Zdravie a wellness

Deepak Chopra meditácia - postup a techniky

Deepak Chopra meditácia - postup a techniky

Už ste niekedy cvičil správny druh meditácie doma? Ak vaša odpoveď znie, nie ', potom je na čase, že ste sa to naučiť a začať každý deň cvičiť to doma.

StyleCraze ponúka rozmanité a najlepšie informácie o rôzne typy meditácie spolu s rôznymi spôsobmi, ako ju a jej prínos v praxi. To môže pomôcť dať účel vašej praxe, či už to robíte denne, alebo len, ako budete potrebovať, aby zažiť vnútorný pokoj a hlbokú relaxáciu.

Naučiť tento Deepak Chopra vedená meditácie s správne techniky, predstavuje, a výhody, ktoré naozaj funguje!

Deepak Chopra je Ind-americký lekár, praktický lekár alternatívnej medicíny a uznávané celostnej zdravotné guru meditácie. Ten spolu s neurológom David Simon, zakladateľov a partnerov Chopra centier oživil starobylú praxi zvukové meditáciu a našiel dobre formátovaný techniku ​​zvanú prvotnej zvuk meditácie.

load...

Deepak Chopra na meditáciu najmä podporuje prvotné zvukové meditácie, ktorý je forma transcendentálnej meditácie, ktorá má svoj pôvod vo védskej tradícii India. Táto technika využíva vibračné a prvotné zvuky alebo mantry, ktoré sú jednotlivé špecifické a pomôcť osoba, ktorá má dosiahnuť a skúsenosti vnútorný pokoj a ticho, objaviť podstatu duše, aj keď je myseľ stále mieša s myšlienkami a emóciami.

Deepak Chopra Meditácia Technika:

Táto technika je založená na princípe "pokojné vedomie" alebo poňatie fyzicky uvoľnené telo sa aktívne výstrahy, ale celkom mysli. Prvotné zvuky sú základné základné zvuky prírody a praveké zvuky použité v tomto druhu meditácie mantier. Tieto mantry sú jednotlivé špecifické a sú určené Vedic matematiky, ktoré napomáha k zisteniu presnej zvuk alebo vibrácie vesmíru v čase a miesto narodenia účastníka.

On ticho opakuje prvotné zvuky, ktoré tvoria tieto mantry, jedinec vstupuje do meditatívny stavu, v ktorom on alebo ona sa sústredí a spája s tichu vnútorného ja alebo ducha uprostred nepokojné mysle. Táto forma meditácie má upokojujúce a upokojujúce účinky na človeka fyziologické, psychologické a duchovné ja. To môže byť vykonávaný ľuďmi zo všetkých oblastí života, kultúry, herci a vyznania bez akýchkoľvek zmien v ich presvedčenie, viery či životného štýlu. Začlenením prvotnej zvukové meditáciu ako potrebné urobiť v každodennom živote, je možné odvodiť prínos pre zdravie, uvoľnenie stresu a rovnováhu mysle a tela, zatiaľ čo čo je najdôležitejšie objavovať podstatu duše.

load...

Postup:

Primordial Sound Meditácia možno naučiť s ľahkosťou v dvoch krátkych sedení pod vedením certifikovaného a dobre vyškolený inštruktor:

Prvé stretnutie:

Trvanie - 3 hodiny

Lekcia 1: Úvod do základných zásad

Základné princípy a podstata prvotné Sound meditácie sú vyučované v vykonávanom zasadnutí skupiny, kde je používanie mantier a účel meditácie sa prerokúvajú s účastníkmi. Premietanie špeciálnym videa prednáškové prezentáciu Dr Deepak Chopra sa realizuje aj v tejto relácii.

Lekcia 2: Individuálne Interaction

Druhé zasadnutie predstavuje individuálnu schôdzku s inštruktorom, kde je jeden daný svoj osobný mantru a učil spôsob, akým by sa mal využiť mantra. Načo je meditácia praktizovaný prvýkrát po dobu 30 minút.

Druhá Session:

Duration- 4 hodiny

Lekcia 3: Obojstranná tlač prax

Predposledný lekcia obsahuje prehľad o praktických aspektoch meditácie. Skupinové diskusie, kde zdieľanie skúseností, otázky a odpovede zasadnutí konajú a nasleduje meditácie v skupine.

Lekcia 4: Envisioning Vyššie stavy vedomia

Konečná etapa predstavuje finálny zasadnutie skupiny zahŕňajúcej screening iné špeciálne pripravené videom predstavovať Deepak Chopra, kde dáva úvod do budúcich možností rastu na všetkých úrovniach.

Takže je na čase začnete pravidelne cvičiť prvotnej zvukovej meditáciu doma a cítiť božskú a magické rozdiel! Nezabudnite nám zanechať komentár. Dúfam, že tento článok vám pomôže pri výbere správneho spôsob, ako túto meditáciu praktizovať doma. Šťastná cvičenie!

load...