Zdravie a wellness

Je ananás liečbou bolesti v krku?

Je ananás liečbou bolesti v krku?

Ste v núdzi prírodný liek na bolesť v krku? Existuje pomerne málo z nich, niektoré účinnejší ako ostatné. Jedným z najviac odporúčaných prírodnej liečby tohto problému je ananás. Áno, môže byť tento lahodný tropické ovocie, ktoré má toľko zdravotných výhod skoncovať s bolesťami v krku použité. Podľa nedávnej štúdie, čerstvej ananásovej šťavy je päťkrát účinnejší ako sirup proti kašľu pri potláčaní kašľa. Ak hľadáte pre prirodzený bolesť v krku liek, ísť na ananás.

Ako sa Pineapple pomôcť s bolesťou v krku?

Bromelain, enzým, ktorý je bohatý na ananás, má protizápalové vlastnosti, ktoré potieranie infekcie a zničenie baktérií (1). Pomáha tiež pri znižovaní podráždenie v zadnej časti jazyka a vo vašej hlasovej schránky. Pomáha pri upokojenie dýchacích ciest, ktoré sú podráždené. Tento výkonný enzým je tak prospešné, že dokonca bol schválený ako doplnok k liečbe opuch nosa a prínosových dutín a zápalu spôsobených chirurgickým zákrokom alebo poranením.

Ananás má tiež protivírusové a antibakteriálne vlastnosti. Keď pracujú spoločne, sú účinné v upokojujúce kašeľ tým, upokojenie dýchacích ciest v dýchacom systéme. Toto ovocie je tiež výborným zdrojom vitamínu C, ktorý pomáha pri podpore imunitného systému (2). Keď sa váš imunitný systém je silný, to drží čo najďalej proti kašľu a nachladnutiu, rovnako ako celý rad ďalších ochorení a ochorení.

load...

Ananásový džús pri bolestiach v krku:

Ananásový džús je vysoko efektívny v pomáhaní telo vyhnať hlienu a poskytuje úľavu pre bolesť v krku. Hrubé hlienu, ktorý tvrdošijne lipnú na svojich vedľajších nosových dutín alebo pľúc môže spôsobiť bolestivé infekcie, rovnako ako nekonečné kašľanie a kýchanie kŕče. V nedávnej štúdii, bolo zistené, že čerstvý ananás šťavy zmiešanej s korením, medom a soľou danej pacientom s tuberkulózou každý deň pomáhal pri rozpúšťaní hlienu v pľúcach.

Následný výskum ukázal, že surovej extrakty z tohto lahodného tropického ovocia by v porovnaní s over-the-counter sirupov proti kašľu zníženie slizničnej päťkrát rýchlejšie. Bolo tiež zistené, že pacienti sa zotavili 4,8krát rýchlejšie a oni zažili zníženie všetkých symptómov, ktoré prichádzajú s kašľom, vrátane hacking (3).

Recept na ananás bolesť v krku Odstránenie:

Ako ste sa dozvedel, ananásový džús je nádherne účinný prírodný prostriedok proti kašľu (4) a bolesť v krku. Môžete vykonať tento liek doma s niekoľkých jednoduchých surovín. Všetko čo potrebuješ je:

load...
  • Čerstvý ananásovej šťavy - 1 šálka
  • Čerstvej citrónovej šťavy - ¼ šálky
  • Zázvor - 1 3-palcový kus
  • Raw medu - 1 lyžica
  • Kajenské korenie - ½ lyžičky

Akonáhle budete mať všetky ingrediencie, spojiť ich všetky dohromady a zmes dobre. Vezmite ¼ šálky zmesi 2 až 3 krát denne. Pokračovať pitie, kým bolesť v krku je preč. Vždy sa uistite, že používate čerstvé ananásovej šťavy a nie sú konzervované výrobky. Spracované ananásovej šťavy neobsahuje bromelain a jej obsah živín je výrazne znížená v priebehu výrobného procesu (5). Oni sú tiež zvyčajne balené s cukrom a ďalšími zbytočnými a nezdravých zložiek.

Ak máte bolesti v krku, zabudnúť sirupov proti kašľu, spreje hrdlo a pastilky. Len aby si nejaké čerstvé ananásovej šťavy získať úľavu a zmiernenie bolesti. Ananásový džús, rovnako ako ovocie, je to skvelý liek na tento problém, ako to chutí lepšie ako sirupy a sprejov a neobsahuje aspartam ako toľko pastilky robiť. Vzhľadom k tomu, že je všetko prirodzené, získate aj rad ďalších zdravotných výhod rovnako, vrátane oslobodenia od zápcha, poruchy trávenia, artritída, atď.

Pri ďalšom spustení v krku bolieť, jesť čerstvý ananás alebo piť jeho džús. Budete sa cítiť lepšie v žiadnom momente, ako tento prírodný liek skutočne funguje. Existujú vedecké dôkazy, aby to dokázal!

load...