Zdravie a wellness

Čo je to dvojitý srdcový meditácia?

Čo je to dvojitý srdcový meditácia?

Už ste niekedy počuli o dvojité srdce meditácie? Ak nie, potom je to jeden z najlepších foriem meditácie môžete vôbec vykonať. Zameriava sa predovšetkým na emocionálne liečenie, ktorá oddeľuje dušu od citových tráum. To nakoniec odstraňuje negativitu a prináša efektné pozitívnu zmenu vo svojom živote. Slávny meditácie expert Grandmaster Choa Kok Sui predstavil tento inovatívny meditačné formy.

Zaujíma vás, ako to meditácia forma môže zmeniť váš život? Potom by ste mali dať tomuto príspevku pre čítanie!

Fakty o oddelenými srdce Meditácia:

Twin srdce meditácia je vstupnou bránou medzi fyzickou, duševné a duchovné ja jedinca. Zameriava sa na celkovej blaho človeka zlepšením fyzickej, duševnej a emocionálne zdravie človeka. Čítajte ďalej preskúmať úžasné fakty o dvojité srdce meditačné techniky nižšie!

load...
 1. Podľa dvojité srdce meditačné techniky, srdce sa skladá z dvoch častí. Prvá časť je srdcová čakra. Srdcová čakra smeruje k emocionálnej jedinca. Srdcová čakra je tiež známa ako emocionálne srdce.
 1. Druhá časť srdca je korunný. Korunná čakra, v súlade s twin teórie srdca, je duchovné srdce. Tento druh meditácie sa zameriava na pozoruhodné spojenie medzi týmito dvoma srdcových oddielov prostredníctvom fyzických i psychických síl tela a mozgu, resp.
 1. Dvojité srdce meditácie začína kombinujúce fyzické, mentálne a duchovné ja jednotlivca. Pomaly podporuje otvorenie brány v oboch srdcových oddielov. Po vytvorení spoločného brána medzi srdcovej čakry a korunnej čakry, prebytočná energia sa vyrába vo forme čistého bieleho svetla. Toto biele svetlo je tiež nazývaný ako Prana v dvojitej srdca meditácii.
 1. Tento pozitívnej energie prechádza do korunnú čakru zo srdcovej čakry.
 1. Korunná čakra je považovaná za spojovací bod medzi mysľou a celého tela. Prana zhromaždené v korunnú čakru eventuálne sa môže rozšíriť do mozgu a osvetľuje celé telo.
 1. Nátierka pozitívneho svetla skrz mozog a telo lieči veľa chorôb a porúch, ako sú srdcové problémy, cukrovka, depresie, stres, negatívne myšlienky, úzkosti atď

Postup pri oddelenými srdca Meditácia:

Akonáhle ste pochopili základné techniku ​​dvojitého srdca meditáciu, je na čase sa naučiť, ako urobiť dvojitý srdce meditáciu. Čítať ďalej a dozviete sa viac o informatívnom postupe dvojité srdce meditáciu.

 1. Začnite s fyzickým zahriať pomocou jednoduchých cvičení, ako je krčnej valcovanie, oka pohyb, ramenné valcovanie, kolená valcovanie, v podrepe, push-up, pull-up a strečing. Tento zahrievací sedenie by mala trvať najmenej 10 minút. Fyzický warm up sedenie robí telo a mozog aktívny. To otvára rôzne energetické blokády a tiež eliminuje negatívnu energiu z tela.
 1. Po zahrievacie sedenie, budete musieť sedieť vo veľmi pohodlnej pozícii. Chrbtica by mala byť riadne vyrovnané a vztýčené. Zhlboka dýchať na pár minút, kým nebude dokončená telo sa stáva uvoľnený a pokojný.
 1. Začať pozitívny myšlienkový proces vašej mysle pripomenúť požehnanie od svojich rodičov, učiteľov, duchovných liečiteľov a bohom. Ide o prvý krok aktivácie srdcovú čakru.
 1. Položte ruku na stredu svojho srdca. Začať premýšľať o najlepších momentov, ktoré ste mali vo svojom živote s naším výnimočným kamarátom, učiteľ, milenca či manžela. Srdcovú čakru aktivuje pozitívne myšlienky, spomienky a pocity v živote. Tak, čím dôjde k myšlienkový proces kladných a šťastných pocitov je najlepší spôsob aktivácie srdcovú čakru.
 1. Aj naďalej myslieť na tých šťastných chvíľ, kým sa úplne stratiť na svojej duchovnej ja.
 1. Potom, čo sa začnete cítiť pozitívne a šťastný, dotýkajú stredu hlavy. Hlava je aktivácia centrom korunnú čakru. Dotýkať hlavu po dobu 2 minút a začať požehnanie celý svet.
 1. Do tejto doby budete začnete cítiť prítomnosť srdcovú čakru a korunnú čakru súčasne vo svojom tele; potom začať požehnanie celý vesmír.
 1. Začať predstaviť čisto jasné svetlo v strede mozgu. Spievať sväté slovo Om pri vizualizácii prítomnosť čistého svetla. Nech svetlo šírenie prostredníctvom vášho mozgu a celého tela.
 1. Akonáhle sa vaše telo dostane naplnené týmto pozitívnom svetle, uvoľniť sa svojím okolím.
 1. Pomaly otvor oči a každý deň opakovať rovnaký postup.

Dvojča srdce meditácie ste lepší človek robí. To nakoniec robí tak pozitívne a šťastný, že začnete odpudzujúce všetku negativitu okolo vás. To tiež robí lepšieho človeka a prispieva k zlepšeniu vzťahov vo vašom živote. Zvyšuje mentálnu sústredenie, fyzickú bdelosť a lieči rôzne ochorenia.

Zažili ste dobrotu dvojitého srdca meditácie vo svojom živote? Aké sú vaše osobné skúsenosti s týmto božským meditačné forme? Do podeliť o svoje názory s nami v komentároch!

load...

load...