Zdravie a wellness

Je Banana Stem Juice efektívna pre obličkové kamene a chudnutie?

Je Banana Stem Juice efektívna pre obličkové kamene a chudnutie?

Ste trpia obličkovými kameňmi? Alebo ste na hľadá spôsoby, ako schudnúť? Potom ste na správnom mieste!

Všetci vieme, že banán koktail je tá najväčšia vec, ktorá sa mohlo stať banánu, ale vedeli ste, že banán stonka šťava môže byť len strata hmotnosti liek ste hľadali?

Hoci nie magický liek, výskum ukazuje, že banán stonka má určité vlastnosti, ktoré z neho dobrý chudnutie jedlo robia. Nielen, že sa tiež zistilo, banán stonka šťava, aby sa zabránilo obličkových kameňov.

load...

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Prosím čítajte!

Banán Kmeňové Výhody a nutričné ​​fakty:

Existujú rôzne dôležité živiny obsiahnuté v banáne stonky. Ak chcete získať zodpovedajúce predstavu o výživovej hodnote banánového stonky, možno vyzdvihnúť nasledujúce skutočnosti:

 1. Všetky časti banánu sú jedlé. V tropických krajinách ako je India a Thajska, a to nielen ovocie, ale stonku a kvet sú tiež nejedol.
 2. Banán stonka je botanicky nie je driek ale stopku. To stonka rastie natoľko silné, aby podporovali celý banán rastlinu. Kým vonkajšie vrstvy sa odloží, vnútro tejto páčky tvorí vláknitý a jedlé potravinu. To má ostrý textúru a jemnú chuť, často používané v pikantnej karí alebo vyprážané občerstvenia.
 3. Banány driek obsahuje dostatočné množstvo vlákniny, ktorá môže zabrániť zápcha a vredu v dlhodobom horizonte.
 4. Banán obsahuje množstvo draslíka a vitamínu B6. Tieto živiny pomáhajú pri zachovaní svalovej hmoty a zvýšenie produkcie hemoglobínu a inzulínu. To je dôvod, prečo je banán stonku odporúča anemický a diabetikov.

Banana Stem Juice na chudnutie:

Váhový úbytok pracuje na veľmi základné rovnice pomocou nahor alebo spaľovanie väčšieho množstva kalórií, než si vziať. Samozrejme, že to, čo jete je veľký rozdiel to, a tak robí cvičenie.

load...

Ako už bolo spomenuté, banán stonka šťava obsahuje veľké množstvo vlákniny. Táto zložka šťavy robí to tak dobré pre chudnutie, pretože to robí vám pocit sýtosti po dlhšiu dobu bez obalu v mnohých kalórií. Tu je niekoľko faktov o banán stonku šťava, možno budete chcieť vedieť:

 1. Banánové kmeňové vlákna sú tá časť banánovníka, že váš systém nemôže stráviť. Obsahuje typ vlákien, ktorá pomáha pri odstraňovaní tuku, na rozdiel od typu vlákna, ktorá znižuje hladinu cholesterolu.
 2. Vlákna v banánovej stonke šťave uistiť, že cukor a tuky uložené v bunkách sú veľmi pomaly uvoľňuje do krvného obehu. To vám zaistí stabilnú rýchlosť dodávok energie. Ak športujete, bude tento stály prívod energie udržať si omladený po dlhú dobu a tiež pomôcť pri chudnutí.
 3. Ako banán stonka šťava má nízky obsah kalórií, môžete mať dostatok, bez konzumovať prebytočné kalórie.
 4. Odporúčaná denná dávka vlákniny je 25 gramov, ale ak budete konzumovať 20 až 40 gramov vlákniny za deň, budete schopní schudnúť ľahšie.

Banana Stem šťavu pre obličkových kameňov:

To bolo uvedené v Ayurveda, staroveký indický liečivého textom, že banán stonka šťava je dobré pre odovzdávanie alebo rozpúšťanie obličkových kameňov. Avšak teraz existujú vedecké dôkazy v jej prospech. Banán stonka šťava má močopudné vlastnosti a znižuje veľkosť obličkových kameňov.

V experimente vykonaného vedci, tridsať krysy boli rozdelené do piatich skupín, z ktorých jedna skupina bola riadená, druhá skupina bola vyvolaná hyperoxalúriou s glykolát sodný, tretia skupina dostala banán kmeňových extrakt zatiaľ čo štvrtá skupina dostala ako sodný glykolát a banán stonku extrakt dohromady. V piatej skupiny, glykolát sodný bol uvedený ako prvý nasledovaný banán kmeňa extraktu.

Analýza moču na ďalších 24 hodín, určených z rôznych úrovní fosforu, oxalát, kyseliny glykolovej a kyseliny glyoxylovej preukázané, že banán stonka extrakt liečbe pacientov s obličkovými kameňmi (1). Bolo tiež zistené, banán stonka extrakt vytvoriť významné zmeny v množstve týchto minerálov v tkanive pečene (2). Takže, banán stonka šťava tiež môže pomôcť liečiť žlčové kamene.

Making chutné nápoj s Banánová Stem Juice:

Banán stonka šťava nie je presne chutí lahodné ovocné šťavy. To môže mať nevýraznú alebo kyslú chuť s horkou pachuť. Ak chcete vytvoriť krásny nápoj z banánov kmeňových šťavy, môžete použiť niektorý z nasledujúcich receptov:

1. Banana Stem Juice cmar

Potrebuješ:

 • Pol šálky nasekanej banán stonku
 • Jedna šálka cmar
 • Pol lyžičky cukru alebo umelé sladidlo
 • Štipka škorice

Metóda:

 1. Namočiť banán stonku v cmaru cez noc v chladničke.
 2. V dopoludňajších hodinách, pridáme škoricu a cukor a zmes do hustého chvenia.

2. Banana Stem Easy Juice:

Potrebuješ:

 • Jedna šálka banán stonku
 • Cukor podľa potreby
 • Pol vápno
 • Soľ
 • Jeden šálka vody

Metóda:

 1. Namočiť banán stonku do vody po dobu jednej hodiny, aby ho zmäkčiť.
 2. Blend ju do mixéra.
 3. Použitie veľmi jemné sito, oddeľujú vlákna zo šťavy.
 4. Získate bledé, ľahko nažltlú šťavu. Vtlačiť šťavou z limetky.
 5. Pridajte cukor a štipku soli a dobre premiešajte.
 6. Podávajte chladené na letný deň.

3. Banana Stem A Jaljeera Soda:

Potrebuješ:

 • Banán stonka šťava
 • Obyčajný sóda
 • Cukor
 • Jaljeera prášok
 • Pol vápno

Metóda:

 1. Zmiešajte jaljeera prášku, cukru a šťavou z limetky.
 2. Pomaly vmiešame do banánového stonky šťavy a urobiť homogénnu zmes.
 3. Pomaly nalejte do sódovej vody.
 4. Slúžiť chladené alebo s ľadom.

4. Banana Stem A Apple Juice:

Potrebuješ:

 • Banán stonka nasekané
 • Jablkový džús
 • Cukor v prípade potreby

Metóda:

 1. Namočiť banán stonku do vody.
 2. Blend to v miešačke v impulzov.
 3. Kmeň s použitím jemného mesh sito.
 4. Zmiešajte v jablčným džúsom.
 5. Drop pár kociek ľadu.

5. Banana Stem Zavalitý kokteil:

Potrebuješ:

 • Banán stonka šťava
 • Jogurt
 • Umelé sladidlo
 • Nasekané mäsité ovocie ako mango

Metóda:

 1. Mash spoločne banánov kmeňových šťavu a manga.
 2. Pridajte jogurt a premiešame dobre.
 3. Pridajte sladidlo.
 4. Dovŕšiť s ovocím a podávame chladené.

Vyskúšať tento džús dnes a pomôcť sami dostať úľavu od obličkových kameňov a obezita! Tiež, povedzte nám, ako sa vám páčil tento príspevok. Komentovať v poli nižšie!

load...