Zdravie a wellness

Je Earl Grey čaj účinný pri chudnutí?

Je Earl Grey čaj účinný pri chudnutí?

Máte vo zvyku čaj pravidelne? Potom je čas, aby ste začali brať Earl Grey čaj, ktorý je dodávaný s množstvom mnohých zdravotných výhod, a je dobré pre chudnutie rovnako.

Záujem dozvedieť sa viac? Čítajte ďalej!

Earl Grey Tea - Krátky:

Tento lahodný anglický čaj dostal svoje meno podľa britského premiéra, James Earl Grey. Je to jeden z najznámejších čajov na svete, a to najmä vzhľadom na jeho výraznú chuť a arómu. Listy Earl Grey čaju sú zmiešané s bergamot, aby jej svoju jedinečnú chuť. To je v súčasnej dobe používa na celom svete ako spôsob, ako schudnúť, okrem získania veľké množstvo zdravotných výhod.

load...

Ako sa Earl Grey Tea pomôcť pri chudnutí?

Podľa výskumu na univerzite v Taliansku, citrusový extrakt, ktorý dáva Earl Grey svoju výraznú chuť by mohlo hrať dôležitú úlohu pri chudnutí. Tento extrakt je odvodený od bergamotu, čo je druh pomaranča, ktorá sa nachádza v Stredomorí. Bergamot obsahuje prírodné látky, ktoré pomáhajú pri zvyšovaní metabolizmu a bráni vstrebávaniu cholesterolu v žalúdku.

Keď pijete čaj Earl Grey, kalórií vo vašom tele sú presvetlená bergamotu. Pomáha pri ich poškodí do energie pre svaly. Veľké percento ostatný odpad je prepustený cez prirodzený proces metabolizmu.

Earl Grey je čierny čaj, ktorý stimuluje proces spaľovania tukov. Môžete tiež použiť ju ako súčasť svojho čistiace diétu, ako sa zbaviť škodlivých toxínov z tela. Pitie tohto čaju v pravidelných intervaloch je skvelý spôsob, ako schudnúť, aby bolo nutné prijať drastické opatrenia, ako sú havárie diéty a iných výstrelok stravy. Je úplne prirodzené a prichádza s mnohými živín a vlastnosti, ktoré vám nepreberné množstvo zdravotných výhod.

load...

Podľa výskumov, pitie 2 až 4 šálky Earl Grey čaju denne vám pomôže schudnúť a zlepšiť svoje zdravie v mnohých ohľadoch. Je však nutné mať na pamäti, že ak sa snažíte schudnúť, je potrebné čaj užívať bez mlieka alebo cukru. Ich pridanie porazí len účel spaľovanie kalórií. Vzhľadom k tomu, citrus je to, čo pomáha zlepšiť metabolizmus a počtu spálených kalórií, pridajte trochou čerstvou citrónovou šťavou miesto.

Ďalšie výhody Earl Grey Tea:

Ako už bolo spomenuté, Earl Grey čaj, okrem úbytku hmotnosti, poskytuje celý rad ďalších výhod pre svoje zdravie. Tieto výhody zahŕňajú:

  1. To vás chráni pred mŕtvice, srdcové choroby apod
  2. Zabraňuje tiež rôzne typy rakoviny, vrátane rakoviny pľúc, pažeráka, pankreasu, hrubého čreva, močového mechúra a ústa rakoviny.
  3. Výskum ukázal, že to môže pomôcť pri zvyšovaní HDL cholesterolu a LDL bloky.
  4. To unclogs priechodov vo svojich tepnách, čím dôjde k zlepšeniu ich funkcie.
  5. To podporuje zdravie ústnej dutiny tým, že bráni a zmiernenie rastu baktérií, ktoré produkujú kyseliny, ktoré spôsobujú poškodenie zubnej skloviny.
  6. Posilňuje energetickej hladiny prirodzene, bez toho, aby toľko kofeínu dostanete od kávy.
  7. Pomáha pri trávení a udržuje nevoľnosť, koliky a iné príznaky poruchy trávenia ďaleko.
  8. Pomáha pri regulácii hladiny cukru v krvi.
  9. Bergamot v Earl Grey čaj je vraj pomáhajú pri liečbe horúčky a zlepšenie imunitného systému (1).
  10. To má antidepresívne a antioxidačné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre telo i myseľ.

Ak hľadáte pre prirodzený, ale efektívny spôsob, ako schudnúť, nie je lepšia voľba ako Earl Grey čaju. Môžete piť kedykoľvek počas dňa, a ďalšou výhodou tohto čaju je, že môžete urobiť celý rad lahodných nápojov s ním. Ak chcete schudnúť a využívať svoje telo, popíjať niekoľko šálok čaju Earl Grey každý deň a vychutnať si jeho nádhernú a upokojujúce chuť!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...