Zdravie a wellness

Je kokosový olej účinnou náplasťou na liečbu Candidy?

Je kokosový olej účinnou náplasťou na liečbu Candidy?

Vedeli ste, že kokosový olej je najlepší prírodný liek na liečbu infekčného kvasinky Candida podobne? Ak ste trpia plesňové infekcie spôsobené týmto kvasiniek, potom kokosový olej je to, čo by ste mali vziať. To preto, že z nádhernej liečivé vlastnosti kokosový olej obsahuje.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o kokosovom oleji a Candida? Čítajte ďalej.

Candida - Prehľad

Candida je rod kvasiniek, ktorý je zodpovedný za rôznych infekčných chorôb, ako je kandidóza. Kvasinky žije v ústach, čreva a pošvy a je veľmi potrebné pre naše telo. Pomáha pri trávení a vstrebávaní živín. To je nájdené v oboch mužov a žien. V normálnych prípadoch, nevyvoláva žiadnu reakciu. Ale keď to rastie mimo kontrolu, tieto drobné organizmy prenikajú do krvného obehu, uvoľnenie toxických vedľajších produktov do vášho tela a tým spôsobuje mnoho zdravotných problémov. Vaginálne Candida infekcie je veľmi časté u žien, a tam je mylná predstava, že sa jedná iba o ženský problém. Iné formy candida infekcie zahŕňajú plesňovú podráždenie pokožky a mykózy nôh infekciu.

load...

Kokosový olej

Kokosový olej je vyrobený z kokosového tela a je tiež nazývaný Kopra olej. To je veľmi prospešné. Predpokladá sa, že kokosový olej môže chrániť vlasy pred poškodením, pôsobí ako zvlhčovač, a funguje ako ochranu proti slnečnému žiareniu. Mastných kyselín prítomných v kokosovom oleji môže posilniť funkcie mozgu u pacientov s Alzheimerovou chorobou. Kokosový olej sa javí ako veľmi účinné pre zníženie brušný tuk, ktorý podá v brušnej dutiny.

Nehľadiac na to, že môže byť použitý ako odstraňovač make-upu, peeling, balzam na pery i ako telový peeling. Čistý kokosový olej môže byť tiež použitá, keď máte bolesť ucha. To môže byť tiež použitá na liečbu bradavíc a je najlepší liek, ktorý možno použiť interne aj externe.

Kokosový olej pre Candida

 1. Antimykotiká sa zvyčajne používajú pre kvasinkových infekcií báze, ale môžu byť veľmi ťažké na tele. Existujú rôzne prírodné prostriedky k dispozícii pre Candida infekcie, a medzi nimi kokosový olej, ktorý sedí na kuchynskej linke sa osvedčil ako najlepší liek. Pridanie kokosový olej do svojho jedálnička je jednoduchší a prirodzený spôsob, ako vyliečiť Candida.
 1. Kokosový olej obsahuje stredne dlhým reťazcom, mastné kyseliny, ako sú kyseliny kaprylovej, kyseliny kaprinovej a kyseliny laurovej, ktoré bojujú proti infekčným kvasiniek. Kyselina kaprylová sa používa v protiplesňových stravy a obnoví žalúdočnú kyslosť na normálnu úroveň. Kyseliny kaprinovej a kyseliny laurovej, sú antimikrobiálne a antifungálne a má silu k boju proti Candida a iných kvasinkových infekcií.
 1. Spolu s zabíjanie zlý droždie, kokosový olej chráni tiež priateľské baktérie.
 1. Kokosový olej sa skladá z troch hlavných mastných kyselín, ktoré sú užitočné pri regulácii Candida. Sú to kyselina kaprylová, kyselina kaprinový, kyselina laurová a. Tieto mastné kyseliny nájdené v oleji sú veľmi účinné a zabíjať škodlivé kvasinky, vírusy a baktérie. Prídavok kokosového oleja do svojho jedálnička pomáha obnoviť a udržovať zdravé črevné prostredie.
 1. Kokosový olej obklopuje mŕtve kvasinky a vylúči ho z tela. Tým sa zabráni živé Candida od kŕmenie na mŕtve Candida naďalej množiť.
 1. Kokosový olej môže byť pridaná do ovocie jedlo alebo krémov, ale aj do cesta pri pečení.

Môžete tiež nahradiť iné oleje vo svojom každodennom živote s kokosovým olejom. Niekedy môže byť nepríjemné reakcie nazývané ako symptómy detox, a to najmä ak ste nikdy nemal kokosový olej predtým. Detoxikačné príznaky nie sú vedľajšie účinky kokosového oleja, ale reakcia v tele, keď príliš veľa droždia je zabitý, a vaše telo ju nemôže zvládnuť. Takže, skúste to v menšom množstve, a potom zvýšiť množstvo.

load...

Ako užívať kokosový olej Candida? Môžete začať s 1 - 2 polievkové lyžice kokosového oleja v dopoludňajších hodinách. Ak nechcete nájsť žiadne die-off príznaky alebo symptómy detox, skúste zvýšiť túto sumu postupne až 5 lyžíc za deň v rozdelených dávkach. Ak máte hnačka alebo zápcha, potom znížiť množstvo príjmu kokosového oleja.

Príjem z kokosového oleja tiež pomáha chrániť proti plesňovým infekciám kože vrátane toho pásový opar a mykózy nôh. Akonáhle začnete užívať kokosový olej, nebudete potrebovať žiadnu inú liečbu. Olej dostane dobre vstrebáva do pokožky a chráni pokožku pred všetkými druhmi hubové infekcie kože.

Pre veľmi tvrdohlavý kvasinkových infekcií, môžete skúsiť použiť kokosový olej zmiešaný s trochou čerstvo drveným cesnakom.

Príčiny kandidózy

Existuje niekoľko dôvodov, v dôsledku čoho je rast zvyšuje Candida kvasiniek v ľudskom tele. Oni sú:

 • Jesť stravu s vysokým obsahom rafinovaných sacharidov a cukru
 • Piť nadmerné množstvo alkoholu v pravidelných intervaloch
 • Použitie perorálnej antikoncepcie
 • Príjem strava s vysokým obsahom fermentovaných potravín, ako sú nakladané uhorky
 • Stresujúce životný štýl
 • Použitie antibiotík, ktoré zabili príliš veľa dobrých baktérií v čreve

Príznaky kandidózy

 • Zažívacie problémy, ako je nadúvanie, plyn, kŕče, striedavo hnačka so zápchou
 • Nervové problémy, ako je ospalosť, depresia a abnormálne únavy
 • Kožné problémy, ako je akné, infekcia nechtov, nadmerné potenie
 • Infekcie urogenitálneho traktu, ako je chronická análny svrbenie u mužov, vaginálne infekcie a tak ďalej

Candida Diéta

Je tiež zistilo, že v nadväznosti na nízky obsah cukru a nízky obsah sacharidov a nízky kvasinkovú stravu po určitú dobu, spolu s prídavkom kokosového oleja do svojho jedálnička môže byť veľmi užitočné.

Tiež, vrátane potravín, ako je ovocie, zelenina, strukoviny, vlákninu bohaté potraviny pomáha zvýšiť dobré baktérie v tele, čím sa udržuje v kondícii a zdravý.

Už ste niekedy používa kokosový olej Candida? Ešte povedzte nám, ako sa vám páčil tento príspevok. Môžete vyjadriť v poli nižšie.

load...