Zdravie a wellness

Insanity Workout - Ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Insanity Workout - Ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Ste unavení z lásky kľučky, ktoré jednoducho nebude ustúpiť bez ohľadu na prísnu diétu? Alebo ochabnutý žalúdok, ktorý odmieta, aby zmiernil, bez ohľadu na to, koľko hodín drieť v posilňovni? Prečo nevyskúšaš šialenstvo cvičenie? Počkať! Neexistuje nič šialený o nepríčetnosti tréningu! Jedná sa o 60 deň s vysokou intenzitou programu chudnutia s hektické rutinné cvičenie trvajúce 6 dní v týždni, ktorý je nabitý neustálej činnosti testovanie pevnosti, odolnosti, výkonu a základné školenie.

Cvičenie Rutinné Šialenstvo:

Cvičenie Program Insanity je založený na, Max intervalový tréning 'konceptu. Zatiaľ čo tradičné intervalový tréning vyžaduje uplatniť v intenzívnej, ale krátkych dávkach oddelených dlhšiu dobu odpočinku, spôsob Max intervalový tréning robí cvičíte intenzívne 3 minúty praskne s jednoduchým 30 sekúnd odpočinku medzi nimi.

Ako každá iná cvičenia režime, tento, šialený 'rutinné cvičenie taky začína s niekoľkými zahrievacích Insanity cvičenia. To zvyčajne zahŕňa niekoľko kôl behanie, skákanie zo strany na stranu, skákanie zdviháky, kopanie pohybuje urobiť chrbtom k sebe a konečne niekoľko minút preťahovanie.

load...

V 60. Nasledujúcich dňoch, cvičenie plán sa mení každý týždeň. V prvom mesiaci, päť intenzívne cvičenie rutiny sa vykonáva striedavo. Tieto funkcie patria: Fit test, kardio Power and Resistance, čisto kardio, plyometric Kardio okruh a Cardio Recovery.

V druhom mesiaci, štyri intenzívnejšie tréningy sú zavedené do rutiny: Max Interval okruh, Max Interval Plyo, Max zotavenie a Max Kardio Conditioning.

Kým všetky tieto postupy sa zdajú byť komplikované variácie pravidelné cvičenie, sú v skutočnosti zložité kombinácie stacionárnych šprintovať, drepy, výpady, plyometrics, Športové, ako vŕtačky, kickbox a skákanie zdviháky. Existuje celý rad variantov týchto cvičení, a ako budete postupovať do programu, opakovanie sa zvyšuje, takže je ťažká úloha.

load...

Diet Plan:

Vzhľadom k tomu šialenstvu cvičebný program je veľmi intenzívny a vyžaduje veľa vytrvalosti, je dôležité, aby vaše telo dostane optimálnu výživu. Aj keď môžete mať tendenciu znížiť príjem potravy, pamätám si, že to bude mať nepriaznivý vplyv na vaše fitness rutiny, pretože telo bude mať tendenciu ísť do, režimu hladovania 'a začne ukladať tuk miesto mobilizácia to! Elite Výživa plán tohto programu odporúča jesť päť jedál denne s nízkym glykemickým indexom. Tieto nutričné ​​plán uvádza na rad položiek z každej skupiny potravín, môžete ľahko kombinovať tieto položky a vytvoriť plán jedlo na raňajky, obed, večeru a občerstvenie. Jedlá by mali mať rovnaké diely bielkovín a sacharidov, maximálne 20% tuku.

Výhody Insanity tréningový plán:

Existuje niekoľko výhod tohto intenzívneho fitness režime:

  • Pomáha pri odovzdávaní väčšej kardiovaskulárne zdatnosti, aby vaše srdce tvrdo pracovať.
  • Cvičenie striedajú a mení každý deň, čo znamená, že sa nikdy nudiť vykonávajúci rovnakú cvičenie deň čo deň.
  • To nevyžaduje žiadne zariadenie, na rozdiel od väčšiny ostatných fitness programov. Takže môžete ľahko urobiť doma.
  • Nutričný plán dáva dobrú predstavu o svojej optimálny príjem potravy z hľadiska porcií a výživnú hodnotu.
  • Dokonca aj po fitness program skončí po tejto príručky vám pomôžu zostať vo forme.
  • Aj v prípade, že nemáte vysokú úroveň fyzickej zdatnosti, môžete sledovať cvičenie režim nastavením svoje vlastné tempo a robiť počet opakovaní, ktoré pracujú pre you.When to príde na definovanie programu cvičení, meno je dosť. To je skutočne šialený cvičenie program, ktorý tlačí svoje fyzické a emocionálne limity k okraju. Kým pred dosiahnutím cieľovú čiaru mnoho rozpadať, tí, ktorí sú schopní udržať intenzívne úroveň namáhavej fitness aktivity sú prepožičal väčšie kardiovaskulárne zdatnosti a štíhle, modelovaná telo.
[Čítajte: Kardio cvičenie rutiny]

Skutočnou výzvou je, aby sa vaša vôľa vysoká a zostať motivovaný až do konca programu. Ak môžete urobiť, budete určite zdravší a atraktívnejšie človek na konci 60 dní.

Už ste niekedy počuli o cvičebný program Insanity? Si to skúšal? Ešte to skúsiť a podeliť sa s nami o svoje skúsenosti!

load...