Zdravie a wellness

Efektívny diétny plán schudnúť za 30 dní

Efektívny diétny plán schudnúť za 30 dní

Nadváha môže skutočne priniesť jeden dole. Neustále posolstvo, ktoré dostávame z médií a spoločnosti, je skutočnosť, že tenká je krásna. Ale faktom je, že každý tvar je krásne. Problém s nadváhou nie je otázkou vzhľadu, ale zdravie. Ale ako sa spracuje a obáv o to nebude trvať ďaleko. Čo musíte urobiť, ako schudnúť, je prijať opatrenia. Krok 1 by si uvedomiť, že máte štatistiku hmotnosť, ktorá nie je bežná a je nadpriemerná. Krok 2 by bolo, aby sa sám usiluje o príčine straty nadváhy a v neposlednom rade usilovať o to každý deň, kým sa dosiahnuť svoj cieľ. Ak jeden ukazuje odhodlanie a vôľa, tam je 30 dní chudnutie dieta plán, ktorý vám pomôže schudnúť len za 30 dní!

Ako môžete schudnúť za 30 dní?

Vždy existuje spôsob, ako schudnúť v zdravom spôsobe. Drastické chudnutie a zisk sú nezdravé pre telo i človeka. Takáto kolísanie hmotnosti môže spôsobiť kolísavý prísun životne dôležitých živín a minerálov v tele a môže mať osoba, ktorej je náchylné k niekoľkým chorôb a chorôb. K dispozícii je plánovaná a organizovaná spôsob, ako schudnúť tým, že drží pozor na to, čo jete a kedy jete. Jednoduchá diétny plán, ako schudnúť do 30 dní je uvedený nižšie:

1. Prijať

Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, ako schudnúť za mesiac, je prijať skutočnosť, že ste pribrali na váhe alebo máte pár kíl navyše v prvom rade. Možno ste už s nadváhou a teraz sa stretávajú s problémami v škole alebo na pracovisku. Nech už je situácia, vždy vedieť, že sa veci začnú meniť iba, ak vykazujú známky prijatie. Takže, začať tým, že povie si, že to je, koľko vážite v okamihu, a tam je cieľ, musíte dosiahnuť do konca tohto mesiaca. Nemáte nenávidieť sám seba za ňu. Či už sa stalo v minulosti stalo. Neexistuje nič, čo by mohol urobiť, aby sa zmeniť minulosť, ale môžete určite zmeniť svoj životný štýl priamo na tomto mieste a zmení sa po zvyšok svojho života.

load...

2. Stanoviť reálne ciele

Druhá vec, ktorú musíte urobiť, je nastaviť ciele, ktoré sú realistické. Viem, že existuje niekoľko bláznivých nárazových diét, ktoré vás uistiť, úbytok na váhe počas jedného dňa v čase. To je jednoducho smiešne. Ak je diétny plán robí stratíte 7 libier do siedmich dní, to nie je dobré pre vaše zdravie. V skutočnosti, to je dočasný a v skutočnosti môže sa vám zle po okamihu. Musíte mať trpezlivosť a vytýčených cieľov, ktoré majú zmysel. 2 - 3 kg za mesiac sa zdá byť celkom jednoduchý cieľ, ktorý môže byť dosiahnutý v čase a zobrazovať na vašom tele taky. Domnievam sa, že spôsob, ako sa pripravia konečnú tabuľku.

3. Skúste Cardio

Tretia vec, ktorú treba začleniť do svojho denného rozvrhu je kardio. Tridsať minút cvičenia päťkrát týždenne by malo stačiť pre začiatočníkov. Postupom času, mohol by ste ísť až na 40 minút cvičenia, alebo dokonca viac. To všetko závisí na vašej úrovni pohodlie. Majte na pamäti, držať sa cvičením. Nevynechávajte svoje cvičebné dni. Vždy pamätajte, že keď sa snažíte schudnúť, každá kalórie sa bude počítať. Môžete začať s dvoch minút warm-up a na konci s niekoľkými úsekov. Ak ste zmätení o tom, ako by ste mali ísť o kardio cvičenia rutiny, skúste použiť niektoré videá na YouTube. Pumpovať hore a Cassie Ho je cvičenie videá sú zábavné a veľmi efektívne. Pomôžu vám spáliť kalórie a stratiť váhu v priebehu niekoľkých týždňov, pre istotu.

4. Stick na múčku Časovanie

Na rozdiel od jesť správny druh potravín, je rovnako dôležité jesť v pravý čas. Vyhnite sa jesť večeru najneskôr do 8 hodín a skontrolujte, či ste aktívny na nejakú dobu predtým, než idete spať po večeri.

load...

5. Dávajte si pozor Snacks

Väčšina z priberanie na váhe je vzhľadom k občerstvenia sme flám ďalej! Dáva nám dovolil jesť čokoľvek a všetko medzi jedlami. Snacking nie je zlý, ale skúste a jesť zdravé desiaty. Nahradiť sušienky s pražených orechov alebo šaláty. Znížiť spotrebu kofeínu, rovnako ako je to možné.

6. Silový tréning

Silový tréning je niečo, čo si nemôžu dovoliť nechať ujsť pri cvičení. Potom, čo ste urobil s kardio, stráviť desať minút na silový tréning. Činky by to skvelá voľba, ale v prípade, že nemáte nich doma, skúste použiť ťažké fľaše s vodou miesto. Niektoré ženy rady aj na piesočných fliaš. To by malo pomôcť pri vytváraní pracovnej účinnejšie. To bude určite dostanete do formy a tón týchto zbraní, ABS, a zadok.

7. Jednoducho Walk

Chôdza nie je alternatívou môžete použiť namiesto kardio. Mali by ste vlastne použiť kombináciu chôdze a kardio schudnúť. Viete, ako účinné, že bude pre vás? Chôdza po dobu 45 minút v dopoludňajších hodinách môže spáliť až 160 kalórií. Ak môžete ísť rýchlejšie, to by určite pomôže omnoho viac. To pomôže pri zvyšovaní metabolizmu a urýchlenie šance na chudnutie. Ak zistíte, chôdzu trochu nudný, proste robiť pekný playlist sa skladá zo všetkých vašich obľúbených skladieb strán, stiahnite si ju na váš iPod alebo telefónu a počúvať ho pri chôdzi. To by malo určite tešiť na cvičenie.

8. Schodov

Podľa niektorých odborníkov, ktorí do schodov v pravidelných intervaloch majú tendenciu chudnúť rýchlejšie, než tí, ktorí nemajú. Ak by ste mohli stráviť päť minút denne jednoducho behanie po schodoch, sa iste bude horieť pár kalórií. Najlepšie časť o beh hore je, že to bude zvýšiť svoju tepovú frekvenciu a dostať tie potenie v žiadnom momente. Dalo by sa opakovať päť minút cvičenia trikrát denne a vidieť zmenu vo svojom tele do konca tohto mesiaca.

9. TV Workout

Teraz, koľko z vás skutočne nepočul? Ľudia hovoria, že pracuje sa pri sledovaní televízie je skvelý spôsob, ako udržať si od zostať nečinná a lenivý. Bez ohľadu na to, koľko ste pri chôdzi a cvičení po celý deň, robí pár skákanie zdviháky, drepy a drví počas komerčných prestávok sa nebude vám ublížiť. V skutočnosti to bude horieť všetko, čo ste jedli! To bude určite pomôže stratiť tri kg počas jedného mesiaca.

10. Jedzte proteíny

Váhový úbytok sa vždy vzťahuje k jesť zdravo. Nemôžete schudnúť tým, že jej nezdravé jedlo. Budete musieť zmeniť svoje stravovacie návyky a životný štýl, ak chcete vidieť zmeny vo vašom tele. Začnite tým, že včlení veľa bielkovín v strave. A tým myslím, ovocie, zelenina, šošovica, vajcia a chudé mäso. Udržujte mango a banán z úseku ovocia, pretože môžu byť príliš výkrm. Tie by nemali mať viac ako jeden banán denne jeden. Nejem sladké zemiaky, alebo zemiaky, lebo nie sú tak skvelé pre svoje zdravie a to buď. Nejedia viac ako jedno vajíčko denne a uistite sa, že udržať si od bravčového a ovčieho. Hovädzie a kuracie sú oveľa zdravšie ponuky pomerne. Šošovka môže byť tiež skvelý doplnok k svojim jedlom.

11. Žiadny nezdravé jedlo

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je zbaviť sa zlých / vyprážané potraviny zo svojho zoznamu. Mali by ste sa držať ďalej od bielych potravín, ako sú rezance, cestoviny a biele pečivo. Môžete nahradiť to s tmavým chlebom alebo multi-obilia mozgu. S pšeničné cestoviny raz za čas je tiež dobré. Nie sú dopriať v vyprážané jedlá z KFC, Mc Donalds, atď Tiež držať ďalej od ulice potravín, ktoré sú varené vo nekvalitného oleja.

12. Povedzme, že žiadne aplikácie Sugar

Ďalšia dôležitú vec, ktorú treba urobiť, aby sa schudnúť, je zbaviť cukru. To je absolútna ne-ne! Z koláče na muffiny na sušienky a zmrzlinu, sú všetkých svojich nepriateľov. Tieto položky budú znižovať metabolizmus a zastaví vás z schudnúť. Vzhľadom k tomu, že sú plné kalórií, bude vás letargický a nafúknutý zvnútra. Najviac výskumníci tiež povedal, že sladké pokrmy a predmety by mali byť uchovávané mimo dosahu aj pri podvádzať jedle. Tak dlho, ako máte v úmysle schudnúť, nezabudnite, aby cukor od diétne grafu!

13. Piť zelený čaj

Podľa odborníkov, pitie zeleného čaju pomáha pri chudnutí. Ak budete piť 3 až 4 šálky zeleného čaju denne, budete mať možnosť zvýšiť svoj metabolizmus a zbaviť tých libier rýchlejšie. To vám tiež pomôže spáliť viac kalórií pri cvičení. A vy ani nemusíte starať o kalórií v tomto nápoji, pretože nemá žiadne. To je rovnako bezpečná ako voda a je super dobré pre zdravie. Šálka ​​v dopoludňajších hodinách, ďalšiu šálku večer so svojím občerstvením a nakoniec po večeri.

14. Piť vodu

Ak chcete schudnúť rýchlo do jedného mesiaca, potom vypiť 2 litre vody denne. To bude odplaviť všetky toxíny z tela a udržať si hydratované po celú dobu. V skutočnosti by ste mali vypiť malú fľaštičku vody zakaždým, keď sa chystáte k jedlu. To bude skutočne robiť budete jesť menej. Vypiť celú pohár vody po jedle príliš. Týmto spôsobom budete konzumovať menšie a menšie množstvo kalórií a stratiť väčšiu a väčšiu váhu príp.

15. Vyvážený Jedlá

Bojíte sa o aký druh jedla by ste mali mať, aby sa schudnúť do jedného mesiaca? Dovoľte mi, aby som vám niekoľko rýchlych návrhy:

Raňajky: Dámska Kellogs s šálkou mlieka a ovocia / misku upma / tromi idlis a Sambhar, dva vaječného bielka omeleta s dvoma plátkami tmavého chleba s bylinkovým čajom.

Obed: Ovocný šalát so špenátom a miskou Dal / jeden chapatti dva kúsky kuracieho mäsa a zeleniny, kari / misu plnú poha s vareným vajcom.

Večera: Domáce slepačia polievka / Hnedá ryža s kuracím / chapatti so zeleninou a Dal.

Občerstvenie: Krém cracker sušienky / plain dosa / uttapam.

16. Nejedzte pri sledovaní televízie

Snažte sa jesť pri sledovaní televízie. To robí jete viac, ako si v skutočnosti myslí. V skutočnosti, keď ste jedli, zamerať sa na neho a jesť pomaly. Užite si každý sústo jedla. Ktorý bude skutočne pomôže jesť vpravo a jesť toľko, koľko je potrebné, aby schudnúť.

17. Cheat raz týždenne

Tam by mal byť jednou za týždeň, keď ste mal podvádzať. Pokúsiť sa udržať v nedeľu. Tie by mohli mať niečo, čo vás baví jesť čo najviac. Avšak, robiť, uistite sa, že nemáte prejedať, že ani udržať podvádzanie v priebehu celého dňa. Jedno jedlo je vždy dosť pre tento účel.

18. Piť kávu Pred cvičenia

Jednu hodinu pred cvičením, mohli by ste mať šálku teplej kávy. Samozrejme, že by to malo byť bez cukru! Ľudia, ktorí sa snažili tento tip videli celý rad zmien vo svojom tele v čase mesiac.

19. Sleep A Little More

Jedným z najväčších tajomstiev chudnutie je dobrý spánok. Ak máte spať okolo 8 hodín denne, ste iste bude, aby sa zvýšili šance na ubúdanie tých kíl. Je to preto, že telo vždy sa stane najlepšie, keď sa oprie. Ak sa vám zvyšok v pravidelných intervaloch, musí byť strata hmotnosti na končeky prstov!

20. Nenasledujú niektorého Crash Diéta

Snažte sa dodržiavať žiadnu haváriu diétu a zároveň sa snažia schudnúť. Vždy pamätajte, že musíte byť zdravý a chrániť vaše telo v dlhodobom horizonte. Ak môžete mať na pamäti, ste určite bude k dosiahnutiu týchto cieľov skôr, než ste si mysleli.

21. Pobyt Konzistentné a motivovať

Finálny a najdôležitejšie tip pre chudnutie je motivácia a konzistencie. Ak sa vám podarí sledovať všetky tipy, ktoré sú uvedené vyššie, a sústrediť sa na svoje ciele, potom nikto nemôže zastaviť vám schudnúť.

Sú chvíle, kedy naše priberanie na váhe je zo zdravotných dôvodov. To je dôvod, prečo je dôležité, aby bola vylúčená je základom zdravotný problém, než vyrazia na cestu chudnutie. Ak váš váhový prírastok je v dôsledku poruchy štítnej žľazy, všetky tieto tipy nebude naozaj pracovať, kým si vziať lieky. Tak poraďte sa so svojím lekárom.

22. Doprajte si jedno jedlo za týždeň

Jesť zdravo neznamená zbavenie sa všetkých vecí, ktoré sú mňam! Neprestávajte sa od všetkých svojich odpustkov. Raz týždenne si doprajte dobré jedlo, ktoré vás bavia, ale jesť len toľko, koľko váš žalúdok pojme. Vyhnúť sa prejedaniu a uistite sa, že vaše telo dostane aspoň 45 minút fyzickej cvičenia každý deň, aby zostali aktívni, zdravý a udržať hladinu metabolizmus hore.

Ako veľmi si naozaj potrebujete k jedlu?

Máme tendenciu na priberanie na váhe, keď jeme viac než dennej potreby tela. Ak chcete otvoriť svoj denný príjem kalórií, môže byť potrebné poradiť sa s lekárom, alebo ak budete mať šťastie, môžete nájsť online kalkulačku. Lekár vám pomôže zhodnotiť svoje kalorickej potreby s prihliadnutím vašej každodennej rutiny, pracovný štýl, každodenné návyky životného štýlu, stravovacie návyky, vzorce cestovania a fyzickej aktivity na dennej báze, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Akonáhle budete vedieť, koľko kalórií, ktoré potrebujete, druhým krokom by bolo vzdialenej planéte, čo k jedlu.

Vzhľadom k tomu je potrebné obmedziť niečí príjem kalórií, je potrebné sa držať domáce jedlo, rovnako ako je to možné. Vyhnúť sa všetky druhy balených potravín, spracovaných potravín a rýchleho občerstvenia. Stravovanie mimo domova a jesť von z balíčka by mal byť veľký NIE NIE! Tiež, keď budete variť doma, iba menšie množstvo oleja a používať non-nasýtené mastné oleja.

Vzhľadom k tomu, tu je zoznam vecí, ktoré treba dodržiavať, aby svoju váhu pod kontrolou.

  • Surovú zeleninu, ovocie a šaláty na tanieri sú najlepšie, čo môžete urobiť, ako schudnúť.
  • Olivový olej a sójový olej sú najlepšie pre varenie a obväzy rovnako.
  • Variť mlieko dvakrát viac ako len na odstránenie tuku.
  • Vyhnite sa príliš veľa dezertov, a to aj tí robili doma.
  • Vezmite bylinný čaj s medom vo svojom občerstvením čase.

A napokon, cieľom je byť zdravý a nie tenké! Si krásna, bez ohľadu na vašej kondícii. Akonáhle sa začnete cítiť zdravý zvnútra, trochou extra tuku tu a tam nebude naozaj vplyv na vás. A ak si chcete tón svoje telo ďalej, vždy môžete pokračovať a cvičiť!

Dúfam, že ste našli tento článok užitočný. Do podeliť o svoje nápady a skúsenosti na diétny plán, ako schudnúť za 30 dní s nami v komentároch.

load...