Zdravie a wellness

Je Bitter Gourd Juice Dobré pre chudnutie?

Je Bitter Gourd Juice Dobré pre chudnutie?

Chcete zhodiť pár kalórií z vášho tela? Chcú štíhly a fit postavu? Ale nemajú čas cvičiť? No, rozčuľovať, že nie! Existuje niekoľko spôsobov, ako na rozdiel od ísť do posilňovne, ktoré vám pomôžu schudnúť. V skutočnosti sme naznačujú, že je vždy múdre jesť zdravé myšlienky, ktoré pracujú na svojom tele zvnútra. Pitie horkej tekvica šťavy je jedným z takýchto zdravá voľba vám pomôže schudnúť bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

V nižšie uvedenom článku, sme sa ponoriť hlboko do toho, ako horké tekvica šťavy a chudnutie sú vzájomne prepojené a ako konzumovať tejto zeleniny.

Bitter Tekvica - rýchly prehľad:

Bitter tekvica, ako je rastlinný je všeobecne známe, má iný názov rovnako. V niektorých častiach sveta, je nazývaný horký melón. Rastlinný je zelenej farby, ale príliš zrelá horká tekvica je žltej farby.

load...

Poďme rýchlo vysledovať históriu zeleniny. To bolo kultivované kmene z amazonského dažďového pralesa. A neskôr chov rozšíril do Ázie, Južnej Ameriky, Afriky a Karibiku. Vzhľadom k tomu, že bol najprv kultivovaný, horká tekvica sa používa pre potraviny a rovnako ako liek.

Čo robí Bitter Tekvica Šťava Užitočné pre chudnutie?

Ako už názov napovedá, horká tekvica je horkú chuť. Táto zelenina obsahuje látky, ktoré znižujú a udržiavať hladinu krvného cukru v tele. To tiež chráni vaše telo absorbovať ďalšie cukor. Nehľadiac na to, horká tekvica zvyšuje počet beta buniek v pankrease. Tieto bunky sa podieľajú na vylučovať inzulín. V prípade, že hladina inzulínu stúpa vysoký, hladina cukru v krvi znižuje. To nakoniec vedie k strate hmotnosti.

Recepty horkého tekvica šťavy na chudnutie:

Tu je niekoľko horkých tekvica recepty môžete urobiť doma:

Ovocie a zelenina Mix:

Čo potrebuješ:

 • 1 horká tekvica
 • 2 palice zeleru
 • 2 - 3 jablká
 • 1 uhorka
 • 1 olúpaný citrón

Ako sa pripraviť:

 1. Potom sa horké tekvica. Rozseká ju na dve polovice, s dlhou cestou. Teraz, vydlabať všetky semená v zelenine.
 2. Chop ďalšie ovocie a zeleninu. Blend je spolu s horkej tekvica v mixéri.
 3. Ak zistíte, šťavu príliš horký, môžete pridať viac ovocia do jeho prípravy.
 4. Môžete tiež pridať ďalšie ovocie a zeleninu podľa vlastného výberu.

Iba Bitter tekvica:

Pozrite sa na tento horký tekvica šťavu recept na chudnutie, v ktorom horká tekvica je jedinou zložkou, čo potrebujete!

load...

Ako sa pripraviť:

 1. Potom sa horké tekvica a sňať svoju kôru. Uistite sa, že budete mať z jeho kôry nie sa škrabkou, ale s nožom. Umyť zeleninu pod studenou vodou. Položte horká tekvica na doske a plátok je na stred.
 2. Potom, čo ho krájať, vydlabať biele mäso a semená zeleniny.
 3. Rez horké tekvica na malé kúsky a odplavuje ich do misy plnej vody. Nechať ju máčať asi tridsať minút.
 4. Pridajte ½ lyžičky soli do vody obsiahnutej misy alebo ½ lyžičky citrónovej šťavy.
 5. Pridať horký tekvica do odšťavovača. Do neho môžete pridať tiež citrónovou alebo jablkový džús, aby horkosť zostúpi. Ak ste príliš obávať horkú chuť šťavy, môžete ísť ďalej dopredu a pridať trochu medu a čierneho korenia.
 6. Blend je v odšťavovači.

Váš zdravý šťava je pripravený. Ale použijete sitko odfiltrovať kúskov zeleniny. V poslednom kroku uložiť šťavu v chladničke za takmer 1 až 2 hodiny. Teraz všetko, čo musíte urobiť, je - piť šťavu a dostať sa bližšie k chudnutiu.

Už ste niekedy skúšali horká tekvica šťavu na chudnutie? Dúfame, že tento článok vám pomôže, aby sa spustil vašu zdravú výživu rúbať pár kalórií z vášho tela. Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...