Zdravie a wellness

Estrogénové výhody pre pokožku, vlasy a zdravie

Estrogénové výhody pre pokožku, vlasy a zdravie

Predtým, než sme dokonca začať s ohľadom na použitie, dajte nám najprv vidieť, čo je estrogén? Toto ženské pohlavné hormón, ktorý je zodpovedný za vývoj sekundárnych pohlavných znakov u žien. Estrogén je zásadný hormón, ktorý pomáha udržať mladosť. Čo činí udržiavanie hladiny estrogénu u žien veľmi dôležité. Hormonálna substitučná terapia sa stali v móde v poslednej dobe vzhľadom k rýchle a jednoduché metódy pre podanie späť mladosť s ľuďmi. Na rozdiel od tejto kvality, estrogén má mnoho výhod ponúknuť k celkovému zdraviu človeka. Naša koža a vlasy dostávať priame výhody externé aplikácie estrogénu.

S vekom, sekrécia hormónu estrogénu znižuje do značnej miery. Externý aplikácii tohto hormónu preto pomáha účinne zabrániť proces starnutia. Avšak, jeden musí ísť o estrogénovej terapie bez odborného vedenia akéhokoľvek lekára.

Poďme sa pozrieť, ako rôzne estrogén pochádza robiť dobre pre ľudské zdravie. Mnohí z nás sa často domnievajú, že estrogén je veľmi ženský hormón a nemá nič spoločné s mužmi. Je to zlý koncept, ako muži využívať rovnaké výhody tohto magického hormónu väčšina krát.

load...

Zdravie Výhody estrogén

1. Nedávna štúdia ukazuje, že ženy v modernej dobe sú náchylnejšie ku kardiovaskulárnym ochoreniam. Z grafu je neuveriteľne vysoká v porovnaní so ženami v posledných dvoch desaťročiach. Estrogén je fantastický liečbu postihnutých žien so srdcovými poruchami. Správne používanie estrogénovej terapie u žien znižuje riziko menej závažná a rovnako ako fatálne infarkt myokardu (náhly koronárna smrť). Estrogén tiež zabraňuje prasknutiu plátu, ktorý je hlavnou príčinou za náhlu zastavením srdca. Aplikácia estrogénu by mohlo oddialiť vznik takéhoto plaku v ľudskom tele.

2. Estrogén má niekoľko overené účinky pri úprave hladiny lipidov u žien tele. To nepriamo znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb do značnej miery. Väčšina žien zažiť nižšiu hladinu LDL v priebehu premenopauzálnych dní. Naopak, ich hladina LDL začne rýchlo stupňuje robiť to horšie pre rast vlasov. V takej dobe, aplikácia estrogénu kontroluje LDL v krvi tým, že zvyšuje HDL súčasne. Vhodné použitie estrogénu pomáha znížiť riziko srdcového infarktu u žien.

3. Pravidelné užívanie hormónu účinne znižuje riziko vzniku rakoviny prsníka. Okrem toho je hormón je dostatočne účinný, aby späť mazanie a pružnosť vaginálnej tkaniva.

load...

Estrogén pre rast vlasov

4. Väčšina žien si sťažujú na vypadávanie vlasov v ich pre-menopauze rokov. To sa deje aj po tehotenstve. Dôvodom, prečo väčšina žien dôjsť k strate vlasov po pôrode svojich detí je nižšia estrogén hladiny v krvi. Hladina tohto hormónu rýchlo sa vyhrotí, keď žena otehotnie. Okolo tentoraz, ich srsť silnie, a nemajú všeobecne trpí vypadávanie vlasov. To opäť dochádza v dôsledku zvýšeného množstva hormónu estrogénu v krvi. Množstvo hormónu zníži, po pôrode v dôsledku abnormálne vypadávanie vlasov u mnohých žien.

5. Pre mnoho žien a mužov aj estrogén terapia je často doporučované, keď trpia plešatosti. Estrogén má efektívne výsledky v prevencii nadmerné vypadávanie vlasov. Pravidelné užívanie estrogénu kontrol vlasy padajú do značnej miery. V rovnakej dobe, hormón tiež pomáha v raste nových vlasov. Ľudia, ktorí zažívajú predčasné plešatosti môžu získať uspokojivý výsledok náročné estrogénové tablety na pravidelnom kurzu. Avšak, jeden by mal vždy vyhľadať lekársku pomoc, než sa rozhodli pre vonkajšiu spotrebu hormónu. Nezrelé a nedbalé príjem estrogénu môže viesť k vážnym následkom občas.

Účinky estrogénu na koži

6. Najvýznamnejšie účinok estrogénovej terapie je sledovaný na koži. Tento hormón funguje ako zázrak v predchádzať proces predčasného starnutia u mužov i žien. To zabraňuje vrásky a stareckých škvŕn efektívne. Nie je lepšia možnosť, ako estrogén, ak chce vyzerať mladšie, než jeho vek.

Systematické uplatňovanie estrogén môže zvýšiť komponenty kožný kolagén, ktorá zase pomáha udržať pokožku jemnú a pevnú. Z tohto dôvodu by malo byť nič zlého poznamenať, že estrogén je zázrak hormón, ktorý pozná tajomstvo mladosti u mužov a žien.

load...