Zdravie a wellness

Je ricínový olej bezpečný pre deti?

Je ricínový olej bezpečný pre deti?

Niet pochýb o tom, že budeš najviac obávajú o a starostlivosť o svoje novonarodené dieťa! A medzi mnohých otázok, vo svojej mysli, jeden by bolo, keby ricínový olej je bezpečné miesto pre svoje dieťa. Áno, je to v poriadku, ak budete kŕmiť svoje dieťa s ricínového oleja? Ako zdravé je to pre vaše dieťa? Ricínový olej pomáha navodiť tehotenstva a mnoho tehotných žien tento liek sa snažil. Avšak, niektoré utrpeli nepriaznivé účinky vrátane kontrakcií a hnačka. Nie je veľa vedeckých údajov sa späť túto tvrdenia a tým aj účinnosť ricínového oleja zostáva otázkou (1). Príchod do tej miery, ako bezpečné je ricínový olej pre bábätko? Prečítajte si tento post a získať odpoveď na vaše otázky!

Je ricínový olej bezpečné pre dieťa - Top 2 Fakty:

1. Ricínový olej pomáha Clear útrobách:

Už ste niekedy používa ricínový olej na zápchu u detí? Jedným z tradičných použitie ricínového oleja je ako preháňadlo. Je to jedna z najmiernejšie aperients známe, že muži. Tak, deti s chronickou zápchou môžu byť denné dávky ricínového oleja, čím sa znižuje dávkovanie v každom z prípadov. Ricínový olej obsahuje ricínolejovej kyseliny, ktorá sa viaže s EP3 prostaglandínu receptora. Táto kombinácia spôsobuje sťahy v črevách. Jedná sa teda o účinné preháňadlo. (2)

2. Ricínový olej nie je zdravé pre malé deti:

V Indii a niektorých ďalších krajinách, novorodenci sú podávané ricínový olej počas prvých 2 - 3 dni svojho života. Ale na rozdiel od všeobecného presvedčenia, táto prax môže mať nežiaduce účinky. V niektorých prípadoch to môže viesť k paralytický ileus, bolestivé ochorenie, ktoré spôsobuje prekážku v črevách. Priedušiek ochorenia, ako je aspiračná pneumónia, infekcia pľúc, boli tiež pripísať na túto prax. Niektoré prípady hyperalbuminia, zdravotný stav, pri ktorom hladina krvné sérum sú pomerne nízke, boli tiež zaznamenané. Dlhodobé účinky dennými dávkami zriedeného ricínového oleja nemôže byť ignorovaná. A tak, aj keď ricínový olej môže byť silný preháňadlo, ktorá podporuje zdravej črevnej pohyby, ostáva len málo dôkazov o tom, že je dôležité pre zdravé dieťa. Ricínový olej je teda nevhodné pre deti, a je potrebné sa vyhnúť orálne podanie ricínového oleja.

load...

Akú úlohu hrá ricínový olej hrať vo zdravé dieťa?

Ricínový olej môže pomôcť hydratujú suchú pokožku detskou. Bolo známe, že liečiť odfarbenie, odstránenie jaziev a prirodzene hydratuje pokožku. Kyselina ricínolejovej, v kombinácii so stopovým množstvom omega - 3 mastných kyselín pomôcť zámku vlhkosť v pokožke. Olejová rubdown ricínový zanechá detskú pokožku jemnú a hebkú. Ricínový olej tiež pomáha zahustiť vlasy, hydratuje pokožku hlavy a podporuje rast vlasov. To môže tiež pomôcť zmierniť bolesti koliky u dojčiat (3).

Masáž Hot ricínový olej:

Olej balenie Castor môže byť použitý na odstránenie koliky bolesti u detí. Zahriať nejaké ricínový olej na panvici. Preveďte test dvoch prst na kontrolu teploty oleja. Uistite sa, že je horúco, ale nie natoľko, aby popálenie pokožky dieťaťa horúci. Rub horúci ricínový olej rovnomerne po bruchu dieťaťa. Masážny ricínový olej pomáha dieťa získať úľavu od kolikou a uvoľnenie črevnej plyn. Je to preto, unikátnych preháňadlo vlastnosti ricínový olej je. Aj keď ricínový olej nie je neškodné, keď sa podáva orálne, väčšina z výhod použitia ricínový olej prevažne zahŕňa topickú aplikáciu. Najbezpečnejší spôsob, ako používať ricínový olej na deti je použiť na čisté, suché a nepoškodenú kožu. Nezabudnite ani diagnostikovať alebo liečiť svoje dieťa sami. Vezmite si roztomilé dieťa k lekárovi (3). FDA klasifikované ricínový olej ako "všeobecne považované za bezpečné a účinné". Avšak, tam nebolo veľa štúdií, ktoré boli úspešne analyzované jeho mechanizmus. Výskumníci sú rozdelené na tom, ako presne funkcií.

Takže, je ricínový olej bezpečný pre dieťa? Co si myslis? Podeľte sa o svoje skúsenosti a príbehy podporiť alebo vyvrátiť náš záver. Komentovať v poli nižšie!

load...

load...