Zdravie a wellness

DIY - Ako si vyrobiť domáce kysnuté pery

DIY - Ako si vyrobiť domáce kysnuté pery

Je na čase, aby sa rozlúčili na zimnú sezónu a privítať jarnú sezónu. Obaja naša pleť a pery trpeli veľmi počas zimy, a teraz je čas, aby drhnúť a masáž je tak, aby boli v lete-ready. Pre kožu, môže sa rozhodnúť pre opulentné telo drhnúť sedenie alebo to urobiť doma, zatiaľ čo vyžíva v vaňou a I-pod mi to páči. Pre pery, môžete buď kúpiť na pery kroviny alebo čítať ďalej, aby vaše vlastné domáce cukor peeling na pery, takže nemusíte navštíviť obchod.

Jednoduché Domáce Sugar Scrub na pery:

Veci Vyžaduje:

  • Cukor je najdostupnejšie a najmenej škodlivé látky, ktoré majú byť použité ako prísada pri príprave tejto pery kroviny. Tak to by bolo našou hlavnou zložkou. Budeme používať oba biely a hnedý cukor, pretože oba ponúkajú rôzne výhody.
  • Teraz, pretože hovoríme o pery, čistiace musí byť výživná a mäkké na ne, nie? To je dôvod, prečo som pridal med a mandľový olej do zoznamu zložiek, pretože sú najviac sympatické výživné látky.
  • Tiež som zaradil škoricu v tomto zozname, pretože to prinesie pekné chuť k nášmu líp drhnúť recept. Je to všetko za škorice? No, no. Počul som, že škorica pôsobí ako prírodné ret bacuľatejšie taky. Znie to úžasné? Teraz prejdite stúpanie svoje kuchynské police, aby chytiť rohov, kde musí byť vaša matka skryté kontajner škorice.
[Read: Med a cukor Lip Scrub]

Domáce Sugar Lip Scrub:

Sledujme nasledujúcich jednoduchých krokov k dosiahnutiu toho najlepšieho domáci cukor peeling na pery:

load...

Krok 1:

Po prvé, vziať peknú misku, ktorá bude pridaná naše ingrediencie. Pridajte 1 lyžičku bieleho cukru na neho.

Poznámka: Berieme ingrediencie pre čistiace zmesi, ktorá má slúžiť 3 používa jediný. Ak chcete, aby rovnaká pre menšie alebo väčší počet opakovaní, môžete zodpovedajúcim spôsobom upraviť množstvo.

Krok 2:

Teraz pridajte pol lyžice hnedého cukru. Nie, to neznamená, že ja som na čiastočný medzi oboma cukrami; je to preto, že potrebujeme viac granulované komponenty v kroví, ktorý je poskytovaný ako biely cukor.

load...

Krok 3:

Pridajte polovicu na jednu čajovú lyžičku čistého medu podľa vášho pohodlia a chuti.

Krok 4:

Zmes sa zdá o to viac atraktívne, pretože držíme pridávanie prísad.

Krok 5:

Pridajte trochu mandľový olej do zmesi. By ste našli ma pomocou mandľový olej vo väčšine mojich DIYs pretože to je moja obľúbená. To nedáva ten lepkavý, mastný pocit. To robí veľa prospech na našej koži, než si môžete myslieť.

Krok 6:

Len je tu potrebná štipka škorice v tejto zmesi. Menia vôňu zmesi a kto nechce plumped pery? Aj keď to nemusí fungovať pre každého, ak by to bolo v prípade - herečky by si kúpil 2 kg škorice vo svojom týždennom nakupovanie miesto ísť na operáciu pery. Aj keď to funguje pre niektorých z nás, alebo minútu miere; stále máme čo stratiť, že jo?

Krok 7:

Teraz, mix je dobre. Dostanete pastovitú konzistenciu na konci.

Krok 8:

To je, ako konečný pery kroviny vyzerá. Nie je to podobať Chyawanprash? To neznamená, že musíte jesť! Drhnúť vaše pery s touto zmesou a votrite cez ne s ľahkými ťahmi prsta. Naberte malé množstvo zmesi 2 - 3-krát, zatiaľ čo kefovanie a votrite ho pozdĺž kútiky úst rovnako. Konečne umyť vlažnou vodou. Naneste vazelínu alebo balzam po tomto prípade potreby. Zistil som peru kroviny byť veľmi výživný a nevyžadovali môj balzam po dobu ďalších 2 hodín.

Spoznali, ako sa robí domáce cukru peeling na pery? Ešte skúste tento domáce pery kroviny a dajte mi vedieť o svoje skúsenosti v sekcii Komentáre nižšie. Až do nabudúce starať!

Video o tom, ako DIY Lip Scrub

load...