Zdravie a wellness

Je olej z klinčeka účinnou náplasťou pre suchú zásuvku?

Je olej z klinčeka účinnou náplasťou pre suchú zásuvku?

Práve si si nechať zub extrahujú? Myslíte si, prebudiť sa uprostred noci s neznesiteľnú bolesť? Ak ste trpia akútnej bolesti spolu s zápach vychádzajúci z úst, to je celkom pravdepodobné, že ste sa stali obeťou suchú zásuvky.

Ale potom, nebojte sa, ako je klinčekový olej môže skutočne vyliečiť Váš zdravotný stav. Zaujíma vás, ako na to? Čítajte ďalej sa dozvedieť viac.

Suchý Socket - Prehľad

Niektoré problémy so zubami a podmienky môže ukázať ako veľmi bolestivé, a komplikácie sa môžu vyvinúť, ktoré opúšťajú pacientmi, ktorí hľadajú rýchlu úľavu. Jeden taký príklad je suché zásuvka. Keď sa dostanete vytrhnúť zub, najmä na stoličku, existuje riziko suchého zásuvky tvarovania. V priemere 5 percent z tých, ktorí si ich zuby extrahuje dostala do tejto situácie. Dobrá vec je, že sú k dispozícii na liečbu tohto bolestivý stav opravné prostriedky, vrátane niektorých prírodných.

load...

Ako sa Suchý Socket Form?

Potom, čo sa získava jeden z vašich zubov, krvná zrazenina sa vyvíja u päty zuba či zásuvky. Postupne kostného tkaniva a ďasien rozvíjať a naplniť zásuvku. Krvná zrazenina dostane odplavené prirodzene. Keď sa dostane krvná zrazenina, vytlačený predčasne, suché zásuvka nastaví v bode (1). Surové kosti dostane vystavené a výsledkom môže byť neznesiteľná bolesť. Táto bolesť sa môže rozšíriť až do ucha a čeľusť rovnako. Ľudia, ktorí trpia neho ťažké hovoriť, spať alebo robiť niečo doslova.

Spôsoby, ako zaobchádzať Suché Socket

Najviac opatrný, čo môžete urobiť po tom, čo cíti príznaky suchej zásuvky po extrakcii zuba je na návšteve svojho zubára. Ten môže vykonávať chirurgické zákroky, predpísať lieky proti bolesti a vykonať potrebné ponúknuť úľavu od bolesti. Avšak, voľnopredajné lieky nemusí stačiť na zmiernenie bolesti spôsobenej suchú zásuvky. Mnoho obetí sa sťažujú, ako sa dostať žiadnu úľavu to ani po silnej OTC lieky proti bolesti. Môžete doplniť liečbu rozhodli pre prírodné prostriedky, ako je hřebíčkového oleja (2).

Obvykle zubár sa pokúsi vyprázdnenie zásuvky tak, aby zvyšné trosky sa vymaže. Zubný lekár môže tiež požiadať anestetikami otupiť bolesť a potom zabaliť zásuvku s liekmi naplnené obliekania. Ako to je, niektorí zubári Obväz s hřebíčkového oleja, takže riziko bakteriálnej kontaminácie na minimum.

load...

]

Prečo Opt U Clove Oil na liečbu suchého zásuvky?

Známy ako prírodný liek proti bolesti, klinčekový olej bol používaný od staroveku na liečbu rôzne problémy so zubami a zmiernenie bolesti. To má antiseptické a analgetické vlastnosti (3). Korenie, často používa ako prísada pre pridanie chuť do rôznych pokrmov, môže pomôcť zmierniť bolesti spôsobené suchú zásuvky. Olej z klinčekov, je silná v chuti a vôni. To môže zabiť bakteriálnej kontaminácii vnútri úst a prispieť k zníženiu bolesti spôsobenej zápalom. Klinčekový olej je k dispozícii vo väčšine zdravotných obchodoch a môžete si tiež kúpiť on-line v dnešnej dobe.

[Prečítajte si: Ako používať klinčekový olej na liečbu akné?

Ako používať klinčekový olej pre suchú Socket liečbu?

Keď si uvedomíte, že máte suchú zásuvku udržujte oblasť pokrytú lekárske gázy. Ak je bolesť zhoršuje, navštívte svojho zubného lekára. Dokáže utesniť dieru tak, aby surové nervy nedostane vystavené potraviny alebo čokoľvek ľahko. Môžete hovoriť s zubára o vhodnosti použitia klinčekový olej zmierniť bolesť a pomáhať hojenie.

Ako to je, tmel nezostáva po dlhú dobu v zásuvke. Ak sa dostane uvoľnil alebo vyjde, platí trochu klinčekový olej priamo na zásuvke. To môže vytvoriť ostrý pocit, hoci. Môžete si zvoliť, aby sa kvapkadlo aplikovať klinčekový olej na zásuvke. Dávajte pozor, aby ste nepoužili príliš veľa ropy, ako to môže štiepať žuvačku alebo jazyk.

Môžete tiež požiadať zubára pre utesnenie s inou medikáciu rozchodu po nanesení oleja. Samozrejme, môžete použiť lieky proti bolesti, aby tú bolesť za prijateľnej úrovni, ale zdržať samoliečba. Používajte len tie liek proti bolesti lieky schválené zubára pre trvalý zotavenie. Nájdete tu aj niektoré lieky proti bolesti s hřebíčkového oleja ako prísada. Avšak, ich použitie neprináša rovnaké výsledky, ako si získať po použití čistý hřebíčkového oleja.

Tipy pre prevenciu suché Socket

Suché zásuvka môže byť veľmi bolestivý stav a obnova cez noc nie je možné ani pri použití hřebíčkového oleja. Tak, to je lepšie, keď sa naučíte tipy, aby ju udržali na uzde.

  • Po extrakcii zuba, nie medikované meradlo čoskoro zbaviť. To môže v skutočnosti zničiť krvné zrazeniny a zvýšiť riziko suchého zásuvky (4).
  • Je tiež veľmi dôležité, aby vnútro úst čo najčistejšie poštou extrakcii zuba. Je prirodzené, že nebudete môcť žuť tvrdé potraviny a lekár môže odporučiť, aby ste užívali len tekutiny, polievky po dobu niekoľkých dní.
  • Môžete použiť medikovanej ústnu vodu, aby dutiny bez bakteriálnej kontaminácie rovnako. Čistenie zubov nie je možné a môže sa pomaly opláchnuť z hľadiska bezpečnosti. Môžete tiež kombinovať niekoľko kvapiek hřebíčkového oleja v teplej vode a použiť ju ako prírodné antibakteriálne oplachovanie k vyčisteniu zásuvku a ústa.
  • Môžete tiež starostlivo masírujte žuvačku s bavlny namočený v hřebíčkového oleja na odstránenie baktérií a redukujú zápaly.
  • Je pochopiteľné, že sa rozhodnete pre celkové zubné očistu pred získaním zub odtrhol sa znížilo riziko nastavenie suchého zásuvka. Lekár bude upratovať zubný kameň, takže riziko akejkoľvek trosiek dostať do zásuvky po extrakcii zuba sa zníži.

Bezpečnostné opatrenia pri použití klinčekový olej pre suché Socket Relief

Kým účinnosť hřebíčkového oleja na zmiernenie bolesti zubov a liečenie zápalu nie je spochybňovaná, mali by ste postupovať opatrne pri použití ju liečiť suché socket.

  1. Vzhľadom k tomu, klinček silica má silnú vôňu a chuť, možno zistíte, že nevhodné pre priame použitie vo vnútri úst. Niektorí ľudia majú pocit pálenia a bodavý pocit po použití neriedeného čistého klinčekový olej na ďasná. Riedi sa s dopravcom ropy a ponorte vatový tampón do zmesi pre aplikáciu na pätici.
  2. Kým klinček olej ponúka rýchlu úľavu od bolesti zubov, mali by ste mať realistické očakávania. Niekedy môže byť tiež nutné použiť voľne predajné lieky proti bolesti spolu s aplikáciou klinčekov olej na ďasná. Liečenie môže takclove oleja suché Sock týždeň alebo viac. Tí, ktorí trpia cukrovkou môže dokonca trvať dlhšie liečiť zo stavu.
  3. Ak ste alergickí na éterické oleje, niektoré nežiaduce účinky, ako sú miestne vyrážky môže vyvinúť po použití hřebíčkového oleja. V takýchto prípadoch budete musieť prestať používať oleje. Avšak, tieto alergie sú pomerne vzácne.
  4. Klinčekový olej má zlúčeninu zvanú eugenol, ktorý je známy zasahovať do prirodzeného procesu zrážania krvi v ľudskom tele (5). Takže, keď sa zotavil zo suchého zásuvky a operácia je naplánovaný krátko, to je rozumné, že sa pokúsite ďalšie prírodné prostriedky pre zmiernenie bolesti a hojenie.

Nemusíte sa zvíjať bolesťou a nepohodlie, po extrakcii zuba. S klinčekový olej, môžete ponúknuť adieu všetky problémy so zubami! Skúste to ešte dnes!

Tiež, povedz nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie.

load...