Zdravie a wellness

Čo je Osho meditácia a ako ju praktizovať?

Čo je Osho meditácia a ako ju praktizovať?

Ste svojim najčerstvejšie najlepšie v dopoludňajších hodinách. Premýšľali ste niekedy, prečo? Na konci každého dňa, okrem vyčerpania z dennej práce, hladiny oxidu uhličitého v atmosfére rastie, takže budete nudné a zasnený. Vzhľadom k tomu, v dopoludňajších hodinách, hladiny kyslíka sú hore, takže budete v strehu. Rovnaká logika funguje pre vaše telo. Zvýšenie hladiny kyslíka v tele, a tie sú aktivované. Osho meditácie vám pomôže s tým, a tu je návod, ako to urobiť.

Možno ste počuli o Osho, ale nie úplne istý, čo to je. Nebojte sa, že je tu zahrnuté pre vás. Pokračuj v čítaní…

Čo je Osho?

Páčilo flip flop s farebnými povrázky a slamené rohože základne pop vo vašej hlave, keď si prečítate meno Osho? No, musíte sa opýtať, či existuje spojenie medzi módnymi Osho chappals a Osho. Tam je! Osho je sobriquet duchovný guru Rajneesh, ktorá je známa pre svoje učenie voľného spiritedness. Osho chappals boli prvýkrát vyrobené v jeho ášrame v Pune.

load...

Rajneesh sa narodil v Madhya Pradesh v roku 1930, a on dosiahol osvietenie vo veku 21 Vzal meno Osho, čo znamená, že oceánske zážitok. Veril v štúdiu a skúmaní mysle a navonok skúsenosti. Dal kázanie na tom, že neobmedzené a neberie sám vážne. Mumbai bol jeho východiskovým bodom pre dlhú dobu predtým, než sa presťahoval do teraz slávny Oshovo medzinárodnej meditačné stredisko, kde stúpenci z celého sveta prichádzajú, aby sa ponoriť do učenia Osho. V Pune ášrame, začína deň s dynamickou meditáciu. Nižšie sme poznamenal proces pre vás.

Osho meditácie Technika

Osho meditácie rúca bariéry, ktoré vás uväzniť a rozbije im dať slobodu a mier. Nie ste túžia to skúsiť? Nebudeme vás čaká už! Skontrolujte nasledujúci postup.

  1. Dýchať
  2. Uvoľnenie
  3. Mantra
  4. Pozorovať

1. Breathe

Ako si zvyčajne dýchať? Je to pomalé a stabilné, alebo rýchle a krátkodobé? To záleží na vaše emócie a fyzickej aktivity. Väčšinu času, budete len ťažko si vedomý svojho dychu. To sa deje prirodzene. Ale tu, pozbierať všetky svoje sily a dýchať mocne. Malo by byť hlboká, intenzívne, a to rýchlo. Nemusíte mať nutne nasledovať žiadny zvláštny rytmus, ale uistite sa, že dôraz na výdychu.

load...

Naplniť pľúca vzduchom až do bodu, kde sa cítite ako dych. Nebude to mať zmysel, kým si to vyskúšať. Spomenúť, kedy naposledy ste bol tak dôkladne, ponorená v tom niečo, čo ste cítil stáva ju. To isté sa deje tu. Presunúť svoje telo fyzicky k zvýšeniu energie a naďalej rastú ho pri dýchaní.

Späť na obsah

2. Vydanie

Práve táto časť je úžasné. So všetkými energie build-up v tele, čo si myslíte, že budete robiť s tým? Uvoľnite ho a cítiť tlak ísť. Uvoľniť a vyjadriť sám seba. To znamená, že v akejkoľvek spôsobom chcete, bez akýchkoľvek zábran. Môžete ísť úplne šialené. Tanec, ak máte pocit, že to, alebo spievať. Alebo len skákať okolo, svišťanie od smiechu. Nestarajte sa o to, čo iní mohli myslieť. Odpojenie a nastaviť sami zadarmo. Nedržte svoje emócie späť - kričať, plakať, alebo ak musíte kričať. Zaplniť miesto s vašej prítomnosti. Ďalej okolo, zostať aktívny, a nenechajte svoju myseľ, aby vás robiť inak. Vedome uvoľniť, zblázniť a cítiť kompletný.

Späť na obsah

3. Mantra

Energiou kopanie vo svojom tele, budete cítiť nadšená. Zdvihnite ruky nad hlavu a začať skákať. Ako to urobíte, hovoria mantra, hoo 'ako hlasné a hlboké, ako je to možné. Skákať hore a dole, a zakaždým, keď pristáť na nohy, pocit, že zvuk v panvovej oblasti. Tlačiť sa a skočiť tak ďaleko, ako môžete. Daj to vaša všetko a pokračovať, kým sa sám seba vyčerpať úplne.

Späť na obsah

4. Dodržujte

Po intenzívnom skákanie, zastaviť a stáť sa statickou v ktorejkoľvek pozícii ste. Nenechajte sa zaoberá polohy vášho tela. Nie, v žiadnom prípade, pohybovať. Mierne blbec alebo vedomé relaxácie bude kaziť vplyv prúdenie energie. Tam stáť ako socha a po účinkov, čo ste urobili cítiť. Nechajte ho rozsvietiť svoje telo s extázou a porozumenie.

Vnútorné fungovanie vášho tela vás premôcť, a tak vám veľkú radosť s jeho čistotu. Oslávte realizáciu s láskou a vďačnosťou. Vyjadriť svoje šťastie tým, tanca a spevu. Cítili živý a udržiavať živú ducha a ísť po celý deň, kým ho omladiť druhý deň cez rovnaký proces.

Celý tento proces bude trvať hodinu, a to je najlepšie, keď si trénovať pod Osho Professional pre bezpečné a dosiahnutie najlepších výsledkov. Tak ako ho chápe skôr, meditácie funguje najlepšie, keď cvičil v dopoludňajších hodinách na vlastnú päsť, alebo so skupinou ľudí.

Späť na obsah

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Ako sa mám pripraviť na Osho meditácie?

Pripraví sa úplne dôverovať procesu a nie obáv o výsledkoch.

Akí ľudia prídu k Osho Ashram v Pune?

Ľudia z viac než 100 krajín prichádzajú do ášrame. Sú zo všetkých oblastí života.

Pustil reťazí záväzných vás a vyjadriť svoje pocity a emócie slobodne. Preskúmať svoj vnútorný svet, sa o ňom dozvedel, a žiť viac plnohodnotnému životu. Osho meditácie, vyvinuté vedecky po dobu, urobím z vás vrhnúť svoje zábrany a nechať prehľadné prežívať život vášnivo a intenzívne. Neexistuje žiadny polovičatosť s Osho. Je plný lásky a energie. Skúste to a budete prísť.

load...