Zdravie a wellness

Je olej ťahanie efektívne pre chudnutie?

Je olej ťahanie efektívne pre chudnutie?

Ste unavení, že sa snaží rôzne chudnutie diéta plány, ale nemal žiadny úspech? Prečo nie dať olej ťahom vyskúšať? Čo je skvelé na tom je, že prichádza s radom zdravotných výhod rovnako. Ak ste už nevedeli, olej ťahom je starobylá Ajurvédske prax, ktorá je známe, že lieči širokú škálu chorôb a chorôb (1). To je populárno známy ako veľký domáci liek na zdravie ústnej dutiny. To nielen udržuje vaše zuby biele, ale aj ničí baktérie a obmedzuje zápal.

Na tomto liste, by ste chceli vedieť, ako olej ťahom vám pomôže schudnúť? Potom si musíte prečítať tento príspevok.

Metóda Oil Vytiahnutie:

Olej ťahanie je nekomplikovaný postup. Tu sú kroky, ktoré musíte dodržiavať:

 • Po prvé, vziať lyžicu akéhokoľvek oleja podľa vlastného výberu a svišťanie okolo úst po dobu 15 až 20 minút. Čím dlhšie to urobíte, tým účinnejšie je.
 • Keď je čas pre zastavenie, bude olej mať pěnovitou mliečna.
 • Vypľuť olej úplne. Dbajte na to, aby prehĺtať aj malé množstvo.
 • Vypláchnite ústa dôkladne teplou vodou a potom čistiť zuby.

Olej ťahanie by mala byť vždy vykonaná ako prvá vec po ránu, než si čistíte zuby alebo jesť ani piť nič. Zatiaľ čo vy svišťanie olej okolo úst, nečistoty budú odstránené z vášho zubov a ďasien, čo znamená, že olej obsahuje baktérie, hlien, hnis a škodlivé toxíny. To je dôvod, prečo je dôležité, aby nedošlo k požitiu oleja. Robiť olej ťahá až 3x denne na lačno pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

load...

Oleje Použitie:

V Ázii, mnoho ľudí používa sezamový olej, ale môže byť tiež použitá celá rada rôznych olejov. Možno využitie sezamového oleja je obhajované v Ázii, pretože jeho popularita ako liečivý olej. Tento olej je známe, že má prospešné protizápalové a antivírusové vlastnosti. Podľa odborníkov, akýkoľvek rastlinný olej môže byť použitý, a odporúčajú používať olej, ktorý je mierne ochutený, ako je kokosový olej. Mnoho ľudí hovorí, že oni používali olivový olej, slnečnicový olej, mandľový olej a kokosový olej a získal pozoruhodných výsledkov (2).

Výhody Oil Vytiahnutie:

Podľa odborníkov na zdravotníctvo, olej ťahom vám ponúka širokú škálu zdravotných výhod. Zabraňuje:

 • Astma
 • Bronchitída
 • Ekzém
 • Vredy
 • Pečene a ochorenie pľúc
 • Krvné ochorenie
 • Črevné ťažkosti
 • Ženskej poruchy
 • Zápal ďasien a dutiny
 • Ochorenie srdca
 • Artritída
 • Ochorenie obličiek
 • Fibromyalgia a ďalšie autoimunitné ochorenia

Predpokladá sa, že toxíny sú čerpané z krvi cez sliznice úst, keď ťahanie oleja sa vykonáva pravidelne a správne. Olej ťahanie môže pomôcť pri detoxikácii tela a bojuje baktérie a baktérie, ktoré spôsobujú zubný kaz a ochorenia ďasien.

load...

Olej Ťahanie na chudnutie:

Hoci nie je tam žiadny vedecký dôkaz, že ropné ťahanie prispieva k chudnutiu, existujú ľudia, ktorí tvrdia, že boli schopní zbaviť nechcené libier pomocou tejto domácu liečbu. Predpokladá sa, že olej ťahom pomáha ľuďom znížiť nadváhu, pretože hrá úlohu pri detoxikácii organizmu. Keď je telo bez toxínov, parazitov a iných nežiaducich látok, bude správne fungovať, a to zase vedie k strate nadbytočných libier.

Pečeň je životne dôležitý orgán, ktorý má vplyv na ostatné orgány v tele. Je to jeden z orgánov, ktoré sa podieľa na odstránenie toxínov z tela (3). Mnoho toxíny sú absorbované do tela ústami z potravinárskych prísad, lieky, sladidlá, a zo splodín v dôsledku znečistenia ovzdušia, atď. To má nepriaznivý vplyv na rôznych orgánoch, ako sú pečeň musia pracovať cez čas na odstránenie týchto toxínov. Podľa odborníkov sa pečeň, ktorá je preťažená parazitov, toxíny a nečistoty byť schopný spaľovať tuk efektívne. Ako viete, že pečeň je orgán zodpovedný za spaľovanie tukov v tele (4). Pomáha pri regulácii metabolizmu tukov a čerpanie z tuku z tela tenkého čreva. To je dôvod, prečo udržiavať pečeň pri jeho prácu čo najlepšie, je dôležité. Ako olej ťahom odstráni všetky škodlivé a nežiaduce toxíny a parazitmi, udržuje pečeň funguje optimálne a pomáha jej spaľovať tuk v efektívnym spôsobom. Ústa plná huby, baktérie, vírusy, rovnako ako celý rad ďalších parazitov, a ťahanie oleja, budete môcť efektívne a účinne eliminovať. To zase ťaží pečeň nesmierne ako prax oleja ťahom znižuje jeho vyťaženie. To nemusí pracovať rovnako tvrdo na odstránenie škodlivých organizmov a látok z tela. To zase pomáha iných orgánov v tele a tiež podporuje chudnutie.

Kokosový olej Pre Oil Vytiahnutie:

Podľa mnohých odborníkov, olej ťahom na chudnutie funguje najlepšie, keď sa vykonáva s kokosovým olejom (5). Mnoho ľudí tiež odkazovať tento olej s ostatnými pre tento domácu liečbu. Tento olej má jemnú chuť v porovnaní s inými olejmi, ktoré sa používajú. Oleje, ktoré majú smelé chuť majú tendenciu, aby si ľudia skrátiť ich vyťahovanie ropy relácií, čo je neefektívne pri odstraňovaní toxínov a parazitmi, rovnako ako podporu chudnutia. Kokosový olej je tiež lepšie pre tých, ktorí s citlivým žalúdkom, pretože jeho chuť je nepravdepodobné, aby sa ich žalúdky zapnúť alebo aby sa cítili zle.

Má Oil Vytiahnutie aby ste schudnúť?

Je ťažké zistiť, či olej ťahanie skutočne pomôže stratiť tie nechcené libier. Ako už bolo spomenuté, nie je tam žiadny klinický dôkaz o tom, že to robí. Avšak, mnoho ľudí tvrdí, že majú zbaviť kíl pomocou tejto domácu liečbu. Kombinácia vyváženej stravy, pravidelné cvičenie a olej ťahom by skutočne mohlo na pomoc pri chudnutí. Ako ste sa sústrediť na udržanie vaše pečeň zdravé a fungujúce optimálne, bude schopný spaľovať viac tuku v tele, čo vám umožní schudnúť a získať štíhle.

Olej ťahanie tiež zvyšuje vaše energetickej hladiny. To znamená, že budete mať možnosť vykonávať efektívnejšie počas tréningu zasadnutí. To na oplátku vám pomôže pri ubúdanie libier, ktoré nechcete. Budete mať tiež možnosť udržať si ideálnu váhu, akonáhle ste dosiahli svoj cieľ hmotnosti.

Ako viete, zdravá pečeň stimuluje metabolizmus tukov v tele (6). Olej ťahanie hrá úlohu v udržiavaní tohto životne dôležitého orgánu zdravý, čo znamená, že úbytok hmotnosti je posilnený. Spoliehať len na tento ajurvédskej praxe nemusí pomôcť pri chudnutí, ale to môže byť významným faktorom. Je to stojí za to vyskúšať.

Ďalšie výhody Oil Vytiahnutie:

Dlhodobá prax oleja ťažného má rad ďalších výhod Okrem liečenie a prevenciu chorôb a ochorení (7). Medzi ďalšie výhody, ktoré poskytuje, sú nasledujúce:

 • Zlepšenie kvality spánku
 • Zníženie príznakov PMS a reguláciu menštruačného cyklu
 • Zlepšil zdravotný stav kože
 • Prevencia alergií
 • Redukuje zápal v tele
 • Prevencia zlého dychu, plaku, krvácanie z ďasien a iné ústnej zdravotných problémov

Ako môžete vidieť, olej ťahom je zdraviu prospešné. To Ajurvédske liečby je ten, ktorý by ste mali každý deň cvičiť. Ak tak urobíte, môžete sa uistite, že vaše cesty do ordinácie sú menej časté, čo vám umožní ušetriť peniaze. Je to jednoduché a ľahké proces, ktorý vyžaduje iba 20 minút svojho času.

Pre ťahanie oleja, vždy sa uistite, že si vyberiete nespracované, organické a za studena lisovaný olej. Tie fungujú najlepšie, a majú prirodzené vlastnosti, ktoré robia je zdraviu prospešné. Experimentovať s rôznymi olejmi, aby bolo možné zistiť, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Akonáhle ste našli ten správny olej, môžete pokračovať a cvičiť olej ťahom a získať všetky jeho úžasné výhody.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...