Zdravie a wellness

Je kokosová voda vhodná na chudnutie?

Je kokosová voda vhodná na chudnutie?

Nie je nič lepšie, ako kokosová voda na chudnutie a rehydratácia (1). Balíčky s živinami, bude to silný a prirodzený úbytok hmotnosti nápoj uhasiť smäd v horúcom letnom dni, alebo po starostlivom tréningu zasadnutí, bez toho aby nadúvanie vás. Takže, ak naozaj chcete schudnúť zdravý spôsob, znižovanie ekologickej záťaže a piť platidla kokosová voda aspoň raz denne.

Kokosový orech je tropické ovocie. Kokosová voda je tekutý endosperm našiel v stredu kokosových orechov. Jedná sa o mierne zakalená tekutina, ktorá chutí sladké a slané. A len pre poriadok, je to tiež veľmi dobré pre vašu pokožku a vlasy.

Kokosová voda Chudnutie Fakty

 1. Nutričné ​​výhody
 2. Ako sa kokosová voda pomôcť pri chudnutí?
 3. Kedy pitie kokosová voda?
 4. Užitočné tipy
 5. Pozor

1. Nutričné ​​výhody

Aj keď budeme diskutovať o tom, ako kokosová voda na chudnutie je skvelý spôsob, ako zostať zdravý, je veľmi dôležité si uvedomiť, že budete musieť rozhodnúť pre zelenú kokosová voda pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Vyhli kokosové mlieko, ktoré je k dispozícii z zrelého kokosu. Kokosové mlieko je vysoko kalorické nápoje. To by mohlo dať opačný výsledok, a to najmä ak sú zamerané na preliatie svojej kíl.

load...

Poďme sa pozrieť na základné nutričné ​​hodnoty kokosová voda.

 • Vlákno

Len jeden šálka kokosová voda obsahuje 3 g vlákniny v ňom. Táto suma je pozoruhodne vysoká v porovnaní s inými nápojmi. Voda, colu, sóda, a iné podobné nápoje neobsahujú toľko vlákno ako kokosová voda. Vláknina neobsahuje žiadne kalórie a pomáha pri spomalení vstrebávanie potravy cez tráviaci systém.

Toto, podľa poradia, pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi. V rovnakej dobe sa vlákno v kokosovom vode pomáha v prevencii chute, cukor bodce a pády. Moderný výskum preukázal, že vláknina urýchľuje priechod potravy v hrubom čreve, čo pomáha pri odstraňovaní odpadových vôd z tela oveľa ľahšie.

load...
 • Draslík

Draslík je hlavnou zložkou kokosového vody. Obsahuje viac draslíka (300mg v šálke) než banánu, ktorý je ďalším bohatým zdrojom tejto živiny. Draslík je vynikajúca elektrolyt, ktorá premieňa potravu na energiu. Okrem toho, draslíka tiež pomáha pri budovaní a posilňovaní svalov v tele. Určite ste počuli, že svaly spaľovať viac kalórií v porovnaní s tukom.

 • Proteín

Získate 2 gm proteínu z šálky kokosová voda. Proteín je hlavnou potláča chuť do jedla, ktorý vám pomôže konzumovať nižší kalórií, keď sa zameriavajú na chudnutie rýchlo. Mnoho ľudí na misii redukcia hmotnosti držať s vysokým obsahom bielkovín stravy z tohto dôvodu. Byť s vysokým obsahom bielkovín, kokosová voda je vynikajúcou voľbou, aby sa.

 • Vitamín C

Odborníci na výživu často odporúčajú pridať kokosová voda do svojho jedálnička grafu, pretože je bohatým zdrojom vitamínu C. Môžete získať 10% svojho denného požadovaného príspevku antioxidantov a vitamínu C z pohára samotného kokosová voda. Vitamín C, ako štúdie ukazujú, je pre výrobu hormón karnitín, ktorý pomáha pri plnení energiu priamo do buniek.

 • Enzýmy

Niektoré enzýmy, ako sú katalázy, peroxidázy, dehydrogenázy, amyláza, RNA polymerázou, a fosfatázy sú prítomné v kokosovom vode. Tieto enzýmy pomáhajú správne fungovanie systémov tráviacich a metabolických.

Späť na obsah

2. Ako sa kokosová voda pomôcť pri chudnutí?

Možno sa čudujete, prečo sa odporúča, kokosová voda a nie niečo iné pre zníženie telesnej hmotnosti. Je pravda, že ste mohli nájsť mnoho potravín, ktoré vám pomôžu zostať fit a znížiť kalórie zostať fit. V prípade kokosová voda, získate niekoľko výhod z jednej šálky nápoja.

Tu sú dôvody, prečo pitnej kokosová voda, ktoré vám pomôžu schudnúť.

(I) nízky obsah kalórií

Šálka ​​kokosu ponúka len 46 kalórií, okrem niekoľkých základných živín. To je dobrá voľba, keď v porovnaní s balených nápojov a dokonca aj voda. Zabalené nápoje obsahujú pridaný cukor a chuť, ktorá vám bude priberať na váhe. Voda, na druhej strane, je bez prirodzených elektrolytov, ktoré kokosová voda obsahuje. Tento nízkokalorický nápoj prírodný vás udrží hydratované a tiež vám pomôže schudnúť tým, že spotrebuje menej kalórií.

(Ii) Zvyšuje metabolizmus

Ľudia s nízkou metabolizmu riskujú, že sa stanú obézni skôr či neskôr. Ak máte nízku rýchlosť metabolizmu, bez ohľadu na to, ako menej ješ, pribúdajú na váhe. Kokosová voda pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu, a tým vám pomôže bojovať s obezitou. To zlepšuje trávenie a vstrebávanie potravy a kanálov vyrobenej energie pre vykonávanie rôznych voľní a mimovoľné úlohy.

(Iii) znižuje hladinu cholesterolu

Vysoké množstvo zlého cholesterolu (LDL) v krvi môže upchať vaše tepny tým, že sa ukladá na stenách tepien. To bude brániť plynulý prietok krvi, čo môže ukázať ako fatálne. Bolo vedecky dokázané, že kokosová voda, v skutočnosti znižuje hladinu cholesterolu (2). Kokosová voda prevádza zlého cholesterolu na žlčové kyseliny, ktorý je potom vylučovaná von.

(Iv) Zlepšuje citlivosti na inzulín

Kokosová voda obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú upratovať reaktívne formy kyslíka (ROS). Tieto reaktívne formy kyslíka sú hlavným dôvodom pre mnoho chorôb, porúch a starnutia. Bolo zistené, že kokosová voda pomáha znižovať ROS, čo zase zlepšuje citlivosť na inzulín (3). Keď vaše telo je citlivé na inzulín, budete menej náchylné na priberanie na váhe alebo sa stane diabetik.

(V) Vytvorí svalovej

Kokosová voda pomáha budovať svalovej. Je to nízkokalorický nápoj a pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a zvýšiť rýchlosť metabolizmu, čo má za následok menšiu hromadenie tuku v tele. Už uložený tuk zvykne ako zdroj energie. Takže všetko, čo zostáva, je sval.

(Vi) Podporuje funkciu štítnej žľazy

Keď štítna žľaza neprodukuje dostatočné množstvo hormónov, rýchlosť metabolizmu je pomalý. Kokosová voda pomáha štítnej žľazy, aby správne fungovať, čím normalizuje metabolizmus.

(VII) udržuje vaše telo hydratované

Kokosová voda je bohatá na výživu a prináša vám hydratovaná. Po vypití vody z výberového kokosu, máte tendenciu pocit sýtosti, a v dôsledku toho, že sa necítite hladní po dobu aspoň jednej hodiny. Budete tiež necíti túžbu Munch na nezdravé potraviny ako jedinečnú kombináciu soli a cukru v kokosová voda uspokoja vaše chuťové poháriky.

To sú dôvody, prečo sa odporúča kokosové vody Prednosti Váhové loss.This tekutej stravy pre každého, kto je na špeciálnu diétu, aby v boji proti obezite.

Späť na obsah

3. Kedy pitie kokosová voda

 • Po cvičení
 • Skoro ráno s trochou vápna
 • Obed alebo post-obed
 • Po náročnom pracovnom dni

Späť na obsah

4. Užitočné tipy

 • Snažte sa piť prírodné, čerstvo rezané súťažných kokos.
 • Neskladujte ho na dobu dlhšiu ako jeden deň.
 • Pridať čerstvé ovocie do kokosová voda, aby bolo mimoriadne výživné.
 • Nepridávajte cukor alebo umelé sladidlá.
 • Výpisy kokosová voda je výhodnejšie pre zníženie hmotnosti v porovnaní s vodou od tých zrelých.
 • Ak nemáte radi jedia tenkú vrstvu súťažných kokos, aplikovať na kožu.

Späť na obsah

5. Pozor

Pitnej kokosová voda viac ako raz alebo dvakrát denne môže viesť k zvýšeniu hladiny cukru v krvi. Vysoký príjem cukru bude k ničomu, ak chcete schudnúť. Kokosová voda tiež obsahuje asi 0,5 g nasýtených tukov na šálku. Nasýtené tuky sú zlé tuky a povedie k nárastu telesnej hmotnosti. Môžu tiež vás náchylné na ochorenia srdca alebo mŕtvicu. Tiež sa vyhnite pitie balenej kokosová voda.

Prínosy pre zdravie kokosová voda sú obrovské. Pravidelne pitie vám pomôže udržať veľa zdravotných problémov v šachu. Vzhľadom k tomu, čistí váš systém zvnútra, budete mať zdravšie kožu a lesk. Takže myslíte, že dvakrát nabudúce vyzdvihnúť balený džús zo supermarketu.

Späť na obsah

Dajte nám vedieť, či pitie kokosová voda vám dala požadované výsledky tým, že komentuje do poľa nižšie. Na zdravie dobré zdravie!

load...