Zdravie a wellness

Je ocetový jablkový ocot (Seb Ka Sirka) bezpečný počas tehotenstva

Je ocetový jablkový ocot (Seb Ka Sirka) bezpečný počas tehotenstva

Ak ste do štádia tehotenstva, potom by ste mali byť zamieňaná o celom rade potravín. A jeden z nich bude jablčný ocot. Zaujíma vás, či ACV je dobré aj pre vás v priebehu tehotenstva? Ste váhajú ju konzumovať, pretože sa obáva, či to bude mať vplyv na vás a čo je najdôležitejšie, vaše dieťa? Ak áno, potom by ste mali okamžite čítať tento post a dostať všetko jasné.

Tak, to je bezpečné, aby sa jablčný ocot v priebehu tehotenstva? Prečítajte si o tom informovaný!

Jablčný ocot - Krátky:

Jablčný ocot hrá významnú úlohu už od dávnych dní v udržanie zdravia people.It sa používa už mnoho rokov na liečbu kožných ochorení a osteoarthritis.Moreover, pretože jeho mnohých výhod, je vhodné pre tehotné ženy, a to je Vezmite na vedomie, že v priebehu tehotenstva žena by mala konzumovať jablčného octu na dennej báze pre mať zdravé dieťa.

load...

Pasterizácia eliminuje škodlivé baktérie:

Jablčný ocot sa získava drvením jablká a potom je kvasiť. Získaný alkohol v tomto procese sa zmení na kyselinu octovú. Po prevzdušnenie, tento výrobok je pripravený na predaj. V mnohých prípadoch, konečný produkt je pasterizované. Pasterizácia odstráni škodlivé baktérie, ako je E. Cole, (1). Je lepšie konzumovať pasterizované ocot v tehotenstve z bezpečnostných dôvodov, keď nepasterizované ocot je tiež k dispozícii na predaj na trhoch.

Nepasterizované výrobky je potrebné sa vyhnúť:

Tieto škodlivé baktérie prítomné v nepasterizovaného octu môže spôsobiť vedľajšie účinky na matku a dieťa. Potravín nesie ochorenie môže niekedy viesť k vážnym zdravotným rizikám pre matku, ako je pôrod komplikácií alebo potratov. Dieťa sa môže vyskytnúť vážne zdravotné problémy po narodení rovnako. Niekedy to môže znížiť vplyv liekov na lekársky predpis. Z tohto dôvodu je lepšie poradiť so svojím lekárom pred konzumácii nepasterizovaného jablčného octu.

Výhody jablčný ocot počas tehotenstva:

Jablčný ocot ponúka niekoľko výhod, ak sú konzumované v priebehu tehotenstva. Nižšie sú uvedené niektoré z nich!

load...

1. Oslobodenie od rannej nevoľnosti:

To vám dáva úľavu od rannej nevoľnosti, ktoré sa obvykle každá žena musí čeliť v jej prvom trimestri.

2. Dobré nápoje počas tehotenstva:

Slúži ako dobrý nápoj, a to najmä v období baženie, pretože pomáha pri neutralizácii hladinu glukózy v krvi.

3. Zabraňuje UTI:

Infekcia močových ciest je veľmi časté v tehotenstve. Jablčný ocot je plná enzýmov a mnoho užitočných minerálov, ktoré obmedzujú rast baktérií spôsobujúcich infekcie močových ciest. Zdravotné experti radia brať dve polievkové lyžice jablčného octu v pohári vody dvakrát denne pre liečbu UTI.

4. Znižuje Pálenie záhy Príznaky:

Ženy často pocit pálenia záhy počas 1. Alebo 2. Trimestri. Dôvodom je, že rastúci plod vyvíja tlak na zažívacom trakte matky. Jablčný ocot neutralizuje kyslé potraviny poskytujúce úľavu. Jednu polievkovú lyžicu ňom miešajú v šálke vody, ak sú konzumované v dobe pálenie záhy, môže sa budete cítiť pohodlne.

5. Bezpečnejšie pre zúčtovanie nozdrami počas tehotenstva:

Sinus alebo blokované nosovej dierky sú opäť obyčajný počas tehotenstva, ktoré môžu obmedziť spánok tehotných žien. Jedna lyžička jablčného octu po zmiešaní v teplej pohári vody je účinný liek pre sinus.

6. Obmedzuje akné Problém:

Používa sa na liečbu akné alebo iné kožné problémy, často spôsobené hormonálnymi zmenami v priebehu tehotenstva.

7. Znižuje opuch:

Počas tehotenstva, ruky a nohy dostať opuchnuté vo väčšine prípadov. Ak si trieť jablčného octu na ne, môže dôjsť k zníženiu opuchu.

8. Reguluje obeh:

Tehotné ženy sa často stretávajú s problémami spojené s kŕčovými žilami. ACV robí cirkulácie ľahko a znižuje opuchy žíl. Premiešame s pravidelným predpísaným mlieko a pravidelne platí pre zlepšenie stavu.

Jablčný ocot by mal byť používaný len po konzultácii s opatrovateľa, najmä ak ste alergickí na nápoje a nápoje. Viete o akejkoľvek inej spôsoby jablčného octu môžu využívať tehotné ženy? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...