Zdravie a wellness

Je ranná prechádzka účinná pri chudnutí?

Je ranná prechádzka účinná pri chudnutí?

Myslíte si, patrí chôdza vo vašej každodennej rutiny? Ste si vedomý toho, ako nesmierne prospešná denná ranné prechádzky je? Pravidelné ranné prechádzky sú najviac ideálne a praktickú formu aeróbneho cvičenia, pretože nevyžadujú žiadne špeciálne vybavenie alebo výstroj. Ale v našom zaplnený a rušné prírode, len zriedka si uvedomiť, že nie?

Aké sú výhody každodenné prechádzky? Ako sa prostý akt rýchla chôdza ťažiť náš život vo veľkom štýle? Je ranná prechádzka dobré pre chudnutie? Ak chcete, odpovede na tieto otázky, potom tento príspevok je ten, ktorý by mal byť čítanie!

Výhody ranné prechádzka na chudnutie:

1. Spaľuje kalórie:

Spaľovanie kalórií je jedným z najťažších úloh, ktorým dnes čelíme. Ale s chôdzou, proces spaľovania kalórií sa stáva jednoduchšie. Chôdza je vynikajúci kardiovaskulárne cvičenie, pretože sa dvíha svoju tepovú frekvenciu. Robiť niečo, čo povznáša vaša tepová frekvencia sa bude spaľovať kalórie a na oplátku vám pomôže stratiť nadváhu. Aby sa dosiahol výrazný chudnutie, budete musieť chodiť svižným tempom. Prepnúť svoj chôdzi rutina zvýšením intenzity alebo pešo do kopca spáliť viac kalórií.

load...

2. Spaľuje tuk:

Podľa Jessica Matthews, MS, chôdza (čo je nízkej intenzity aeróbne cvičenie) spaľuje 60 percent kalórií z tuku, zatiaľ čo vysokej intenzity aeróbne cvičenie spáliť 35 percent kalórií z tuku. Aj keď je fakt, že aktivita s vysokou intenzitou spáli viac kalórií celkovo nízkou intenzitou cvičenia sú efektívnejšie v dlhodobom horizonte. Ak sa budete držať s nimi budete môcť stratiť prebytočný tuk a tón čoskoro.

Okrem toho pre-raňajky ranné prechádzka pomôže stratiť palce okolo pása, a tiež znižuje krvné tuky, ktoré upchávajú tepny.

3. Pomáha pri udržiavaní Zloženie ideálnu telesnú:

Ranná prechádzka prospieva chudnutie tým, že udržuje ideálne zloženie tela. Chôdza je low-vplyv aktivita a ktorý vám pomôže spáliť kalórie a budovať svalovú hmotu, a to najmä ak ste ho spárovať s zdravé potraviny, ktoré sú spotrebované v moderovanie. Pešo po dobu 30 minút, 3x týždenne, priemerný človek môže stratiť až 18 libier za rok!

load...

4. Zvyšuje váš metabolizmus:

Nielen, že ranné prechádzky Jumpstart váš metabolizmus, ale aj zvýšiť svoj metabolizmus, ktorý vám pomôže spáliť viac kalórií po celý deň. Pri aeróbne cvičenie, vaše telo zvýši svoju spotrebu energie, čo zvyšuje váš metabolizmus.

5. Vám pomôže tón a Budovať svalovú:

Rýchla chôdza alebo chôdzu do kopca je forma odporu cvičenia. To je preto, že vaše nohy, teľatá, hamstring, glutes, ramenné a chrbtové svaly pracovať tvrdšie k pohybu vpred. Nižšia telo tónovanie a budovanie svalov sú ďalšie výhody každodenné chôdze.

Takže ak chcete, aby vaše svaly, aby sa posilnil a tuhá, môžete tak urobiť pravidelnú chôdzu. Je to jednoduché, môže byť vykonané kdekoľvek a nepotrebuje žiadne špeciálne vybavenie.

Iné Zdravie Výhody ranné prechádzky:

Okrem ktorý vám pomôže schudnúť, niektoré z ďalších zdravotných výhod ranné prechádzky sú:

  1. Chôdzi zvyšuje kardiovaskulárne silu, čím sa zvýši vaša schopnosť vykonávať dlhšie a tvrdšie a vykonávať každodenné úlohy bez unavená.
  2. Pravidelné prechádzky posilňuje svoje srdce, meškanie alebo bránia významné ochorenie, znižuje hladinu cholesterolu a posilňuje kĺby a kosti.
  3. Ranné prechádzky povzbudenie krvného obehu a dať vám ENERGYTM dostať cez svoj deň.
  4. Chôdza uvoľňuje beta-endorfíny, ktoré pozdvihujú vašu náladu a zvýšiť svoj pocit pohody.
  5. Zameraním na chôdzu a dýchanie znižuje stres, poskytuje skvelú relaxáciu a môže obrátiť rutinné prechádzku do tvorivej a omladzujúce zážitok.

Ranné prechádzky majú obrovské výhody ponúknuť! Z tohto dôvodu sa uistite, že zahrnúť ich do svojho každodenného života. A ak ste si vedomí ďalších výhod rannú prechádzku na chudnutie, zdieľajú s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...