Zdravie a wellness

Je papier pre ryby vhodný pre vás?

Je papier pre ryby vhodný pre vás?

Stáva sa vám často zaujímalo, či sa jarné závitky ste jedli v čase obeda sú zdravé? No, oni sú zdravé, ak ich výplne sú vyrobené z tých najčerstvejších surovín. Ryža papierové obaly sú veľmi populárne vo vietnamskej kuchyne a sú používané robiť báječný jarné závitky.

Všetko povedané a urobené, je ryžový papier naozaj zdravé? To je naznačený byť zdravou zložkou, ale ako zdravé je to naozaj? Tento príspevok má odpovede. Pokračuj v čítaní!

Je Rice Paper zdravé?

Ryžová múka má nízky obsah tuku a kalórií, čo je skvelé, ako to bude mať nežiaduce váhu preč. Ak máte si zdravú váhu, budete mať ochorenia, ako je obezita, diabetes, mŕtvice, srdcové choroby a pod preč. Váš imunitný systém, prospieva ako to dostane posilnený. Sa zdravú váhu, vaše energetickej hladiny tiež zvýšiť.

load...

S toľkými zdravotných výhod, nie je pochýb o tom, že ryžový papier je pre vás dobré. Pripravením ju zdravých potravín, ako je zelenina a proteíny, ako sú krevety, kuracie a chudé mäso, môžete uistiť, že vaše telo získava výživu bez kalórií.

Ako používať ryžového papiera:

Existuje veľa spôsobov, ako využívajú ryžového papiera vo vašej strave udržiavaním ryžového papiera kalórií preč. Môžete vytvoriť chutné ešte výživné jedlá s ryžou papierovým obalom a chudnúť v rovnakom čase. Tu je niekoľko spôsobov, ako využiť obal ako asistent na chudnutie a zdravom tele:

1. Používať namiesto chleba:

Ako už bolo spomenuté, ryža papierové obaly sú vynikajúce náhradky za chleba. Namiesto sendvič s vysoko kalorické chleba k obedu, použite ryžový papier. Existuje 31 kalórií ryžového papiera (8 ½ palca, jedna porcia), zatiaľ čo jeden plátok bieleho chleba má 80 kalórií! Ktoré si myslíte, že je lepšie pre vaše zdravie a pomáha viac sa schudnúť?

load...

2. Opt Pre vegetarián výplní:

Vo vietnamskej kuchyne, ryža papierové obaly majú výplňou ryžovými rezancami alebo varenú ryžu aby urobil jedla podstatnejšie. Aj keď sú s nízkym obsahom tuku, ryžové rezance sú bohaté na kalórie. Pre zdravšie voľby vyplniť ryžový papier s čerstvou zeleninou, ako sú nakrájané papriky, hlávkový šalát, atď Odborníci odporúčajú jesť 2 až 3 šálky zeleniny denne. To môže účinne pomôcť schudnúť. Šálka ​​šalátu, ktorý bol strúhaným je oveľa lepší ako šálka ryžovými rezancami, ako to bude znížiť príjem kalórií 185 kalórií zakaždým. Fiber-bohaté vegetariáni sa tiež budete cítiť plnšia po dlhšiu dobu a pomáhajú pri znižovaní hladiny krvného cukru a cholesterolu v tele, vedenie srdcových chorôb preč.

3. Vyberte si zdravé proteíny:

Ryža papierové obaly sú často naplnené zmesou bravčového, hovädzieho a kreviet. Pre zdravšie alternatívy, aby vaše jarné závitky s nízkokalorická bielkovín, ako sú krevety. 3-unca krevety porcia obsahuje 71 kalórií menej ako štíhle steak porciu. To vám môže pomôcť stratiť významné množstvo váhy v priebehu času. Zvolením zdravšie proteíny, sa uistite, že ste vyplniť váš žalúdok, bez toho, aby v týchto nežiaducich kalórií a zabrániť prejedanie.

4. Vyhnite sa fritovanie ryžového papiera:

V niektorých prípadoch, ryža papierové obaly sa používajú na výrobu valcov, ktoré sú vyprážané. Aby sa ubezpečil, že budete jesť len ryžový papier, ktorý je zdravý, sa im vyhnúť vyprážanie. Pomocou iba tie čerstvé, vyhnete konzumovať tuky, ktoré robiť nič pre chudnutie. Skvelá vec, o ryžového papiera je, že nemusíte byť varené, aby sa jesť tak dlho, ako oni boli zmäkli. Týmto spôsobom môžete získať zdravú obal, ktorý je prostý oleje a tuky.

Tam boli debaty o tom, či ryžový papier je zdravé pre vás. Sú zdravé, najmä keď ich budete používať čerstvé, zdravé výplní a nie sú vyprážané. Ak chcete, aby sa zabránilo kalórií a pritom mať zdravé jedlo každý deň, ryža papierové obaly sú skvelý spôsob, ako to urobiť. Chutia úžasné a dobre pracovať s rôznymi zeleninou a nízkokalorické proteínov.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...