Zdravie a wellness

Je kokosový olej prospešný pre malé deti?

Je kokosový olej prospešný pre malé deti?

Viete o tom jednej zložky, ktoré môžu urobiť život vášho dieťaťa zdravšie a šťastnejšie? A čo keď jedna zložka je najčastejšie z nich, a napriek tomu väčšina z nás si nie sú vedomí svojich výhod?

Bojíte sa o ekzému, zápalu a suché škvrny na koži vášho dieťaťa? Každá matka chce, aby dieťa byť zdravý a fit. Avšak, kožné infekcie, ako je ekzém majú vplyv dojčiat a detí, čo spôsobuje podráždenie a zápal.

Zaujíma vás, čo to je? No, to je pokorný kokosový olej!

V tomto príspevku sa zaoberáme všetko, čo potrebujete vedieť, ako kokosový olej môžu využiť vaše dieťa! Nemôže sa dočkať, až prečítať, čo? Choďte do toho!

load...

Prečo Kokosový olej pre vaše dieťa

Okrem toho, že veľmi cenovo dostupné, kokosový olej je nabitý antifungálne, antivírusové a antibakteriálne vlastnosti (v dôsledku prítomnosti kyseliny laurovej). Takisto je známe, že v boji proti infekciám a posilnenie imunitného systému. Prítomnosť vitamínu E zabezpečuje, že vaše dieťa má hladkú a hydratovanú pleť. Môžete si byť istí, že pleť vášho dieťaťa bude mäkká, pružná a hydratovaná po celú dobu!

Vlasy Výhody

Kokosový olej je elixír pre všetky typy vlasov. Ľudia, ktorí používajú kokosový olej pravidelne majú Jemné, čierne vlasy, odovzdané generáciami. Už ste niekedy používa kokosový olej pre bábätko vlasy? Masírovať svoje dieťa vlasov s kokosovým olejom zožne nasledujúce výhody:

1. Stimulácia rastu vlasov 2. Hydratovaná lesklý vlasy 3. Žiadne vysušenie vo vlasoch alebo pokožke hlavy 4. Ochrana pred vší a iných infekcií pokožky hlavy

load...

Ak chcete získať maximálny úžitok, zahrejte olej málo a potom jemne vmasírujte do pokožky hlavy vášho dieťaťa.

Kožné Výhody

Nič sa dá vaše dieťa kože zdravé a ružový lesk ako kokosový olej. Olej je veľmi prospešné pre kožu a má trvalé následky. Výhody kokosového oleja na detskú pokožku patria:

1. Soft, hydratovaná pleť

Kokosový olej je jedným z najlepších prírodných hydratačných a dokáže divy, ak vaše dieťa má suchú alebo popraskanú pokožku. Vymeniť svoje dieťa krém s kokosovým olejom a uvidíte ten rozdiel.

2. No More Vyrážky

Kokosový olej je dobrou náhradou za zaparenín krémy. Len DAB trochu kokosový olej na postihnutú oblasť a pozerať sa na vyrážky zmizne!

3. Zbaviť akné

Vzhľadom k svojej dezinfekčné a antimikrobiálne vlastnosti, kokosový olej pomáha bojovať proti bolestivé akné na pokožke vášho dieťaťa, ktoré by mohli spôsobiť nepohodlie pre dieťa.

4. Lieči Burns

V prípade popálenín, stačí aplikovať kokosový olej na postihnutú oblasť. Pravidelné užívanie bude hojiť popáleniny a znížiť šance na zjazveniu.

5. Lieči modriny

Aplikácia kokosového oleja na rezné rany a modriny na koži vášho dieťaťa poskytne okamžitú úľavu a podporu hojenia.

6. Zachádza Ekzém

Najlepšie možnosťou je skúsiť prírodné prostriedky, ako je kokosový olej, ktoré účinne lieči toto ochorenie kože. Keď rany ekzém otvárajú, ktoré spôsobujú veľké bolesti a svrbenie. U detí, ochorenia dochádza väčšinou na predlaktí, krk, líca, a nohy (1). Liečivé vlastnosti kokosového oleja liečiť poškodenú kožu prirodzene, bez toho by to vyvolalo nejaké vedľajšie účinky.

Prečo je kokosový olej tak účinné pri liečbe ekzém?

Nižšie uvedené vlastnosti odhaliť, prečo kokosový olej bol skutočne používa na liečbu chronickej a pravidelný ekzému u detí a dospelých:

 • Kokosový olej obsahuje antimikrobiálne, antifungálne, antibakteriálne, a antioxidačné vlastnosti, ktoré upokojujú svrbenie kože a zníženie zápalu ekzémy (2).
 • Obohatené vitamínmi, kokosový olej tiež obsahuje živiny, ako sú kyselina laurová, kyselina kaprylová, vitamíny K, E a kyseliny kaprinovej, ktoré vyživujú pokožku a znižujú odlupovanie a svrbenie.
 • Keď sa pokožka dostane jeho výživu, šírenie ďalšie nákazy je obmedzená, rany hoja, a porušenú kožu opravený.
 • Kyselina laurová nájsť v kokosovom oleji je vzácna tuk, ktorý je tiež prítomný v materskom mlieku matky. Telo prevedie tento kyseliny do zloženého monolaurin, ktorý je vysoko toxický pre huby, vírusy, baktérie, a ďalšie typy. Kokosový olej znižuje zápal a reguluje správnu funkciu imunitného systému.
 • Triglyceridy so stredným reťazcom (GCT) a so stredne dlhým reťazcom mastné kyseliny (MCFA) prítomných v kokosovom oleji obnovenie ochrannej vrstvy pokožky čo je mäkká.
 • Okrem toho je čistenie a peniace vlastnosti oleja vyživujú a zvláčňujú pokožku (3). Preniká a zvlhčuje pokožku a chráni ju pred voľnými radikálmi a ekologické škody.
 • Použitie kokosový olej pre dieťa ekzém dáva okamžitú úľavu od svrbenia (4).

Ako používať kokosový olej na ekzém u detí?

 1. DAB niekoľko kvapiek kokosového oleja na vatovým tampónom a jemne aplikovať na postihnuté časti tela.
 1. Môžete votrite olej v dlani a aplikovať ju jemne na lícach a náručí svoje dieťa. Však byť istí, že budete mať malé množstvo naraz, pretože dieťa môže dostať narušený, alebo strach, keď sa náhle pokrylo svoje zranené časti s množstvom olejom. Tak sa do toho trochu pomaly.
 1. Majte na pravidelné nanášanie oleja, aspoň trikrát denne.
 1. Aby bolo zaistené, že vaše dieťa dostáva všetky dôležité živiny vnútorne rovnako, môžete pridať pár kvapiek kokosového oleja do svojho denného jedla (iba vtedy, keď začal na pevné látky), takže účinok je lepší.
 1. Majte plán pre použitie kokosového oleja tak, že infekcia je v zárodku, než sa zárodky začať znovu šíriť.
 1. Uplatňovanie kokosový olej v noci je veľmi prospešné. S dieťaťom spí, olej dostane dostatok času preniknúť do kožných buniek hojenie je zvnútra.
 1. Dokonca aj závažné príznaky ekzém môžu byť liečené s pravidelnou aplikáciou kokosového oleja.
 1. Pridanie 2 lyžice každý vitamínu E a rozmarínu oleja, 4 až 5 lyžice kokosového oleja môžu zvýšiť opravy účinok a zabezpečiť rýchlejšie zotavenie.

Zdravotné výhody

Zdravotné prínosy kokosového oleja sú neporovnateľný. Či už sú používané pri varení alebo aplikované externe, bude kokosový olej poskytnúť svoje dieťa s výkonnými zdravotných výhod.

1. Zvýšenie imunitný systém Vášho dieťaťa

Vzhľadom k svojej antimikrobiálne vlastnosti, kokosový olej je veľmi užitočná v boji proti mikrobiálnej infekcií a chrípkou. To je preto, že kyselina laurová nájsť v kokosovom oleji môže preraziť ochranných plášťov vírusov.

2. Liečbe nevoľnosti

Žalúdočná nevoľnosť a nevoľnosť sú časté ochorenie, ktoré majú vplyv na deti. Masírovanie kokosový olej na predlaktí a vnútorné zápästia poskytne úľavu pre Vaše dieťa.

3. Hryzenie Relief

Hryzenie môže byť časovo testovania oboch detí a matiek. Môžete urobiť tentoraz menej mučivé pre svoje dieťa trením nejaký kokosový olej na hryzenie hračky a cumlíky. To bude určite upokojiť svoje dieťa.

4. Nursing

Matky môžu pridať kokosový olej do ich stravy odovzdať zdravotných výhod pre svoje deti. Je tiež známe, že zvyšuje produkciu mlieka.

Výber správneho oleja

Kokosový olej je dodávaný v dvoch formách - rafinovaný a extra panenského. Kým rafinovaný kokosový olej je vhodný pre vonkajšie použitie, by mali byť len extra panenský kokosový olej používaný pre varenie, atď. Uistite sa, že si prečítať etiketu starostlivo pred kúpou.

Takže predstaviť svoje dieťa do magickej výhody kokosového oleja a uvidíte, ako rastie do zdravého jedinca! Viete o ďalších spôsobov kokosový olej môžu využívať deti? Ešte s nami podelíte v komentároch!

load...