesť šesť jedál denne. Pre mnoho ľudí, ktorí sledujú na jedno jedlo denne diéta, počítanie kalórií aj zbytočné. Počítanie kalórií môže byť únavné, a to môže tiež brániť sa teší jedlo. S jedným jedlom diétu, nemusíte zdôrazniť príliš veľa o kalórií, ktoré konzumujú.

Ako The One jedlo denne Diéta pomáha pri chudnutí

Ako už bolo spomenuté, s jedno jedlo denne Diéta, môžete jesť malé porcie ovocia alebo zeleniny, proteínový koktail alebo čerstvé šťavy počas dňa. Podľa odborníkov, čo pomáha v maximalizáciu boj alebo rokov odozvu sympatického nervového systému. To zase zohráva úlohu pri stimulácii spaľovanie tukov, zvýšenie energie a podporovať bdelosť. Hovoria tiež, že hostina fáza, ktorá sa vyskytuje v noci maximalizuje schopnosť parasympatiku pomôcť telu v zotavil a podporuje trávenie, relax a pokoj. Živiny vstrebáva do tela sú tiež používané pre rast a obnovu. To je tiež veril, že jesť v noci pomáha telu v spaľovaní tukov a produkovať hormóny. Účinnosť tejto diéte bolo hlásených z celého sveta; a mnoho ľudí sa zaručil, že táto diéta pomohla im schudnúť úspešne.

Diéta trendy prichádzajú a odchádzajú, a mnohí z nich nie sú tak účinné, ako sa vnucuje byť. Potom, čo humbuk zomrel dole, ľudia zisťujú, že oni nestratili množstvo váhy, ktoré si priali alebo nie sú schopné udržať svoju novú váhu. Jeden jedlo denne Diéta nie je len spôsob, ako sa zbaviť tie nechcené libier, ale veľký životný štýl zmena, ktorá sa budete cítiť pod napätím a duševne čulý. Táto diéta je rozhodne stojí za pokus, ak chcete schudnúť, bez toho aby bolo potrebné sa obávať potravín, ktoré môžu alebo nemôžu jesť.

Pripravení vyskúšať túto novú diétu? Dajte nám vedieť, ako to dopadlo pre vás! Komentovať v poli nižšie!

load...