Zdravie a wellness

DIY - domáce rastové tóny vlasov

DIY - domáce rastové tóny vlasov

"Oh, I strate vlasov každý deň, a ja neviem, čo s tým mám robiť." "Niekto prosím, povedz mi, čo mám urobiť pre moju tenké vlasy". "Moje vlasy jednoducho nezdá sa, že rast".

Nezdá sa vám počuť také otázky, ktoré sa odrážal od všade okolo vás? No, ja áno. A nemám hrať hry na vinníka. Áno, miera znečistenia v mestách dnes môže naozaj vrak spúšť s našimi vlasmi. Ale faktom je, že väčšina ľudí, ktorí sa sťažujú na vlasy súvisiace problémy robiť nič starať sa o ich zámkov na prvom mieste! Najviac chýbajú základné vedomosti o tom, ako hýčkať svoje vlasy. Tak som sa rozhodol začať zdieľať svoje tajomstvo pre dlhé, zdravé vlasy s vami!

Kde Počul som O tomto Domáce vlasové tonikum?

Asi pred 3 rokmi, mal som také náhle nadšenie rásť vlasy dlhé a bolo jedno ucho na každú radu o rast vlasov. Jeden z mojich priateľov mi prešiel tento recept, a uistil ma, že to fungovalo. Ona získala tento čarovný lektvar (dalo by sa povedať) od odborníka vlasov u Lakmat salóne. A fungovalo to ako kúzlo pre svoje vlasy v poriadku!

load...

DIY - Domáce Hair Tonic pre rast vlasov:

Čo potrebuješ?

Horčicový olej, semená senovky gréckej a samozrejme by ste mali vedieť, ako pracovať s pecou!

Čo robiť?

  • Trvať asi pol litra horčicový olej.

  • Pour to všetko v panvici, ktorá má byť zahriata neskôr.

  • Trvať aj niekoľko semená pískavice. (Nemusíte robiť srdce umenie ako ja)

load...
  • Drop polovica zo znázornenej množstvo (v centre) v panve, ktorý obsahuje olej.

  • Zapálenie kachlí a umiestnite nádobu obsahujúcu olej na miernom plameni. Nevarte olej tým, že drží ho na vysoký plameň. Počkať na semená pomaly sčernie. Že bude trvať len asi 10 až 15 minút.

  • Teraz vypnúť sporák a dal panva stranou po dobu 30 minút alebo tak, takže olej vychladnúť.

  • Po uplynutí tejto doby, preoseje sa na olej vo fľaši alebo akékoľvek výhodnom zásobníka. Vyradiť semená.

  • Môžete jasne vidieť rozdiel vo farbe oleja. Horčicový olej je všeobecne zlatohnedej farby, kde sa ukázalo čiernohnedá s senovka podstate po zahriatí sa semenami. Nielen to, ale vôňa sa tiež mení; spoznáte Pískavica podstatu popotahování oleja.

Tu to máte - svoje vlastné domáce vlasy rast tonic!

Ako použiť:

Olej vaše vlasy s touto lektvar noc predtým, než máte v pláne umyť vlasy. Ak tomu tak nie je, masáž s ním aspoň 1 hodinu pred praním hlavy, ale niekdajší myšlienke by dávať lepšie výsledky v mojich skúseností. To je to, žiadna tvrdá práca a žiadna multi krok postup sledovať každé 3 dni.

Verte mi, som živým dôkazom, že to tonic funguje ako kúzlo! Nielen, že posilnenie rastu vlasov, ale aj otáča hnedé vlasy cez dobu používania. Ak náhodou radi hnedé vlasy, použite ho alternatívne amla oleja na vlasy. Aj prešli v tomto recepte na mnoho mojich priateľov a väčšina z nich zažili skvelé výsledky.

Návrhy na zmeny: Alternatívne

Môžete kombinovať túto tonikum s olivovým olejom v rovnom alebo menšom množstve, ak si prajete mať aj dĺžku a objem. Osobne to tonikum zvyšuje dĺžku a olivový olej zvyšuje hlasitosť vlasoch; to je dôvod, prečo odporúčam skúsiť túto kombináciu príliš.

Poznámka: Musíte byť trpezliví a robiť to súčasťou vášho vlasy režime starostlivosti trvalo, pretože vlas nerastie cez noc, ak nie ste Rapunzel potomok!

Toto jednoduché, aby tonikum pre rast vlasov je určite vám vlasy svojich snov. Skús to a vrátiť sa podeliť o svoje skúsenosti s nami!

Až do nabudúce starať!

load...