Zdravie a wellness

Je šťava na ovocie efektívna pre chudnutie?

Je šťava na ovocie efektívna pre chudnutie?

Máte problémy ubúdanie tie nechcené libier? Už ste vyskúšali niekoľko diéty len aby bol ľavý skľúčený? Ak chcete schudnúť prirodzenou cestou, mali by ste si dať prerezávať šťavy vyskúšať!

Zaujíma vás vedieť viac? Pokračujte v čítaní tohto príspevku!

Džúsy a chudnutie - Connection:

Ak váš nový rok riešenie bolo stratiť pár libier, mali by ste uvažovať o zmene potraviny vo svojej každodennej strave. Nemusíte hladovať seba, ako schudnúť. Existuje mnoho potravín, ktoré sú schopné vám pomôže vo vašom chudnutie úsilie. Sú živiny husté a obsahujú mnoho látok, ktoré pomáhajú pri spaľovaní tukov a robiť schudnúť a zároveň umožňuje, aby ich preč v rovnakom čase. Na rozdiel od potravín, čo pijete robí veľa rozdiel, rovnako tak dávať pozor na džúsy, ktoré vám pomôžu schudnúť.

load...

Veľa šťavy, ktoré nájdete na trhu sú načítané s cukrom a inými prísadami, ktoré nepomáhajú pri chudnutí. Dokonca aj niektoré čerstvé ovocné šťavy, ktoré môžete urobiť doma, môžu doplniť o nechcené libier, takže je potrebné dávať pozor na to, čo budete chcieť piť každý deň. Podľa mnohých ľudí, prerezávať šťava môže byť nesmierne pomáhajú, ak chcete schudnúť. Je to rozhodne stojí za to dávať vyskúšať, pretože nespôsobí žiadne nepriaznivé účinky na zdravie.

Ako sa prerezávať šťavy pomôcť s chudnutie?

Po prvé, je dôležité mať na pamäti, že aj keď prerezávať šťava je skvelé pre posilnenie chudnutie, nemôžete schudnúť len o to pitie. Existuje mnoho ďalších faktorov, ktoré prichádzajú do hry, ako je vaša strava, cvičebný režim, atď Je zrejmé, že je potrebné, aby to súčasťou zdravého chudnutia plánu a nie je závislá iba na to, aby stratiť tie nechcené libier.

Hoci nie je tam žiadny vedecký dôkaz pre spojenie medzi sliviek šťavy a chudnutie, predpokladá sa, že efektívne pracovať. Jedným z dôvodov je jeho schopnosť pracovať ako preháňadlo (1). Pomáha pri regulácii pohybu čriev, čím sa eliminuje odpad správne zo svojho tela. To na druhej strane kladie menší dôraz na iných orgánov tela, ktoré vypláchnuť toxíny, a umožňuje im pracovať na spaľovanie tukov a výrobu energie.

load...

Tieto preháňadlo podobné účinky sliviek poskytuje sorbitol, ktorý je cukrový alkohol. Napriek svojmu názvu nie je žiadny obsah alkoholu. Pôsobí ako prírodné preháňadlo, pretože je schopný čerpať nadbytočnú vodu v tele do hrubého čreva. To zase stimuluje pohyb čriev. Je vysoko efektívny pri odstraňovaní odpadu z tela, čo je dôvod, prečo FDA považovaný za zobrazenie zdravotných varovaní na obaloch žuvačiek, ako sorbitol je kľúčovou zložkou v týchto produktov (2). Bolo hlásené, že mnoho ľudí malo znížiť svoj príjem žuvačiek ako tam boli prípady, ktoré sa podieľajú rýchle chudnutie a dokonca aj hospitalizáciu.

Prerezávať šťava tiež obsahuje mnoho ďalších živín, ako sú vlákna, antioxidanty, a draslíka. Ako viete, vláknina je dôležitá pre zažívacie ústrojenstvo (3) a ovplyvňuje všetko od trávenie na odstránenie odpadu z tela. Funguje tiež ako potláča chuť do jedla, ako potraviny, ktoré obsahujú vlákninu vám pomôže spokojní po dlhšiu dobu. To znamená, že tým, že pije slivkový džús, nemusíte na desiatu často medzi jedlami, čo vám pomôže, keď sa snažíte schudnúť.

Ako používať prerezávať šťava na chudnutie:

Používanie prerezávať šťavu uspokojiť svoje chute na desiatu alebo niečo sladké vám pomôže schudnúť. Majte na pamäti, že by ste mali vždy uistiť, že šťava si kúpite je 100 percent prírodné. Existuje veľa značiek, ktoré pridávajú rafinovaných cukrov, a nebudú pomáhať vo svojich cieľov chudnutie. Niektoré značky majú tiež prerezávať šťavy zmiešanej s inými ovocnými šťavami, ale tie sú v poriadku, pretože sú prirodzené a poskytne vám ďalších zdravotných výhod. Kľúčom k úspechu je, aby sa zabránilo spotrebu rafinovaného cukru.

Ak máte chuť na sladké liečiť, nedávajú v pokušení torty, cukrovinky, nealkoholické nápoje alebo zmrzlinu. Vypiť pohár sliviek šťavy miesto. Avšak, je tiež nutné si uvedomiť, obmedziť príjem tejto šťavy. Dostanete 182 kalórií z jednej šálky sliviek šťavy (4); keď budete piť 5 pohárov denne, príde na takmer 1000 kalórií. To môže byť zdravšie ako ostatné nápoje, ale pitie príliš veľa z toho bude len získaš kalórií, zatiaľ čo vy sa snažíte stratiť. Takže piť prerezávať šťavu len vtedy, keď je potreba niečo sladké k občerstvenie na.

Tipy na zapamätanie:

Tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mali mať na pamäti, ak chcete vytvoriť prerezávať šťavu súčasťou vášho chudnutia plánu:

  • Ako už bolo uvedené, vždy použiť iba 100% organické a prírodné prerezávať šťavu, ktorá neobsahuje žiadne pridané sladidlá.
  • Vzhľadom k tomu, prerezávať šťava pôsobí ako preháňadlo, by ste mali obmedziť svoj príjem. Pokiaľ ho použiť ako sladké občerstvenie, rozdeliť dva poháre šťavy konzumovať po celý deň. Samozrejme, že suma, ktorú vziať v závislosti na ideálnu váhu, takže môžete ju zodpovedajúcim spôsobom upraviť.
  • Ak sa vám nepáči chuť sliviek šťavy, premiešame s iným 100% ovocnej alebo zeleninovej šťavy, ktorý neobsahuje žiadne sladidlá.
  • Vyhnúť sa po prerezávať šťavy stravy. To je, keď ľudia konzumovať nič iné ako šťavy a vody, ako schudnúť. Netreba hovoriť, že je to nezdravý spôsob, ako sa zbaviť libier, ktoré nechcete, pretože vaše telo nedostane živiny, ktoré potrebuje, aby zostali fit a zdravý. Tie by mali začleniť túto šťavy do svojho jedálnička a použiť spolu s pravidelnými tréningy, ako schudnúť zdravo a efektívne.

Tvorba prerezávať šťavy súčasťou zdravého jedálnička vám pomôže schudnúť. Je dôležité mať na pamäti udržať kontrolu na tom, koľko budete konzumovať každý deň. S živinami, ktoré obsahuje, nemôže to byť len efektívna súčasťou vašich cieľov chudnutie, ale tiež poskytnúť vám niektoré veľké zdravotné prínosy (5).

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Daj nám svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...