Zdravie a wellness

Je Reďkovka Juice dobré pre chudnutie?

Je Reďkovka Juice dobré pre chudnutie?

Koľkokrát ste sa pokúsili rôzne lieky, ako sa zbaviť obezity len sklamaní na konci? Ak je to toľkokrát, potom nadišiel čas urobiť pár zmien. A to najdôležitejšie z nich je začať vrátane reďkovky šťavy vo vašej strave.

Aj keď existuje niekoľko spôsobov, a potraviny, ktoré môžete použiť, ako schudnúť, je vhodné, aby sa rozhodnú pre niečo, čo má dlhodobý vplyv na vaše telo a nezanecháva žiadne vedľajšie účinky. Lieky alebo iné, chudnutie 'doplnky, ktoré vidíte v inzerátoch prichádzajú s celým radom vedľajších účinkov. Sú drahé a niekedy nie sú tak účinné, ako sľubujú byť.

Ale na druhú stranu, Daikon, alebo reďkovky, ako to je volané v mnohých ázijských krajinách, je jedným zeleniny, ktoré môžete pridať do svojho zoznamu pri plánovaní režim chudnutí. Vzhľadom k tomu, reďkovky výhody strata hmotnosti, ktorá je úplne lacná a je dodávaný s nulovými vedľajšími účinkami. Dokážete si predstaviť nič lepšie ako toto?

load...

Prečo Daikon / Reďkovky Juice:

Samozrejme, surové alebo varené reďkovka je tiež high-živín zeleniny, ktoré môžu byť konzumované, ako schudnúť, ale šťava funguje svoje čaro rýchlejšie ako surové potraviny. Vaše telo rýchlo sa vstrebáva živiny z kvapalnej forme reďkovky. Tiež, ak budete piť šťavy, môžete si vziať na vyššie množstvo živín, než by ste robiť v jesť surové alebo varené reďkovky.

Keď sa brúsiť si reďkev, džús, ktorý prichádza z nej obsahuje vitamíny, minerály a izotiokyanát. Izothiocyanátu sa skladá z antioxidantov. To má tiež rakovinu prevencia vlastnosti. Avšak, v tomto článku sa budeme zaoberať len chudnutie výhod reďkovky.

Ako Antioxidanty pomoc?

Dostupnosť antioxidantov v potravinu spustí proces anti-oxidácie v tele. Oxidácie, v najjednoduchšie z hľadiska je proces, ktorý poškodzuje tkanivo, zatiaľ čo anti-oxidácia je proces, ktorý inhibuje oxidáciu. Tak, antioxidanty uloženie tkaniva z umierania alebo odtrhnutie.

load...

Keď anti-oxidácia sa odohráva vo vašom tele, je rýchlosť metabolizmu stúpa. To zase zaisťuje, že nie je veľa tuku je uložený v tele. Teraz, aby ste pochopili, ako reďkev šťava pomáha pri chudnutí, alebo nie!

Iné procesy:

Reďkovky šťava funguje ako detoxifier, ktorá pomáha čistiť tráviaci trakt a ďalšie toxíny z tela. Pomáha na podporu trávenia, ktorá sa koná vo vašom tele a tiež reguluje tok žlče. Správne trávenie opúšťa takmer žiadnu šancu pre tvorbu plynu vo vašom tele, a tým riadi doplňovanie plynu v tele.

Ako konzumovať Reďkev šťava na chudnutie:

Reďkovky šťava môže chutiť príliš silný a bitter, robiť to pre vás ťažké ju piť každý deň. Aby bolo možné v kľude vypiť šťavu, treba kombinovať s inými druhmi ovocia a zeleninové šťavy. Dalo by sa ísť na mrkvu alebo jablko alebo ananásovej šťavy ako ďalších zložiek.

Reďkovky Juice Recept:

V tomto recepte, budete musieť kombinovať reďkovky s ananásom.

Zloženie:

  • Misku ananásu.
  • Kúsok reďkovky.

Metóda:

  1. Rezané ananás na malé kúsky.
  2. Umyte reďkovky s čistou vodou a zlúpnite kožu.
  3. Nakrájajte na malé kúsky.
  4. Vypísať ovocie a zeleninu do mixéra.
  5. Váš zdravý reďkovky šťava je pripravený!

Teraz, keď viete tajné výhody reďkev šťava pre chudnutie, budete nikdy ísť starať o obezite, nie? Patrí reďkovky šťavy vo vašej strave ihneď a vychutnať si štíhle telo a zdravý životný štýl! Už ste vyskúšali reďkovky šťavu predtým? Viete akýchkoľvek iných výhod reďkovky šťavy? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...