Zdravie a wellness

Jaggery: Ako vám pomôže schudnúť?

Jaggery: Ako vám pomôže schudnúť?

Jagger sa používa ako prírodné sladidlo v mnohých lahodných dezertov. Cez jeho nerafinovaný surový vzhľadu, nikto nemôže poprieť terapeutických výhod spojených s Jigger. Tento liečivý cukor bez prídavku chemických látok. Tak, to je vždy lepšie náhradou za biely cukor.

Jagger má rozlišovaciu zlatohnedú farbu, ktorá sa líši od svetla do tmy. Obsahuje sacharózu pre sladenie. To je obohatená o dobra bielkovín, vlákniny, minerálnych látok a kalórií. Vzhľadom k jeho príprave z cukrovej trstiny džús, to je celkom pikantné v jeho chuti. Aby sa tento prírodné sladidlo, cukrová trstina šťava sa varí, ochladí sa a potom sa vleje do nádoby za účelom kryštalizácie. S 50% sacharózy, 20% vlhkosti, 20% cukrov a živín, Jagger sa ukázal ako vynikajúci prostriedok pre chudnutie.

Jagger na chudnutie:

Je Jagger dobré pre chudnutie? Jagger uľahčuje trávenie potravy, pretože má vysoký obsah živín. V rovnakej dobe, to čistí krv a vyplavuje toxíny z tela. Tu je, ako Jagger pomáha pri chudnutí:

load...

1. Zadržiavanie vody In Body:

Jagger má sklad nevyhnutných minerálov vrátane draslíka. To pomáha kontrolovať zadržiavanie vody v tele. Ako taký, môžete spravovať vaše chudnutie režim pomerne účinne náročné Jagger na dennej báze.

2. Zlepšuje metabolizmus:

Vysoký obsah vitamínov a minerálnych látok v Jagger posilniť svoju schopnosť vyvolať chudnutie. Tieto živiny pomáhajú udržiavať rovnováhu elektrolytov a zlepšujú látkovú výmenu. Tak dobre tónovaný tela, patrí tento liečivý sladidlo do svojho jedálnička plánu.

Jagger recepty na chudnutie:

Teraz, keď ste si vedomí vlastností posadnutých Jagger na chudnutie, dajte nám zistiť spôsoby, ako zahrnúť do svojho jedálnička. Tu sú dva bežné Jagger receptov, ako si užiť svoju lahodnú a výživnú chuť:

load...

1. Jagger sladké Cukríky (Chikki):

Tento recept je vynikajúci pre využijú všetky výhody Jagger, a to najmä v zimnom období. Zloženie:

 • Stredne veľké gule Jigger
 • Niektoré lúpaných arašidov
 • Sezamové semienka
 • Ghí k rozmazaniu dosku

Ako sa pripraviť:

 1. Pražiť sezamové semienka na panvici a necháme ju vychladnúť.
 2. Ohrievať Jagger loptu na strednom plameni v nepriľnavé panvici. Bude to trvať len 2 minúty pre tavenie.
 3. Okamžite vypnite plameň. V opačnom prípade vaše cukroví bude dosť ťažké byť drvené vaše zuby.
 4. V tomto roztavenom Jagger, pridáme pražené arašidy a sezam.
 5. Táto zmes sa vo vopred vymastený dosky Pour.
 6. Mohlo dôjsť k stanoveniu a potom strih úhľadne s nožom do tvaru podľa výberu.

Ústa-zalievanie chikki je pripravený s jeho šťavnatú sladkú chuť. Môžete tiež pridať nejaké orechy, aby to chrumkavú chuť.

2. Jagger Tea: 

Jagger čaj je jednoduchý a ľahko pripraviť.

Zloženie:

 • Čaj
 • Jagger

Ako sa pripraviť:

 1. Môžete si pripraviť tento čaj obvyklým spôsobom.
 2. Ak chcete túto špeciálnu ochutené čaje, stačí pridať Jagger namiesto cukru. Avšak, pridať mierou pre upokojujúce chuť a dostatočný príjem.

Nech je to zvyk, aby tento čaj do svojho každodenného života. Tento čaj pomáha kontrolovať počet kalórií vo vašom tele. Vzhľadom k sacharózy, ale tiež ušetrí pred škodlivými účinkami bieleho cukru.

Koľko Jagger jesť na chudnutie:

Je veľmi dôležité kontrolovať množstvo Jagger, ktoré denne konzumujú. To by nikdy nemala prekročiť prípustné medze. Pre normálny človek, 2 lyžičky Jagger postačí na dennej báze.

Pozor:

Vždy majte na pamäti, že viac ako zhovievavosť v Jagger môže zvrátiť jeho prínosy pre vaše zdravie. Namiesto znižovanie hmotnosti, môže to viesť k podstatnému nárastu telesnej hmotnosti v niektorých prípadoch. Pacienti s diabetom sa odporúča, aby sa zabránilo jesť Jagger. Má obsah cukru, ktoré môžu byť škodlivé pre ich zdravie.

Jagger je ľahko dostupný v obchodoch s potravinami vo svojej surovej podobe. Nápoje sú vyrobené z Jagger. Zahrnúť toto nádherné sladidlo vo vašej kuchyni objaviť tieto Jagger výhody pre chudnutie. Samozrejme, že u niektorých opatrení!

load...