Zdravie a wellness

Incredible Bond medzi Power Yoga a strata hmotnosti

Incredible Bond medzi Power Yoga a strata hmotnosti

Tam je vždy črtá otázka okolo jogy - to pomôže schudnúť? No, jóga rozhodne pomôže tón a stratiť prebytočného tuku. Ale Power Yoga je iný. Power Yoga a chudnutie mať súvislosť jednoducho preto, Power Yoga je akýmsi kardiovaskulárne cvičenie. Je úžasné, ako jóga má riešenie pre všetko. Ak chcete schudnúť a zvažujú možnosti tréningu, nepozerajte sa preč. Daj powerjogy šancu. Budete nielen teraz praxi však bude vrhnúť libier taky.

Power Yoga 101

 1. Čo je Power Yoga?
 2. Výhody Power Yoga
 3. Keď nepraktizovať Power Yoga
 4. Power Yoga Vs. Cardio
 5. Power Yoga Pre Hmotnosť Loss- ideálneho plánu

Čo je Power Yoga?

Vinyasa cvičenia, Power Yoga je fitness báze cvičenia a. To nájde svoje korene v odbore ashtanga jogy a zdieľa spoločné vlastnosti a výhody. Rovnako ako Ashtanga jogy, keď budete cvičiť power jogy, vaše telo vytvára vnútorné teplo a zvyšuje odolnosť. S bežnou praxou, stanete silný, flexibilný a bez stresu.

Power Yoga je stále populárny po celom svete. To dáva celé vaše telo dobrý tréning. To je, samozrejme, pevnostné stavby, a tiež vlastnosti dobrého aerobik alebo kardio zasadnutí.

load...

Power Yoga je moderná forma jogy, ktorá je dobrým spojením tradičných hodnôt jogy s potrebou hodiny - fitness a chudnutie. Z tohto dôvodu sa jedná o veľmi pozitívny forma jogy, ktorý robí to zaujímavejšie a po viac vyhľadávané. Jóga tohto druhu vystačí potrebu tých, ktorí majú pocit, že oni mali dobrý tréning, iba ak sú hojne potili.

Späť na obsah

Výhody Power Yoga

Power Yoga má všetky výhody obvyklé jogy cvičenia a ďalšie. To sú niektoré veľkolepé výhody tohto druhu jogy.

load...
 1. Pomáha vyhorieť slušné množstvo kalórií.
 2. To vytvára silu, vytrvalosť a flexibilitu a tóny jadro a telo.
 3. Power Yoga dáva váš metabolizmus podporu.
 4. Stanete sa cielenejšie.
 5. Stres a napätie sú podstatne znížené. Stávate sa v pokoji a uvoľnene.
 6. Dokonca aj neaktívne svaly ochabnuté, ohol a posilnená.

Späť na obsah

Keď nepraktizovať Power Yoga

Prúd jogy sa rozhodnete cvičiť záleží na tom, čo je vaším cieľom. Ak sa chcete zbaviť bolesti a hľadajú uzdravenie praxi, potom nie je táto forma jogy nie je pre vás.

Tiež, to je najlepšie, aby sa zabránilo Power Yoga, alebo si ho pod dohľadom alebo so súhlasom lekára, ak máte:

A. Tehotná b. Trpí vážnymi úrazy C. Nedávno prekonal operáciu d. Máte vážne ochorenie alebo poruchy

Späť na obsah

Power Yoga Vs. Cardio

Buďme úprimní. Ak tak urobíte intenzívne hodinové sedenie kardio, stratíte dvojnásobok množstva kalórií v porovnaní s tým, ako veľmi vám bude strácať s Power Yoga. Avšak, Power Yoga kŕmi svaly. Funguje na jadre a zefektívňuje svoje telo, budovanie svaly. Budovanie štíhle svaly, je efektívny pre chudnutie, a to tiež ukazuje zvýšený metabolizmus, čo znamená vyhorieť značného množstva tuku.

Robíte spáliť kalórie v kardio relácii, ale nemusí to nutne znamenať, že budete spaľovať tuk. Tiež nadmerná kardio môže vyčerpať svalovej rezervu, a to nie je ideálne pre dlhodobé chudnutie plánu.

Späť na obsah

Power Yoga a chudnutie - Ideálny plán

Ak hľadáte, ako schudnúť, môžete pridať asi dve až tri Power jogy uprostred svojej obvyklej kardio praxi každý týždeň. Ak máte robiť len powerjogy a nedvíhajte váhy, bude to pripraviť svoje telo a posilniť svaly, takže môžete zdvíhať závažia. Kombinácia Power jogu a kardio je dobrý plán pre udržateľnú chudnutie.

V inom prípade, ak ste buď vzpierač alebo bežec, kontinuálne prax môže uzavrieť zmluvu svaly. Power joga vám pomôže predĺžiť svaly cez intenzívne strečing, a bude dobrým doplnkom vášho cvičenia rutiny. To vám pomôže pridať štíhlosť a flexibilitu.

Späť na obsah

V tomto videu a získať vhľad do toho, čo cvičenie jogy Power bude mať za následok:

Jóga je vždy odporúča. Robí to, čo žiadna iná forma cvičenia robí, aby vaše telo. Aj keď to nie je agresívny forma tréningu, a nebudete chudnúť rýchlo, budete určite využívať oveľa viac z jogy. Skúste Power Yoga pre chudnutie - klub je u svojho obvyklého kardio. Bude divy!

load...