Zdravie a wellness

Je mliečny tuk Cod Effective Cure for Acne?

Je mliečny tuk Cod Effective Cure for Acne?

Ste na pozore pre prírodný liek na akné, ktorý vlastne funguje? Stáva sa vám často prísť na tanečných párty a stretnutiach, pretože nechcete, aby sa vysmieval? Worry nie viac! Máme len liek pre vás, ktorá prinesie späť svoje stratené sebavedomie!

Jedná sa o olej z tresčej pečene hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Potom už stačí len čítajte ďalej!

Akné - Prehľad

Niekoľko fyzikálne podmienky ovplyvňujú takmer každého, a spôsobujú väčšie nepríjemnosti a nepohodlie, skôr než vážnu hrozbu pre zdravie. Akné je stav, ktorý spadá do tejto kategórie. Rozhliadnite sa okolo seba a nájdete ľudí zo všetkých oblastí života dostať postihnutých nej - bez ohľadu na typ pleti.

load...

Pre väčšinu ľudí, je to súčasť dospievania a dospievania. Avšak, pre dospelých akné útek nie je neslýchané jeden. Akné nepredstavuje vážnu ujmu na zdraví alebo kožu, ale ovplyvňuje váš vzhľad a následne aj úrovne spoľahlivosti. Pre dospievajúce to môže byť zdrojom rozpakov občas. Našťastie existuje celý rad možností liečby k dispozícii.

Príčiny akné

Predtým, než ste sa dozvedeli o dostupných a účinných spôsobov liečby akné, poznávanie príčin je nutná. Všeobecne platí, že akné tvorba je vyvolaná týmito tromi faktormi:

  • Nadmerná produkcia mazu v telese (1) (väčšinou spôsobené hormonálna nadmiera)
  • Odumreté bunky ležiace na povrchu kože a upchatiu pórov
  • Bakteriálna kontaminácia na koži

Akné sa môže objaviť v rôznych formách - vrátane čiernej bodky, pupienky, a cystickej akné (2). Posledný z nich môže byť veľmi bolestivé. Všetky formy akné trvať nejaký čas ustupovať, a ak je poškriabaniu, výsledkom by mohlo byť jazva na kožu. Zatiaľ čo väčšina akné bude mať vplyv na vašu tvár a krk, iné časti tela, ako sú ruky a hrudník môžu tiež dostať postihnutých akné breakout.

load...

Prečo Opt U prírodných akné Procedúry

Pre mnoho ľudí, rýchla úľava od akné je jednou z priorít, alebo nemajú čas na prípravu rastlinných extraktov. To vysvetľuje, prečo oni ponáhľajú, aby chemik obchodov a kúpiť voľnopredajné prostriedky proti akné a riešenia. Najväčšou nevýhodou týchto hotových akné riešenia, ktoré prichádzajú do formy gélu, krému alebo masti, je, že obsahujú agresívne chemické látky. Niektorí ľudia môžu nájsť rýchlu úľavu od uplatňovania týchto, ale nie každý dostane také šťastie. Ľudia s citlivou pokožkou dostať zhoršiť akné alebo sušenie kože po aplikácii týchto riešení. Je rozumné hľadáte prírodné prostriedky pre akné, ako je napríklad olej z tresčej pečene.

Je olej z tresčej pečene dobré pre liečbu akné?

Olej z tresčej pečene, ako je zrejmé z jeho názvu, je vyrobený z pečene treska a obsahuje celý rad živín považované za prospešné pre ľudské zdravie. To bolo použité od vekov pre rad zdravotných potrieb a posilnenie imunity. Olej z tresčej pečene sa užívať vnútorne vo forme kapsúl väčšina ľudí.

Zložky v rybí tuk môže pomôcť v boji proti akné a jeho elimináciu.

1. Vitamín A

Olej z tresčej pečene obsahuje veľké množstvo vitamínu A (3). Tento vitamín obsahuje zložku s názvom kyselina retinová, ktorý podporuje zdravie buniek. Vitamín A hrá významnú úlohu pri obnove buniek. Pomáha nové kožné bunky nahradiť tie poškodené. To pomáha pri odstraňovaní jaziev po akné a škvrny z povrchu kože. To tiež znižuje veľkosť mazových žliaz. Zníženie produkcie mazu môže viesť k riadeniu akné vypuknutia do istej miery. Tak, množstvo mazu k dispozícii upchávajú póry kože a zmiešame s baktérie znižuje. Vitamínu A v olej z tresčej pečene funguje lepšie ako syntetické vitamínových doplnkov.

2. Vitamín D

Olej z tresčej pečene obsahuje vitamín D v reálne množstvo. Štúdia zverejnená v roku 2007 v Journal of Experimental Dermatology odhalili výhody ponúkané tohto vitamínu pre ľudskej kože (4). Vitamín D má anti-comedogenic a antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu byť užitočné pre obete akné. To bojuje proti voľným radikálom a zabraňuje poškodeniu pokožky. Štúdie preukázali, tento vitamín môže signalizovať buniek mazových žliaz a znižuje tvorbu kožného mazu.

3. Omega - 3 mastné kyseliny

The Omega - 3 mastných kyselín, ako je DHA a EPA nájdený v rybí tuk sú ideálne pre boj s akné. Tieto zdravé mastné kyseliny pomáhajú pri kontrole kožné zápaly. Tak, olej z treščej pečene môže byť obzvlášť užitočná v bojovať cystickej akné. Vzhľadom k tomu, Omega - 3 mastné kyseliny pôsobia ako prírodný protizápalová činidlá (5), sa ušetrení rizikom vedľajších účinkov.

Rýchlejšie Fading jaziev po akné

Použitie olej z tresčej pečene nielen pomáha pri odstraňovaní akné z kože, ale tiež pomáha pri odstraňovaní jaziev. Najviac akné zanecháva škaredé a černasté jazva značky na koži, a tie, poškriabané robiť značky, ktoré sa už slabnúť. To môže byť veľmi nepríjemné a nepohodlné pre obete, najmä teenagerov, ktorí sú obvykle vedomí o ich vzhľad.

Vzhľadom k tomu, vitamín A v tejto olej podporuje regeneráciu kožných buniek, nájdete na akné jazvy blednutiu rýchlejšie, než je obvyklé (6). Avšak, mali by ste mať realistické očakávania o tom. Pričom v olej z tresčej pečene pre jaziev po akné vám nedáva okamžité výsledky. Všeobecne platí, že počas jedného mesiaca alebo tak, budete cítiť rozdiel.

Voľba správneho olej z tresčej pečene pre liečbu akné

Ako si vybrať najlepší olej z tresčej pečene pre akné? Aj keď nájdete veľa značiek a predajne olej z tresčej pečene na trhu, nie všetky z nich sú rovnako vhodné pre liečbu akné. Musíte si vybrať variantu aptest. Existujú v zásade dva typy olej z tresčej pečene, ktoré si môžete kúpiť, rafinovaný a fermentuje.

Rafinovaný variant je vyrobená varením mastných Treska tkaniva a ich následné spracovanie s chemickými látkami. Toto upresnenie Odrezať olej z mnohých jej životne dôležitých živín nakoniec. Niektorí výrobcovia preto pridať syntetické vitamíny oleja.

Fermentovaný verzia olej z tresčej pečene trvá oveľa dlhšie na výrobu, a nezahŕňa použitie chemikálií alebo bieliacich činidiel. Pri tomto spôsobe sa extrahujú pečeň treska sa nechá kvasiť v sudoch s určitou morskou vodou, a po dobu niekoľkých mesiacov, je ponechaný bez zmeny. To má za následok produkciu oleja z tresčej pečene vo svojej prírodnej forme bez chemických presakujúcej. Preto, kvasené olej z tresčej pečene zachováva väčšinu výhod. Je teda vhodnejšie pre liečbu akné a ďalších kožných problémov. Stojí to relatívne viac ako rafinované varianty, ale výhody sú stojí za to teší.

Používanie olej z tresčej pečene na akné odstránenie

Tu sa tresčej pečene olej buď v kvapalných alebo gélových kapsúl. Oboje je možné užívať vnútorne. Však musí byť v chlade v kvapalnej forme oleja. V prípade, že ste prehltnúť kvapalnej forme, hovoriť s lekárom poznať správne dávkovanie pre vás. Pri nákupe olejové kapsule alebo kvapaliny, pozrite sa na štítok pre počet látok v nej. Niektorí ľudia, ktorí nemajú radi silnú chuť a vôňu oleja z tresčej pečene rozhodnú pre lokálnu aplikáciu na akné odstránenie. Je možné prijímať olej s medom alebo jablkovou omáčkou, ak neznesie silnú príchuť.

Čo je potrebné Kontrola Pri použití olej z tresčej pečene

Môžete vziať olej z tresčej pečene pre liečbu akné a iných zdravotníckych potrieb, ale niekoľko vecí, ktoré je potrebné kontrolovať, aby sa zabránilo zdravotných strasti:

  1. Príjem niektorých variantov olej z tresčej pečene môže viesť k vedľajším účinkom, ako sú bolesti hlavy, zápach z úst a podráždenie žalúdka. Tie sú spôsobené pri použití rafinované variantu oleja. Prepnutie do fermentovaného varianty rybí tuk obvykle rieši takéto reakcie. Ak budete mať olej v správnom dávkovaní, vedľajšie účinky majú tendenciu byť menšie a nevyžadujú lekársku starostlivosť ako takej.
  2. Tí, ktorí používajú lieky na ochorenia, ako je cukrovka, vysoký krvný tlak a poruchy obličiek by mala tieto oleje až po rozhovore s lekárom. Vitamín A je schopná interagovať s niektorými týmito liekmi. To isté platí, ak sú obvykle alergickí na rybí tuk.
  3. Predložený v olej z tresčej pečene vitamínu A môže pomáhať v boji proti akné, ale musíte dávať pozor na príliš vysoké konzumácii. Hustota vitamínu A v tomto oleji je veľmi vysoká. Tak, s treščej pečene olej vo vyšších dávkach, môže mať za následok nadmerné vitamínu A absorpciu, čo môže viesť k zdravotným problémom. Ako to je, môžete tiež získať vitamín A z celej rady potravín, ktoré jete. To môže byť obzvlášť škodlivé pre ženy, ktoré navrhli. Dokonca aj pre ostatných, riziko toxicity vitamínu A nemožno vylúčiť ani.
  4. Niektorí ľudia skutočne čeliť zhoršenie prejavov akné po nástupe rybí tuk. Toto je väčšinou spôsobené syntetický vitamín A a vitamín D3, ktoré sú pridané do oleja niektorými výrobcami. Opäť platí, že prechod na rafinované varianty oleja môže byť užitočné.
  5. Niektoré varianty olej z tresčej pečene môže byť kontaminovaná ortuťou a PCB. Príjem PCB a ortuti môžu vydláždiť cestu k rôznym zdravotným rizikám, ako dieťa s otázkami narodenia a rakoviny, tvrdia, že zdravotné odborníci. Treska môže absorbovať ortuť, rovnako ako iné morské ryby, a nie všetky spoločnosti postarať očistiť toxíny počas výrobného procesu. Pozrite sa na kontaminujúcich bez olejov a starostlivo čítať etikety pri nákupe, aby sa na bezpečnejšie strane. To nutne neznamená, by ste mali kúpiť najdrahšie variant olej z tresčej pečene nie sú k dispozícii.

Pred zakúpením produktu si môžete prečítať online hodnotenie variantov olej z tresčej pečene. Interakciu s dietitians a lekári na tému môže byť užitočný. Ako uvedomelý ťah, kúpiť kapsule alebo formu oleja v malom množstve prvýkrát. Pokiaľ je olej prinesie požadovaný výsledok pre odstránenie akné, môže sa používať aj naďalej.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...